Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljek a vőlegényemm...

Hogyan beszéljek a vőlegényemmel arról, hogy az exneje hülyének nézi?

Figyelt kérdés

A vőlegényemnek van egy gyereke, aki után nem fix tartásdíjat fizet, hanem a kiadások kb felét. Tehát hetente, 2 hetente ír az exe egy mailt, hogy vett a gyereknek ezt meg azt, befizette a sulit, elutalta a különórák díját stb. És akkor a vőlegényem átutalja az összeg felét.

Az elmúlt pár alkalommal megmutatta ezt a listát és teljesen kiakadtam. Majdnem minden héten vesz új ruhát a gyereknek, ezek a különfoglalkozások is egy vagyonba kerülnek. Nagyon irreálisnak tartom, hogy ennyit költ a nő a gyerekre, szeretném ha fix tartásdíj lenne, 25-30e körül.


Hogyan beszéljek erről a vőlegényemmel?


2014. jún. 30. 11:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/143 anonim ***** válasza:
75%
18, a két gyereked milyen különórákra jár? 30ezerből kétlem, hogy jó minőségű élelemre futja. Ne hasonlítsd össze magad a kérdező vőlegényének esetével.
2014. jún. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/143 anonim ***** válasza:
42%

ismerős helyzet


ex folyton a számlákkal jött hogy ezt vette a gyereknek meg azt - kifizettem a felét mert hát a gyerekem


2 év múlva kiderült h másnap vissza vitte amit vett ....

vagyis visszakapta a pénzt a bolttól plusz tőlem a felét...


onnantól kezdve csak akkor fizettem ki ha a blokkot is odaadta mellé !

2014. jún. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/143 A kérdező kommentje:

A gyerek 12 éves fiú. Lovagol és nyelvet tanul, ezek a nagyobb kiadások.

Erre jönnek a programok meg a ruhák. Nyáron is 4 hetet megy táborba - minek annyit? 1-2 hét még rendben van, de 4?

2014. jún. 30. 12:19
 24/143 A kérdező kommentje:
És főleg azért zavar, mert mi is gyerekeket tervezünk.
2014. jún. 30. 12:21
 25/143 anonim ***** válasza:
83%
Hát, ez sem lesz egy hosszú házasság. Én legalábbis azt a nőt, aki arra akarna rávenni, hogy a gyerekemtől vonjak meg dolgokat, csak mert ő ezt szeretné, úgy vágnám ki, hogy csak úgy szállna.
2014. jún. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/143 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk azert megy 4 hétre táborba, mert 11 het a nyári szunet es annyi szabadsága nincs az anyjának.
2014. jún. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/143 anonim ***** válasza:
79%
Mennyi a vőlegényed jövedelme?
2014. jún. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/143 A kérdező kommentje:
Nem kétlem, hogy ezeket a gyerekre költi meg hát ő fizeti a felét. Csak soknak tartom. Ha ezeket meg akarja adni a gyereknek, tegye, de a saját pénzéből.
2014. jún. 30. 12:23
 29/143 anonim ***** válasza:
80%
Nézd, neked lehet, hogy a kissrác egy idegen, de a vőlegényednek pont ugyanolyan gyereke, mint majd az esetleges közösek lesznek. Bár őszintén megmondom, ha sajnálnád ezeket a dolgokat a fiamtól, én nem vennélek feleségül.
2014. jún. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/143 anonim ***** válasza:
65%

Pfff látszik nincs gyereked! Majd rájössz! Egy 12 éves fiúnak (mondjuk tök mindegy fiú vagy lány) a föld alá tudja unni magát egész nyáron!

Lovagol, nyelvet tanul. Mi ezzel a gond? Ez mind drága muri! Nálunk a nyelvtanár 3-4000/alkalom, lovaglás is kb ennyi körül van. Komolyan nem értelek! Ahelyett,h örülnél hogy megtehetitek( illetve megteheti a pasid,mert ugye ez az ő pénze)!

2014. jún. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!