Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én beszéljek az anyjával vagy...

Én beszéljek az anyjával vagy hagyjam hogy ő?

Figyelt kérdés
Barátom családja az agyamra megy.Márát sem megyek hozzájuk mert mostanában mindenem problémáznak de persze nem nekem.Olyan dolgok h én már nem férek bele a keretbe h ott egyek meg fürödjek mert én csak egy éve vagyok a barátommal de a húgának már 4 éve van barátja és az már sok ha én is ott vagyok.Meg h ne rám kelljen várni már amikor zuhanyozok de nekem persze semmit sem mondanak.És fáj h bántanak mert úgy érzem én nem tettem semmi rosszat
2010. júl. 26. 20:25
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nálunk más problémák voltak. Mi 5 éve együtt, most költözünk külön. Szóval én 2 évig a tájukra sem mentem holott a 2. szomszédban laknak. A fiuk jött minden nap, nálunk aludt, evett. Szerintem ne foglalkozz velük, adj meg mindent a párodnak és minden ok. 5 év után most kezdett kapisgálni a családja, hogy hol is eszik stb.. Most próbálkoznak, pl. nekem is küldenek hamburgert, nekem is rendelnek pizzát, szóval most már én is megkapok mindent mint a párom, de nálunk ez első perctől így volt. Az anyum soha nem sajnált tőle semmit, ő mindig megkapta amit én. Ez van. Ne járj hozzájuk, majd csak észreveszik, hogy ez is lehet olyan komoly mint a 4 év.
2010. aug. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!