Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam le a volt...

Hogyan állítsam le a volt férjemet? Nem hagy békén engem és a gyermekeimet.

Figyelt kérdés
5 éve váltnk el, de csak mostanra lett ennyire zavaró a jelenléte. Keres telefonon, e-mailt ír, levelet ír, felhívja a barátnőimet, hgy mi van velem, tudnak-e rólam valamit. Ezekben szerencsére semmi fenyegetés nincs, csak érdeklődik, hogy hogy vagyunk, mi van a gyerekekkel, ajándékokat vesz nekik és az ajtónk előtt hagyja. Már többször megmondtam neki én is és a férjem is, hogy hagyjon minket békén, semmi közünk nincs már egymáshoz, felejtsen el. Semmi nem használt.
2014. jan. 9. 08:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
kamu.
2014. jan. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Az miért baj, hogy érdeklődik a gyerekei felől és ajándékokat vesz nekik?
2014. jan. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Szeret téged, ez olyan nagy baj? Én sem hagynám annyiban. Főleg ha a gyerekek is az övéi.
2014. jan. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
A gyerekekkel tartja a kapcsolatot? Akkor találkoznak, amikor akarnak? Ha nem, akkor érthető a viselkedése.
2014. jan. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne vegyel rola tudomast! Itt a pletyka az, ami artalmas neked, amit meghallgatsz. Akik ujsagolnak neked, azokkal kell kozolni, hogy ne akarod hallani stb. lezarni ezt a temat reszedrol. Miket ir, hiszen kozos gyerekek vannak, verszerinti apuka, tehat joga van a gyerekeihez ugyanugy, mint neked.
2014. jan. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem az ő gyermekei. Pont azért váltunk el, mert kiderült, hogy állításával ellentétben, soha nem akart gyereket. A legutóbbi barátnője is ezért hagyta ott.

A gyerekek a jelenlegi férjemtől vannak, most várjuk a harmadik babánkat.

Lehet, hogy csak én vagyok furcsa, de engem zavar, hogy naponta zaklat a leveleivel, üzeneteivel, ajándékaival. Én nem akarok tőle semmit és szerintem ezt el kellene fogadnia.

2014. jan. 9. 09:23
 7/11 A kérdező kommentje:
A levelekben érdeklődik, hogy mi van velünk, mit tudnak már a gyerekek, ötleteket mond névválasztásra(!) és néha azt is kifejti, hogy mennyire megbánta a válást és szeretné újból kezdeni. A legtöbbször már el sem olvasom mert csak felhúzom magam rajta. Az ajándékait meg a védőnőnek adom, hogy adja tovább a rászorulóknak.
2014. jan. 9. 09:34
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A tőle jövő hívásokat és a leveleket valószínűleg le tudod tiltani a telefonodon és a postafiókodban. A barátnőidnek is meg lehet mondani, hogy ne beszéljenek rólad a volt férjeddel. A volt férjednek meg mondd meg, hogy az ajándékok bontatlanul fognak a kukába menni, őt meg feljelented zaklatásért, ha nem hagyja abba.
2014. jan. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az más, ha nem az ő gyerekei. Valami lelki problémája lehet, vagy nagyon magányos. Mondd el neki, hogy a jövőben nem fogod felvenni a telefonjait és nem olvasod el a leveleit, és adj neki valamilyen elérhetőséget, ahol segítséget kaphat a problémái megoldásához.
2014. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szeretné újrakezdeni úgy, hogy a 3. babát várjátok a férjeddel?
2014. jan. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!