Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélye a...

Szerintetek van esélye a húgomnak ilyen pasit találni?

Figyelt kérdés

Húgom 18 éves.Jövőre szeretne egyetemre jelentkezni,viszont vidékiként minden áron Pestre szeretne menni.


A szüleim nem nagyon fognak neki tudni albérletet fizetni,ezért mondták,hogy inkább a helyi egyetemre menjen,de ő világot akar látni.


Azt mondta,hogy inkább keres egy középkorú pasit,akinél ingyen lakhat és max csak a rezsibe ad neki,és a kaját majd fizeti magának...


2016. márc. 29. 21:12
 41/91 anonim ***** válasza:
90%
és te fogod futtatni? Gondolj bele, ha már ilyen ribizli, még te is kereshetsz a testéből egy kis mellékest. Tudod, családi vállalkozás.
2016. márc. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/91 anonim ***** válasza:

Szépítheted akárhogy, ez érdekkapcsolat. Most csak lakni szeretne valahol, később majd állást is ilyen módon intéz magának, stb. Akinek egyszer belefér, belefér legközelebb is, mert majd megmagyarázza, hogy ez csak baráti szivesség, meg mások is így csinálják.

Az egyetemen jobb jegyért is biztos lehet extra szolgáltatásokat nyújtani, mert akkor több esélye lesz később jobb állásra. Az is egyszerűbb, mint tanulni. Figyeld meg, majd ez lesz a következő ötlete. Aztán meg az állásinterjún is beveti magát az asztal alatt.


Eleve az gáz, hogy egy 18 éves lánynak először ez jut az eszébe a helyzet megoldására, nem az, hogy elmenjen koliba. Szép. Veled együtt.

2016. márc. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 A kérdező kommentje:

Azért nem kell a kolit bemutatni.

A koliban normálisan élni nem nagyon lehet.

Folyton zajonganak.

Nem azoknak találták ki,akik tanulni mentek oda.


Jó,tudom,itt biztos rengetegen koliban éltek és belőlük lett később Bill Gates,tudom majd jönnek ezek a kommentek.


Én sem maradtam volna soha koliban,mert kb aludni sem tudtam volna egy olyan helyen,abban a zajban...

2016. márc. 31. 12:06
 44/91 anonim ***** válasza:
100%

Nem éltem koliban, de összeköltöztem 3 másik egyetemista lánnyal, és úgy ki tudtam fizetni az ösztöndíjból az albéleti részem. Sőt, ha dolgozik mellé, akkor pláne meg tudja oldani.

Ne akard már itt előadni, hogy a kitartottság az egyetlen lehetséges útja annak, hogy valaki elvégezze az egyetemet.


De egyébként nem tudom, mit győzködöd itt a népet. Ha a húgod eldöntötte, hogy neki ez kell, és nem zavarja, akkor menjen, és csinálja. Nekünk teljesen mindegy. Egyedül neki kell tudnia, hogy belefér-e az értékrendjébe.

Biztos talál ilyen szórakozni vágyó pasit, aki cserébe mindent kifizet neki. Sok sikert hozzá.

2016. márc. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 anonim ***** válasza:
Nem tudom te milyen koliban voltál, én 4 évig voltam kolis, az átlagom sose ment 3.8 alá, pedig nem büfészakon vagyok. Én kifejezetten imádtam a kolit, csak át kellett sétálni másik szobába, ha elakadtam a tanulásban, vagy ha csak ki akartam kapcsolódni. Le nem cseréltem volna albérletre, pedig simán tudtuk volna fizetni. De én minden percét élveztem. És húgod hogy akar majd kapcsolatokat létesíteni? Mivel a pasi fizet neki, az ő tulajdona lesz, ő mondhatja meg hova mehet és hova nem... Ez nem úgy működik hogy betelepszik valahova ingyen lakni..Inkább keressen egy idős nénit, akinél házvezetésért és beszélgetésért lakhatna
2016. márc. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 anonim ***** válasza:
Aki egy icicpici nesztől nem tud tanulni, az elég életképtelen... később a munkahelyén is úgy kell dolgoznia az esetek többségében. Rengeteg olyanról tudok, aki koliban lakott vagy negyedmagával albérletben, és mégis kitűnő eredménnyel végezték az egyetemet, szakmájukban elismertek, jól keresnek. Ez a jajjjj, zaj vaaaaan, ez hiszti és kifogás. A kisasszonynak nem fűlik a foga ahhoz, hogy leereszkedjen a "plebshez", mert menőzni akar, kb.
2016. márc. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az, akit pasinak hittél és úgy gondolod, h irigy vagyok.


Az a helyzet, h valaha kerítőnő voltam, tudom, h ki honnan indult - igen, pont onnan, ahonnan a testvéred - irigy pedig egyáltalán nem vagyok, köszi, 40 felé is top tizes nő vagyok. Btw, külföldön a srácokat is keresik, elég ha pucsítasz. Még kihasználhatod az adottságaidat te is.

2016. márc. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 anonim ***** válasza:
100%

:D


A srácokat állítólag itthon is keresik, jómódú korosodó spinéknél is megkeresheted a melegvízre és Viagrára valót.:-)

2016. márc. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 A kérdező kommentje:

Nem maga a tanulásban a neszek,hanem az alvásnál.


Nem mindenki tud zajban aludni.


Jó tudom én is kihasználhattam volna,de nekem tuti nem működne idős nénikkel a dolog,még a legtutibb viagrával sem:D

2016. ápr. 1. 02:04
 50/91 anonim ***** válasza:

"Aki egy icicpici nesztől nem tud tanulni, az elég életképtelen... később a munkahelyén is úgy kell dolgoznia az esetek többségében."


Ez nem teljesen így van, én enyhe aspergeres vagyok és tényleg nem tudok zajban koncentrálni. Itthoni melókból is meg lehet élni. Mondjuk kérdező nem írta, hogy a húga is aspergeres lenne, de lehet olyan is, hogy valaki nem az, mégse tud zajban tanulni.


Persze a megoldás akkor se a ribiskedés lenne, hanem mondjuk elmenni dolgozni, és spórolni annyi pénzt, hogy elég legyen albérletre.

2016. ápr. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!