Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek beszeljek vele...

Mit tegyek beszeljek vele állitsam le?

Figyelt kérdés
A ferjem nem akarja megenni amit fozok mert a draga nagybátyja tele beszeli a fejet mindennel. Tegnap pl fot hust csináltam. Erre kijelenttete hogy o meg nem eszi mert ferges lesz tolle mert csak a sult hus eheto azis csak 300 fokon. Mert az o nagybatyja mondta es o bizony jobban tudja mert állat orvos. Nem az nem is volt tehenek meg disznok kozt dolgozott ennyi. Mondtam neki hogy akkor menjen oda es majd o fozz rá. De en tobbet hust nem teszek ele semmilyen formában. Jol ossze vesztunk. Azt mondta fejezzem be mert a nagybatyja jobban tudja. Nem ertem miert kell a baromsagaival traktalja hiszen sokan esznek fott hust.
2014. jan. 21. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit?Sza.rd le h mit eszik meg,meg mit nem.Te azt fozz amit te megeszel,aztan ha eszik eszik,nem nem...Az en parom is folyton leszolja ,h mit fozok,mert h az anyja nem igy csinalja,stb...Mondtam,akkor menj vissza anyucihoz,aztan majd o foz rad..Halatlan tuskok.,Kivancsi lennek,ok hanyszor foznenek rank nokre...
2014. jan. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Főzz, amit te szeretsz, ő meg eszik, amit akar.
2014. jan. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%
Én sem enném meg a főtt húst.
2014. jan. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Ez elmebeteg, ha azt állítja valakiről, hogy állatorvos, ha egyszer nem az!

Menekülj, legközelebb majd ha valaki rosszul lesz a családban, mentők/orvos helyett a szomszéd iszákos, traktoros Józsit fogja hívni, mondván, hogy ő szakápoló.

2014. jan. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
93%
szerintem mond azt, hogy 300 fokon főzted, vagy azt hogy csoki
2014. jan. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerult tisztazni. Az a baj hogy a nagybátyja nagyon szeret okoskodni o meg sajnos mindent elhisz neki. Remelem ebbol nem lesz rendszer mert megorulok. Minden esetre egy darabig nem lesz hus tanuljon belole.
2014. jan. 21. 15:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!