Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu azt mondta, csak abból a...

Anyu azt mondta, csak abból a körből szabad párt választani ahonnan jöttünk. Igaz lehet?

Figyelt kérdés

Én egy jó módú, értelmiségi családból származó fiatal lány vagyok. Boldog gyermekkorom volt, mindent megkaptam, mindenki szeretett a családban, vallásos neveltetést kaptam.


Van egy srác, aki szimpi, ő nagyon teper rám. Nem tudom, hogy ő-e az igazi. A srác árva, apja valami ismeretlen piás, anyukája korán beadta a javítóba, évekig volt a fiatalkorúak intézetében, börtönben rablás miatt. Most új életet kezdett és a saját lábán áll. Anyu azt mondta, csak abból a körből szabad párt választani ahonnan jöttünk. Igaz lehet? milyen életigazság állhat-e mögött?


2014. jún. 1. 19:17
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/114 Kiyoko22 ***** válasza:
86%
Véleményem szerint (bár gondolom ezt te is tudod) anyukád is csak a te javadat akarja, ám az is igaz, hogy nem magunk döntünk a szerelemben. Saját döntéseket kell hoznunk és tanulni a hibáinkból. Félre ne érts, nem azt akarom mondani, hogy most rossz az az ember, csak hogy neked kell érezned, hogy megbízol e benne, máskülönben az egész értelmetlen. És ha tényleg megváltozott akkor az édesanyádnak is fel fog tűnni :)
2014. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/114 anonim ***** válasza:
22%

"Anyu azt mondta, csak abból a körből szabad párt választani ahonnan jöttünk. Igaz lehet?"


Annyiból igaz, hogy sok kellemetlenségtől megkíméli magát az ember ha így jár el. Sznob rokonok leszólásától kezdve a pletykafazekak nyelvköszörülő gyakorlatán át a komolyabb keresztbetevésekig bezárólag széles az irigységek tárháza.


Ámde az is igaz, hogy a szerelem minden akadályt képes legyőzni. :)

2015. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/114 mi a fene ***** válasza:
95%
Utolsónak, igen de szegénység , pénztelenség, kilátástalan élethelyzet a legnagyobb szerelmet is tönkreteszi.
2015. júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/114 anonim ***** válasza:
96%

inkább mondhatni úgy, hogy azonos körből származóak találnak jobban egymásra.

a hánytatott életű gyermek, pont párja egy szintén hánytatott életűnek, lelkileg is erősítik egymást.

akinek meg jobban megy, nem szúr szemet neki, hogy a párjának esetleg nincs, ha olyat választ, aki szintén felelé tud ügyeskedni.


igazából hasonló a hasonlóval tudja legjobban megérteni magát hosszú távon.

2015. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/114 anonim ***** válasza:
13%
nem véletlenül van az sem, hogy még külsőre is hasonlítanak egymásra az igazi párok
2015. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/114 anonim ***** válasza:
69%

Anyu jól mondta. Suttyó a suttyóhoz, értelmiségi az értelmiségihez.

Az én sztorim tökéletes másolata a tiednek, csak én gyereket szültem a görénynek, aki majdnem megölt minket, csak mert meg mert foganni a lányunk.

2015. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/114 anonim ***** válasza:
89%
én nem gondolom azt, amit anyukád, de ezzel a fiúval én sem engednélek barátkozni.
2015. júl. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/114 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nincs igaza anyukádnak...


DE az biztis, hogy sok nehézségtől megkímél, ha betartod...


Különböző társadalmi retegből származo pároknak nagyon sok gonddal kell megküzdeniük, ami sokszor nem is sikerül...


Tehát a "csak abból a körből szabad" megfogalmazás erős.. Inkább scak ajánlott

2015. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/114 anonim ***** válasza:
91%
Annyiban igaza van,hogy hasonló hátterű párt keresni a legildomosabb,mert legalább az egyik félnek nagyon rugalmasnak kell lenni,ha az egyik szegényebb családból származik.Itt nem csak anyagi különbségek vannak javarészt,hanem mentalitásbéli is.
2017. okt. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/114 anonim ***** válasza:
91%

3 eve irtad ki

Mi tortent veled?

2017. okt. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!