Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én beszéljek az anyjával vagy...

Én beszéljek az anyjával vagy hagyjam hogy ő?

Figyelt kérdés
Barátom családja az agyamra megy.Márát sem megyek hozzájuk mert mostanában mindenem problémáznak de persze nem nekem.Olyan dolgok h én már nem férek bele a keretbe h ott egyek meg fürödjek mert én csak egy éve vagyok a barátommal de a húgának már 4 éve van barátja és az már sok ha én is ott vagyok.Meg h ne rám kelljen várni már amikor zuhanyozok de nekem persze semmit sem mondanak.És fáj h bántanak mert úgy érzem én nem tettem semmi rosszat
2010. júl. 26. 20:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Sztem érthető, hogy mi a bajuk. Az, hogy ott fürdesz, eszel, iszol nekik mind plusz kiadás, és nem biztos, hogy azért dolgoznak, hogy téged etetni tudjanak. Az már más, hogy akkor lenne korrekt, ha leülnének veletek és megbeszélnétek úgy, hogy mindenkinek jó legyen!
2010. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Fölösleges lenne neked szólni, te MÉG nem vagy családtag (igaz, a húg barátja sem az). Menjen a barátod hozzátok. A húghoz is a pasi jár, szebben néz ki, ha barátod jár hozzád, nem fordítva. Mégiscsak ő a pasi.
2010. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. júl. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
De tényleg. Miért eszel és pláne fürdesz ott rendszeresen? Ma bizony nem mindegy, hány szájat kell betömni és mennyi víz folyik el naponta. Te semmiképpen ne beszélj ez ügyben az édesanyjával, mert ez nem a te dolgod. Egyet megtehetsz: visszavonulsz. Kevesebbet mész át, nem eszel és nem fürdesz ott.
2010. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha át is mész teli hassal menj, ha megéhezel és ott vagy inkább menjetek el és egyetek meg egy pizzát.

Az már más kérdés, hogy gondolom az ő fiuk is eszik nálatok és nincs a szüleidnek egy rossz szava sem.

szerintem felesleges szóba hoznod, elég ha kerülöd, hogy ott kelljen enned, innod stb.

2010. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
47%

Mi felválta szoktuk ezt megoldani a barátommal. Egyszer Ő jön át,aztán meg én.

Van olyan,hogy ő itt van napokig de anyámék mégse pattognak miatta,azért azt meg nem hiszem,hogy tele engednéd a kádat+megennéd a fél hűtőt.

Szerintem kicsit túloznak a barátod szülei,de ha már ez a véleményük,akkor legyen korrekt a dolog és veled is beszéljék meg.

2010. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%

A helyedben nem pattognék és nem csinálnék semmit.

Gondolj bele ha csak a hétvégi buli után oda mentek sziásztázni milyen idegesitő lehet nekik. Ott a hétvége és nem lazíthatnak nem beszélhetnek arról és olyan hangerővel amivel akkarnak, nem elég 4 embere húst sütni 5-6 ra kell, emelet fogy a wc papír, melegvíz szappan, áram, ez már pár napra is komoly költség de ha a héten többször ott vagy az már olyan mintha lenne mégegy gyerekük.

2010. júl. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell neked beszélned egyikkel sem!Lehet, hogy nincsenek abban a helyzetben, hogy még valakit etessenek, fürdessenek...Azért 1 évet nem hasonlíthatsz egy 4 éves kapcsolathoz!Nem tudhatod, az a fiú vásárol-e néha a konyhára, vállal-e valamennyit a költségekből, ha már ott alszik, eszik, fürdik...

Nem mindenhol teszik ezt szóvá, de ahol kevés a pénz, ott muszáj.Azért nem neked szóltak, mert nem akartak Téged megbántani, nem hiszem, hogy úgy gondolták,hogy a párod rögtön elmondja neked, szerintem bíztak benne, hogy utalásokat tesz majd arra, hogy esetleg nálatok is többet legyetek, ne csak náluk!

2010. júl. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%
Én is szinte minden héten ott vagyok 2 napot a brátoméknál, de nekem soha nem tették szóvá, h ott kajázok vagy fürdök. Bár a barátom kb. 80.000ft-ot letesz minden hónapban az anyukájának. Így is gáz szerintetek?
2010. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
21:29!Nem, így nem hiszem, hiszen a barátod beszáll a rezsibe, kajába!:)
2010. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!