Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam le a volt...

Hogyan állítsam le a volt férjemet? Nem hagy békén engem és a gyermekeimet.

Figyelt kérdés
5 éve váltnk el, de csak mostanra lett ennyire zavaró a jelenléte. Keres telefonon, e-mailt ír, levelet ír, felhívja a barátnőimet, hgy mi van velem, tudnak-e rólam valamit. Ezekben szerencsére semmi fenyegetés nincs, csak érdeklődik, hogy hogy vagyunk, mi van a gyerekekkel, ajándékokat vesz nekik és az ajtónk előtt hagyja. Már többször megmondtam neki én is és a férjem is, hogy hagyjon minket békén, semmi közünk nincs már egymáshoz, felejtsen el. Semmi nem használt.
2014. jan. 9. 08:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyem meg a szíves, de sajnállak! Rettenetes lehet ha szeret egy pasi, sah/ős én nem tudok úgy meghízni és szemétkedni, hogy szeressenek a magyarok:) tudod mit? FogJ le és légy kedves vele, akkor lefarcol! Azt nem mondom h küldd hozzám, mert én csak 60 kiló vagyok:)
2016. jan. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!