Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljek a vőlegényemm...

Hogyan beszéljek a vőlegényemmel arról, hogy az exneje hülyének nézi?

Figyelt kérdés

A vőlegényemnek van egy gyereke, aki után nem fix tartásdíjat fizet, hanem a kiadások kb felét. Tehát hetente, 2 hetente ír az exe egy mailt, hogy vett a gyereknek ezt meg azt, befizette a sulit, elutalta a különórák díját stb. És akkor a vőlegényem átutalja az összeg felét.

Az elmúlt pár alkalommal megmutatta ezt a listát és teljesen kiakadtam. Majdnem minden héten vesz új ruhát a gyereknek, ezek a különfoglalkozások is egy vagyonba kerülnek. Nagyon irreálisnak tartom, hogy ennyit költ a nő a gyerekre, szeretném ha fix tartásdíj lenne, 25-30e körül.


Hogyan beszéljek erről a vőlegényemmel?


2014. jún. 30. 11:40
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/143 anonim ***** válasza:
89%

Nem a pénz a baja a kérdezőnek,hanem az hogy ez a gyerek a földön van,létezik,él.A kérdező arra irigy,hogy az exnek van gyereke a pasitól neki meg nincs.De jó úton halad afelé,hogy ne is legyen neki tőle de a felesége se lesz ebben biztos vagyok ha így folytatja.


Kérdező merre vagy???

2014. jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/143 Sün!! ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Veszélyezteti az igen nagyvonalú megélhetéseteket az, hogy ennyit szán a nevezett férfi elsőszülött gyermekére?
2014. jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/143 anonim ***** válasza:
100%

fúú te. iskolában megtanlja? nálunk aki nem angol tagozatra járt, az megszólalni nem tudott angolul.

nekem jó a nyelvérzékem, mégis jártam tanfolyamra, hogy fejlesszem a tudásomat.

ezt sajnálod tőle? irigy vagy!

reméld, hogy a gyereked nem fog 1 hónap alatt több méretet nőni, meg nem akar majd lovagolni, meg extra dolgokat!

2014. jún. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/143 anonim ***** válasza:
91%

És kit érdekel, te mit akarsz megadni a gyerekednek? Akkor te nem járatod.


Egy biztos: ha nekem telne rá, igyekeznék a saját gyerekemnek minden tőlem telhetőt megadni. A vőlegényed és a gyermeke anyja épp így vélekedhetnek, és láthatóan meg is tudják valósítani. Hogy neked ez nem tetszik, egyéni szociális probléma!

Mutasd meg neki a kérdésed, hidd el, megoldódik a probléma! Úgy kihajít, hogy a lábad se éri a földet!

2014. jún. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/143 anonim ***** válasza:
39%
70-es hozzászólónak üzenném, hogy én egy kisebb városban élek, 2 gimnázium van, és abból az egyikben olyan színvonalú az oktatás, hogy aki oda bekerül eléggé jó érettségit tesz, és a tanulók 95%-a 2 nyelvvizsgával megy egyetemre. És ez csak az ottani oktatás, külünóráról szó sincs. És ha pedig a szóbanforgó fiú ennyire okos és ügyes, akkor gondolom nem a legalja iskolába járatja az anyja, ahol megtanul összeadni meg kivonni. Tehát egy színvonalas iskolában elégnek kellene, hogy legyen a leadott óraszám és mellé az otthoni tanulás, ismétlés..
2014. jún. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/143 anonim ***** válasza:
67%

Huu kérdező én kezdem sajnálni a még meg nem született gyerekedet.A saját gyerekedtől is sajnálni fogod a pénzt a te jóléted miatt????

Azta!!!Büszke vagy magadra remélem.

2014. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/143 Sün!! ***** válasza:
100%
A gyereknevelés egy olyan dolog, amihez fel kell nőni. A "vőlegényed" felnőtt hozzá. Szerintem az anyja is. A kérdés adott, kedves kérdező :) Ahogy látod, továbbra is homályos az, hogy mi is igazán a problémád. A gyerek maga vagy az összeg nagysága. Ha az első, akkor ne tedd boldogtalanná a férfit. Ha a második, akkor beszéljétek meg. Ha a férfi megengedheti magának, hogy ti is jól éltek és a gyerekének is igyekszik mindent megadni, akkor pedig ne zavarjon ez a dolog. Nem vagytok házasok. A férfi csak szerinted a vőlegényed vagy kaptál már gyűrűt is? Ha kaptál és igen-t mondtál, és ilyen kaliberű kérdéseket nem tisztáztatok, akkor szerintem itt sokadmagammal vagyok azon a véleményen, hogy minden lesz ez, csak nem kiegyensúlyozott, őszinte kapcsolat.
2014. jún. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/143 anonim ***** válasza:
91%

Ha jól értettem,a vőlegényed havi 80ezret költ a gyerekre? Akkor mivel azt mondtad,mindennek a felét fizeti,a gyerekre összesen havi 160ezret költenek a szülei? Aztarohadt...:D

Értem én,hogy a lovaglás és a nyelvtanulás drága mulatság,de senki ne mondja nekem,hogy ez havi 160ezerbe kerül. Még az esetleges nyári táborokat is beleértve.

Nem azt mondom,szép dolog,hogy ennyire törődik a vőlegényed a gyerekével,illetve ennyire igyekeznek a szülők,hogy a kisfiuk minél képzettebb legyen és minél több élményben legyen része... De én azért megnézném azokat a számlákat,amit az anya befizet.


Valamint a jövőbeni családjára való tekintettel tényleg jobb lenne csökkenteni a "gyerektartás" összegét,mert nem tudom mennyit keres,de úgy fair,ha a ti közös gyereketeknek is majd annyit tudjon nyújtani,mint a volt feleségétől született gyerekének!


Bár amennyiben megengedheti magának,hogy továbbra is ennyi pénzzel járuljon hozzá a kisfiú neveléséhez anélkül,hogy ennek ti látnátok kárát,akkor nem szóltam és ez esetben szerintem neked sem kéne beleszólni.

2014. jún. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/143 anonim ***** válasza:
66%

szerintem igazad is van, meg nem is. Igazad van, mert ti is gyereket terveztek, persze, hogy idegesít. De nincs is igaza, mert attól, hogy ők elváltak, a gyereke az első.

Viszont az érdekelne, és nem tudom, hogy valaki kérdezte-e, hogy ezekről azért mutat számlát anyuka? Vagy most mondja, hogy vettem a gyereknek egy 20.000-s cipőt és akkor utald a felét?

2014. jún. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/143 anonim ***** válasza:
29%
aki szerint sok a pénz, az mégis mit gondol mennyi egy nyári tábor? a híradóban is szó volt róla, hogy 2 hét akár 100e forintba is kerülhet! és nem nagyon vannak szabad helyek!
2014. jún. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!