Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én beszéljek az anyjával vagy...

Én beszéljek az anyjával vagy hagyjam hogy ő?

Figyelt kérdés
Barátom családja az agyamra megy.Márát sem megyek hozzájuk mert mostanában mindenem problémáznak de persze nem nekem.Olyan dolgok h én már nem férek bele a keretbe h ott egyek meg fürödjek mert én csak egy éve vagyok a barátommal de a húgának már 4 éve van barátja és az már sok ha én is ott vagyok.Meg h ne rám kelljen várni már amikor zuhanyozok de nekem persze semmit sem mondanak.És fáj h bántanak mert úgy érzem én nem tettem semmi rosszat
2010. júl. 26. 20:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
ma 21:29 ha valaki kifizeti a saját és párja költségeit nincs semmi baj de ha valaki ingyen turbékol mások nyakán az igenis próbléma pláne ha kevés a pénz.
2010. júl. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

a lány is van a barátjánál, meg a barátja is a lánynál- gondolom- akkor meg, amikor a lánynál vannak a barát ugyanúgy fogyaszt mindent, és olyankor otthon megmarad, amit elfogyasztana. Mikor a lány megy hozzájuk, akkor kipótolja ezt, tehát elvileg ugyanott vannak, mintha a fiuk mindig otthon lenne :D :D :D


Komolyra fordítva, én nem értem az ilyen szülőket. Barátom anyukája is kicsit utálatos, de azért nem ennyire, meg ilyeneket még ő sem mondana nekem/rám... Borzasztó emberek vannak:S Ne is foglalkozz vele, kérdező...

2010. júl. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy az anyja még a barátomnak sem mondja csak a lányának meg a barátjának.Ja ésne vagyunk ott mindig arról nem is beszélve h hogyha én onnan megyek dolgozni nemviszek kaját de a párom mindig visz tőlünk reggelit meg ebédet mégsem szól érte anyum.És én amosatlan ruháimat sem hagyom ott de kimosok a páromra.Nem értem a problémát.
2010. júl. 26. 22:12
 14/21 A kérdező kommentje:
Ja én 21 a párom 24
2010. júl. 26. 22:13
 15/21 A kérdező kommentje:
És tényleg nem hasonlíthatok egy egy éves kapcsolatot egy négy éveshez de a párom húga sosem alszik a barátjánál de a srác mindig ott van ott eszik ott fürdik mosnak rá stb stb.... és nem ad pénzt.És továbbra sem értem h miért kell ilyennek lenni.
2010. júl. 26. 22:17
 16/21 anonim ***** válasza:
63%
Én a másik oldalon állok. A fiam bnője szokott hozzánk jönni, szinte naponta, viszont ő nem jár hozzájuk egyáltalán. Megírom őszintén, sokszor megyek úgy haza, hogy jaj de jó végre otthon, de nem, mert ott van a kislány, nem tudom elengedni magam, ráadásul sokszor beülnek a nappaliba, nem lehet pl. pizsamában tévézni, nem tudunk lefeküdni, mert még 11.kor ott van. Szóval én sem vagyok híve ennek a nagy otthonosságnak, nem beszélve arról, hoghy bár nálunk mindig elég sok kaja van, de sokszor volt, hogy mire hazamentem , már megették az előre főzött kaját, mi meg a férjemmel hideget, stb.Ne haragudj, kérdező, de szerintem a barátod családjának többjoga lenne ahhoz, hogy ők mondják, a vendégeskedésnek is van határa. Én azt se szeretem, ha valaki olyan szinten otthon érzi magát nálunk, hogy pl.simán használja a fürdőkádat, a törölközőimet, arra meg allergiás vagyok, ha a szekrényekbe, hűtőbe stb. nyúl. S valóban ezt tapasztalom, a barátnők úgy járnak ide, mintha hazajárnának, sőt nem egyszer már a fiam mondja, hogy hazakisééri az ügyeletes barátnőt, mert 11-12-kor (éjjel) még hajlandóságot se mutat a hazamenetelre.
2010. júl. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Jó de ha a lánya barátjának elviseli akkor nekem miért nem?mindegy nem értem csak akkor ne várja el h amikor itt a fia innen visz kaját dolgozni mert minket nem zavar sőt...de akkor ne magyarázzon már.
2010. júl. 27. 16:04
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek, ha a barátod nálatok is szokott enni,fürödni stb.

Lehet hogy nagyon szarul állnak anyagilag és azért csinálják?

Mindenesetre én többet nem ennék és fürödnék náluk az biztos.Legyetek nálatok, ha dolgoztok gondolom be tudtok vásárolni néha.A barátod szülei meg majd rájönnek, hogy nem volt valami szép tőlük.Mit szól ehhez a párod?Az is lényeges!

2010. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
2010. aug. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Mindegy nem foglalkozok velük nem voltam ott egy hónapja és ez idő alatt a párom csak 2 estét aludt otthon mert ő sem hajlandó így hazamenni de az anyja még mindig nem érti h miért nem megy haza a fia.És nem állnak rosszul ezért sem értem annyira.
2010. aug. 4. 10:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!