Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu azt mondta, csak abból a...

Anyu azt mondta, csak abból a körből szabad párt választani ahonnan jöttünk. Igaz lehet?

Figyelt kérdés

Én egy jó módú, értelmiségi családból származó fiatal lány vagyok. Boldog gyermekkorom volt, mindent megkaptam, mindenki szeretett a családban, vallásos neveltetést kaptam.


Van egy srác, aki szimpi, ő nagyon teper rám. Nem tudom, hogy ő-e az igazi. A srác árva, apja valami ismeretlen piás, anyukája korán beadta a javítóba, évekig volt a fiatalkorúak intézetében, börtönben rablás miatt. Most új életet kezdett és a saját lábán áll. Anyu azt mondta, csak abból a körből szabad párt választani ahonnan jöttünk. Igaz lehet? milyen életigazság állhat-e mögött?


2014. jún. 1. 19:17
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/114 anonim ***** válasza:
14%

Talán annyiból igaza van, hogy kihasználhatnak téged is a pénzed miatt.

Illetve veszekedések lehetnek a pénz miatt, pl Tokióba akartok menni nyaralni amit felesbe fizettek,de a párodnak ez megterhelő.


Vagy hozzádvághatja, hogy " neked könnyű, te nem érted mert neked mindened megvan, nem kellett semmiért sem küzdeni"


Bizonyos okokból ezek így reálisak is

2021. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/114 anonim ***** válasza:
74%

Olvasd el ezt


[link]


Portik tamasrol szol,aki szinten javitoban es bortonben nott fel es a lany jo csaladbol jott....

2021. márc. 18. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/114 anonim ***** válasza:
67%

Hat igen is meg nem is.

A rablasig veled ertettem egyet..

Az en volt ferjem is azert ult. Akkor engem se zavart de mostmar latom milyen undoritonak kell lenni hogy ezt megtegye valaki.

Ha ehezik lopjon, nem erdekel

De gyengebbel kezdeni hogy elszedj tole valamit, ahhoz selejtnek kell lenni. 2,5 evvel meguszta. Az fk mellett volt tokolon.

2021. márc. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/114 anonim ***** válasza:
90%
Ja a masik, drogossal se kezdenek soha (lasd elottem valaszolo) mindig a kabito lesz nekik az elso egyre jobban megkattannak es tonkretesznek mindenkit maguk korul. Undorito mocskos nepseg.
2021. márc. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!