Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarom hogy a hugom ilyen...

Nem akarom hogy a hugom ilyen körökben legyen. Hogyan beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Van egy 15 éves húgom és a régi haverjaim akikkel már összevesztem elkezdték hívogatni a hülye meg megy is velük. Régen is mindig a kicsiknél próbálkoztak, meg akarták dugni őket, nézték meg utánuk szóltak szóval nyomorékok. Már velük jár ki hétvégente bulizni meg inni aminek nagyon nem örülök mert mindig beb@szva jön haza (én is bulizós vagyok de sztem nagy szégyen ez 15 évesen) félek hogy valamelyik megdugja vagy kényszerítik meg mittudom én. Beszéltem már vele erről de nem érdekli. A szüleimnek meg nem akarok erről szólni mert akkor ő is köpne és olyanokat tud aminek nem örülnék hogyha kiderülne. Attól hogy sokat veszekszünk nagyon féltem, nem akarom hogy valami baja történjen.

22F


2013. márc. 1. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ a dolog, hogy mersz-e- kockáztatni, hogy a te dolgaid is kiderülnek, ha beszélsz a szüleiddel.
2013. márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes... ne haragudj, de milyen szüleitek vannak, hogy nem veszik észre, hogy a 15 éves lányuk minden héten bulizni jár és piásan megy haza? Erről tényleg szólni kell?

Inkább csak szólj anyukádéknak, hogy várják meg egy buli után. Nem kell részletekbe belebonyolódni.

2013. márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Apám külföldön dolgozik és ritkán jár haza anyám meg legtöbbször már alszik mire tesóm hazaér. De amúgy nem értem az egészet mert amikor anyám elkapja éjszaka akkor sincs belőle semmi csak hogy nem kéne meg ilyenek. Én fiú vagyok de amikor 15 évesen egyszer kétszer lerészegedtem akkor volt hogy ki se engedtek egy darabig.
2013. márc. 1. 22:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy nem neked kellene nevelned a testvéredet, hanem a szüleidnek, jelen esetben most anyukádnak, ha ő van otthon veletek. Ez elsősorban az ő felelőssége, gondolom nem akar hamarosan abortuszra menni a kicsi lányával, akkor majd lehet sírni, hogy mi történt, pedig mennyivel egyszerűbb lenne most kettő-három pofont lekeverni a kisasszonynak és szobafogságra ítélni...

Te sajnos nem tehetsz többet azon kívül, hogy folyamatosan próbálod önteni belé az észt, de gyanítom, hogy már csak azért is csinálni fogja.

Vagy inkább ajánld fel neki, hogy menjen veled bulizni, ott legalább szem előtt lenne.

Különben meg 15 évesen egyáltalán nem kellene minden hétvégén eljárnia, max. havi egyszer elég lenn.

2013. márc. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most sincsen otthon tesód?
2013. márc. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
most itthon van
2013. márc. 1. 22:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Reszvetem pajti. Ismertem ilyen "kis hulye" lanyt.. Husz evesen mar a masodik gyereket szulte, de meg akkor sem tert eszhez. Ujra terhebesett, most 23 evesen 3 gyerekkel amikor legutobb lattam, akkor mar tok felnottesen viselkedett, meg is lepett vele. Hugodnak sajat karan kell megtanulnia a lecket, had dugjak meg, aztan had sirjon amikor rogton dobjak azutan mert csak kihasznaltak, es talan eszhez ter.
2013. márc. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
És barátnői vannak? Én is vele egykorú vagyok és leginkább csak a barátnőim szavára szoktam adni szóval lehet velük kéne beszélni erről.
2013. márc. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!