Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretnék nekik tovább...

Nem szeretnék nekik tovább hazudni, de fogalmam sincs hogyan tudnám velük megértetni?

Figyelt kérdés

15 éves leszek áprilisban,és most 7 hónapja,hogy van egy septumom.

Nagyon bánt,hogy nem osztom meg ezt a dolgot a családommal/szüleimmel de félek a következményektől.

A szüleim NAGYON konzervatívak,és már a hajfestést is elítélik (megjegyzem a hajamat is titokban festettem be)Édesanyám jogész,édesapám meg gyógyszerész tehát mindketten értelmiségiek,és elég messze állnak az ilyen dolgoktól.Sőt!Kifejezetten erkölcstelennek tartják.(édesanyám hívő így szerinte Isten is elítéli a testékszereket/tetoválásokat)

Még tavaly nyáron az ajakpc-m volt a legnagyobb problémám. (amit szintén titokban csináltattam xD)Az fél évig volt meg,utána kiszedtem mert belefáradtam az állandó titkolózásba.(azóta sem tudják)

Ez a helyzet áll fönn most is..tudtatnom kéne velük,hogy van és ez is a részem vagy hazudjak egészen 18 éves koromig?És,ha elmondom nekik,hogyan tegyem meg?


2010. márc. 2. 21:29
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:
kozmetikus szúrta.(ne rettentsen el ez senkit,mivel elég jól ért a pc szúráshoz is, és inkább erre is van specializálódva :) )
2010. márc. 2. 21:43
 12/59 anonim ***** válasza:
49%
sryy az offért de mi csoda a septum ?
2010. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
73%
az orrba egy karika mint a borjúknak.
2010. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 A kérdező kommentje:
Persze,legszívesebben én is csak felvetném,hogy ,,anyu apu figyu,van egy piercingem." de erre egy jókora pofont lekevernének,kiszednék (mivel én magam nem szedném ki) és még jól le is üvöltenének,ha azt is elmondanám,hogy már 7 hónapja titkolom
2010. márc. 2. 21:46
 15/59 anonim ***** válasza:
64%
nézd miért vonod kétségbe a művelt szüleid véleményét? mondom én ezt 30 évesen. én már rájöttem hogy nem 100% hülyeség amit mondanak.
2010. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 A kérdező kommentje:
tudom,most majd jönnek a kommentek,hogy úgy kell nekem,meg is érdemlem..
2010. márc. 2. 21:49
 17/59 A kérdező kommentje:
Nem vonom kétségbe a véleményüket,egyszerűen csak félek,hogy csalódnak bennem..
2010. márc. 2. 21:50
 18/59 anonim ***** válasza:
88%
akkor közelítsd meg az ő nézőpontjuk felől: Isten mindenkit szeret, téged elfogad így, ahogy vagy, és azt szeretné, ha ők is elfogadnának, és attól még nem leszel kevésbé jó, vagy erkölcsös, ha van egy ékszered, ami neked tetszik, és ha csak gyerekes hóbort, úgyis kiszeded magadtól. mutass rá a szülői szeretetre és elfogadásra, mielőtt belekezdesz. én biztos, h így csinálnám. én szüleimhez is mindig kacskaringós út vezet.
2010. márc. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
66%
De kétségbe vonod azzal, hogy ilyeneket csinálsz. Mond el minek egy karika vagy bármi fityegő az orrodba ami amikor kilóg olyan mint a birkáknak a karika az orrába? Erre mi szükséged van? Élvezed, hogy felfigyelnek rád így, vagy minek????
2010. márc. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 A kérdező kommentje:

Mert tetszik?

kamaszkorodban biztos te is csináltál hülyeségeket..

2010. márc. 2. 21:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!