Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu azt mondta, csak abból a...

Anyu azt mondta, csak abból a körből szabad párt választani ahonnan jöttünk. Igaz lehet?

Figyelt kérdés

Én egy jó módú, értelmiségi családból származó fiatal lány vagyok. Boldog gyermekkorom volt, mindent megkaptam, mindenki szeretett a családban, vallásos neveltetést kaptam.


Van egy srác, aki szimpi, ő nagyon teper rám. Nem tudom, hogy ő-e az igazi. A srác árva, apja valami ismeretlen piás, anyukája korán beadta a javítóba, évekig volt a fiatalkorúak intézetében, börtönben rablás miatt. Most új életet kezdett és a saját lábán áll. Anyu azt mondta, csak abból a körből szabad párt választani ahonnan jöttünk. Igaz lehet? milyen életigazság állhat-e mögött?


2014. jún. 1. 19:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/114 anonim ***** válasza:
92%
Csak én érzek némi provokációt a kérdésben?
2014. jún. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/114 anonim ***** válasza:
100%
Fuhh, kérdező, ezt nagyon túl misztifikálod és túlságosan is sok mindent belelátsz.
2014. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/114 mustafa33 ***** válasza:
94%

Olvasd el Illyés Gyula Puszták népét és Márai Sándor Egy Polgár vallomásait és képzeld el, hogy a két különböző világból való ember özzseházasodik. Olyan a különbség mintha egy pigmeus venne el egy eszkimót.

Vagy ti ilyenket nem olvastok? Ja, az más. Az megmagyaráz mindent.

2014. jún. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/114 anonim ***** válasza:
73%

En megszaggatnam a ruham ha a lanyom egy rablo javitos fiuval baratkozna.

A mult ott marad a javitosok visszaesok nagy szazalekban.

Lanyka valasszon jo kereszteny tanult fiut az kevesebb kockazat.

2014. jún. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/114 anonim ***** válasza:
88%

már ne haragudj utolsó, de miért csak keresztény ember lehet jó? és aki nincs megkeresztelve, azt már ne is vegyük emberszámba? gondolkozz már

mindezt úgy mondom, hogy meg vagyok keresztelve és le is konfirmáltam

2014. jún. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/114 anonim ***** válasza:
29%

Nem a keresztenysegen van a hangsuly .Hanem egy hivo no nagyon boldogtalan lesz egy nem hivo ferfi oldalan.

Aki hivo az a biblia szabalyai szerint el cselekszik ez pedig konfliktushiz fog vezetni.

Keresztenyseg nem azt jelenti akaratodon kivul csecsemokent viz ala tartottak.

Kerezteny elet egy tudatos eletforma valaztas kerdese.

2014. jún. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/114 anonim ***** válasza:
80%

nekem erről nem kell mesélni... :)

tisztában vagyok a szó jelentésével és annak tartalmával

de továbbra sem látom értelmét ennek a: keresztények csak keresztényekkel házasodhatnak, dumával

amiről te beszélsz, az a bigott vallású ember, aki nem lát tovább azon, amit mondanak neki

a hit nem egy könyv miatt lesz, hanem amit magadban érzel...

2014. jún. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/114 anonim ***** válasza:
27%

hat azert nem egeszen igy mukodik a dolog de ezt te is tudod

Ugye vannak szabalyok amiket be kell tartani es az egyik fo szabaly ,,felemas igaba fejed ne hajsd,,

Ezt gondolom erted es ha erted tudod nem veletlenul mondjaa ezt Isten nekunk.

Majd egyszer talan megerted talan

2014. jún. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/114 anonim ***** válasza:
88%
sajnálom, hogy nem vagy hajlandó ezen túllátni :(
2014. jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/114 anonim ***** válasza:
64%

még annyit: hittanon, és a konfirmáló pap is mindig azt mondta, fogadjuk el azokat, akiknek más a vallása, vagy egyáltalán nem hisz semmiben

úgy tűnik ez a felfogás csak reformátusoknál (és a katolikusokon kívül szinte majdnem az összes többi vallásnál is) fellelhető

2014. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!