Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljek a vőlegényemm...

Hogyan beszéljek a vőlegényemmel arról, hogy az exneje hülyének nézi?

Figyelt kérdés

A vőlegényemnek van egy gyereke, aki után nem fix tartásdíjat fizet, hanem a kiadások kb felét. Tehát hetente, 2 hetente ír az exe egy mailt, hogy vett a gyereknek ezt meg azt, befizette a sulit, elutalta a különórák díját stb. És akkor a vőlegényem átutalja az összeg felét.

Az elmúlt pár alkalommal megmutatta ezt a listát és teljesen kiakadtam. Majdnem minden héten vesz új ruhát a gyereknek, ezek a különfoglalkozások is egy vagyonba kerülnek. Nagyon irreálisnak tartom, hogy ennyit költ a nő a gyerekre, szeretném ha fix tartásdíj lenne, 25-30e körül.


Hogyan beszéljek erről a vőlegényemmel?


2014. jún. 30. 11:40
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/143 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezőnk eltűnt, mint szürke szamár a ködben...
2014. júl. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/143 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyébként az is baj hogy kérdező fogalmi tévedésben van, ami a tartasdijat illeti Úgy kezeli, mintha vmi zsebpénz lenne, ami taborozasra meg ruhára kell. holott ebben benne van az az összeg ami otthonteremtesre kell, (albérlet lakáshitel !?), az élelmezés, villany gáz tankönyv víz stb.. Férjemmel beszéltem, azt mondta, Pofája elszakadna, ha a fia életéhez 25e ft-tal jarulna hozzá!!!
2014. júl. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/143 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, te egy végtelenül ostoba és primitív nő vagy. Csak azt nem értem, hogy két ilyen értelmes ember mint a vőlegényed és az exfelesége, miért mentek szét. Esküszöm sajnálom.
2014. júl. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!