Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszéljek vele, hogy ne vegye...

Beszéljek vele, hogy ne vegye meg vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy én páromnak karácsonyra melegszendvics sütőt vettem de ma megtudtam tőle, hogy a bátyja bnője is ugyan ezt vett csak ő az egész családnak. (mindketten otthon laknak szüleikkel) én már megvettem ő még nem biztos. Szerintetek érdemes lenne szólnom neki h ne vegye meg vagy hajgyam a fenébe és maximum amit párom tőlem kap az csak az övé lesz. Úgy elszomorodtam most.
2013. dec. 12. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
persze beszélj vele,mi is családba a másik ember tudta nélkül persze megbeszéljük ki mit vesz pont ezért. Ez nem kínos,természetes,te már megvetted ő majd kitalál mást.
2013. dec. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Beszéld meg vele, hátha ő még nem vette meg és akkor vehet mást, hogy ne legyen 2!
2013. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 apa72 ***** válasza:
95%
Mindenképpen beszélj vele. Ez ráadásul erősíti a kapcsolatotokat is.
2013. dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ELég grotesz képzetem támadt, hogy egy melegszenvics sütő halmozódás végetvethet egy kapcsolatnak :) SZóval beszélj vele persze semmi gond nincs :D
2013. dec. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

beszélj vele...



amúgy mi az anyukámnak vettünk:):D

2013. dec. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem nem baj hogy véletlenül ugyan azt vettétek mivel te kimondottan neki vettél valamit és gondolom azt is akarta. Karácsony meg nem az ajándékról szól hanem arról hogy veszek valamit. Lényeg hogy tudtad mit szeretne :) másik meg gondolom csak azért vette hogy valamit vegyen az mögött nincs érzelem mind nálad.


Barátod nem fogja tuti azt mondani hogy van már minek vetted. És ezek az új kütyük hamar tönkremennek legalább lesz tartalék :D

2013. dec. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!