Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én beszéljek vele szerintetek...

Én beszéljek vele szerintetek vagy a párom, hogy elhiggye?

Figyelt kérdés

Elég hülye helyzetbe kerültem. Van egy exem akitől van egy kisfiam. Jóban vagyunk vele és a barátnőjével. Az történt nemrég hogy előkerült pár régi kép, kisfiammal, párommal nézegettük őket. Volt egy összebújós kép rólam és az exemről. Bár nem féltékeny típus a párom, de azért összenéztünk, végül elütöttük egy poénnal. Mondtam neki, hogy ezt inkább ne a családi képek között tartsuk, kitettem, majd elkallódott, utána nem is jutott eszembe.

Tegnapi nap folyamán az exem barátnője a kisfiamért jött. Tudni kell, hogy be van gipszelve az egyik kezem lábam és lábam (nagyon szerencsétlenül estem el) így eléggé magatehetetlen vagyok. A páromnak tegnap reggel el kellett utazni, húgom/anyukám/barátnőm felváltva ápol, de akkor éppen egyik sem volt ott. Exem barátnője mondta hogy segít. Bevetette az ágyat is, utána láthatóan rossz kedve lett. Sietett is, elég gyorsan elvitte utána a fiamat. Ma húgom észrevette, hogy az ágylábánál van az a bizonyos fotó. Szóval úgy néz ki ezt látta meg, és emiatt volt olyan amilyen. Persze nem biztos, csak logikus. Nem tudom mit gondol, hogy én nézegetem itt magányomban míg a párom nincs itthon:) vagy csak maga a kép bosszantja. Bár nem hinném látott már rólunk többet, hisz gyerekkel közös képünk sok van. Olyan is van ami szakításunk óta készült, még ő is készített hármunkról a kisfiam szülinapján. Mondjuk az igaz, hogy az más, ha ketten vagyunk ölelkezve.

Nem tudom mit mondjak neki. Kérdezzek rá, hogy látta-e vagy sem. Jó a viszonyunk nem akarom, hogy emiatt tönkremenjen, de lehet csak félreértek valamit, vagy magyarázkodásnak venné. Esetleg mondjam meg a páromnak, hogy mondja el majd ha hazajön neki, hogyan történt? Azt csak gondolná, hogy ő nem hazudik.


2013. máj. 22. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha bármit is mondasz róla, az magyarázkodás az tűnne. Hagyd az egészet, majd megnyugszik.
2013. máj. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fú de ciki... Én a helyedben azért megpróbálnám ezt tisztázni, mert magától nem hiszem, hogy meg fog enyhülni. Ha kell akkor a párod jelenlétében mondd el mi történt, azért az elég nagy garancia arra, hogy az a kép nem úgy került elő, hogy magányodban azt nézegeted.
2013. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha féltékeny, szerintem nem fog megbékélni, és már nem lesz olyan a kapcsolatotok mint előtte. Szerintem hozd fel neki hogy úgy vetted észre hogy valamiért megharagudott, ha elmondja akkor ok, elmagyarázod neki ugyanúgy mint ahogy itt leírtad hogy a pároddal nézegettétek és külön akartad rakni valahogy mégis elkeveredett.Ne godnoljon rosszra.Ha nem mondja el akkor esetleg kérdezz rá hogy nem amiatt e, mert elég félreérthető szituáció, de biztosítani akarod róla hogy nincs köztetek semmi, és épp ezért is akartad elrakni azt a régi képet.
2013. máj. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem féltékeny típus, eddig nem vettem észre. Persze eleinte azért tartotta a két méter távolságot, míg fel nem mérte, hogy nem vagyok rá veszélyes. Azóta nincsenek gondjaink. Pl. nemrég együtt vittük a gyereket egy másik városba orvoshoz, ott voltunk egész nap, mert akkor már elmentünk ide-oda (kisvárosban élünk, itt nincs meki, benéztünk egy boltba is) Szóval ilyenekkel nincs gondja. Csak azért írtam le, hogy átmenjen, hogy amúgy nem az az agybajos fajta:) Mondjuk ez a képes dolog lehet engem is kiütött volna, elég félreérthető most, hogy a párom nincs itthon. De akkor megpróbálok vele beszélni én, aztán majd még a párom is felhozhatja akár poénosan is a dolgot, hogy tudja, hogy tényleg így volt. Csak nem tudom akkor meg nem lesz e neki ciki, ha így kattogunk a témán
2013. máj. 22. 13:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb taliztok, kérdezd meg, miért volt múltkor olyan szomorú? Valószínűleg el fogja mondani!:)
2013. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne konkrétan mondd neki, hanem beszélgetés közben meséld el, hogy a múltkor közösen fényképeket nézegettetek, és "jajj képzeld, találtam egy képet a Pistáról, olyan viccesen néz rajta/mennyivel vékonyabb volt akkor/stb. , félre is tettem, hogy megmutassam neked, de elkeveredett..."
2013. máj. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!