Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu azt mondta, csak abból a...

Anyu azt mondta, csak abból a körből szabad párt választani ahonnan jöttünk. Igaz lehet?

Figyelt kérdés

Én egy jó módú, értelmiségi családból származó fiatal lány vagyok. Boldog gyermekkorom volt, mindent megkaptam, mindenki szeretett a családban, vallásos neveltetést kaptam.


Van egy srác, aki szimpi, ő nagyon teper rám. Nem tudom, hogy ő-e az igazi. A srác árva, apja valami ismeretlen piás, anyukája korán beadta a javítóba, évekig volt a fiatalkorúak intézetében, börtönben rablás miatt. Most új életet kezdett és a saját lábán áll. Anyu azt mondta, csak abból a körből szabad párt választani ahonnan jöttünk. Igaz lehet? milyen életigazság állhat-e mögött?


2014. jún. 1. 19:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/114 anonim ***** válasza:
68%

Elfogadas nem egyenlo egy eletre szolo szovetseggel a hazassaggal

Egyik legfontosabb dontes a parvalasztas itt bizony a kozos cel a kozos normak es ertekek a kozos hit nagyon fontos.

Egy nem hivo ertekrendje sokban el fog terni es jonnek a gondok.

2014. jún. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/114 anonim ***** válasza:
92%
Ha az anyád a kört úgy érti, hogy azonos értékrendű embert érdemes választani, akkor teljesen igaza van. Az értékrend több mindenből áll, valaki részletesen felsorolta. Például, hogy mennyire vallásos, hogyan bánik a pénzzel, hogyan viszonyul gyerekekhez. Lehet magyarázni, de egyszerű statisztika is, hogy leginkább azok a házasságok tartósak, ahol azonos értékrendűek a résztvevők. Az ellentétek vonzzák egymást - de nem 20 évig.
2014. jún. 7. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/114 anonim ***** válasza:
95%
Én ezt a rossz fiút kihagynám. Tudom az ilyen vattában nevelkedett leányokat vonzza a rossz fiúk stílusa, de hidd el amit gyermekkorban nem tanult meg Lacika, felnőtt korban már a László nem fogja. Igaza van anyukádnak. Börtön javító Brrrrr
2014. jún. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/114 anonim ***** válasza:
100%
Igen , aki ilyen múlttal rendelkezik, azzal nem ajánlatos barátkozni vagy járni.De szerintem te ezt csak kitaláltad. Nem hiszem hogy ez teljesen így van. Ha fiatalon képes volt ilyen súlyos bűncselekményt elkövetni, akkor milyen lehet a lelkivilága?
2014. jún. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/114 anonim ***** válasza:
84%
Te hány éves vagy? szerintem ezt te is látod hogy nem hozzád illik.
2014. jún. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/114 anonim ***** válasza:
96%
szerintem anyukád nem a pénzre gondolt, ha nem az erkölcsi hovatartozásra. Erkölcsileg tényleg ég és föld a külömbség köztetek. És milyenek lehetnek a barátai? Olyan mint Ő? Börtön viselt gyerekek? Szerintem válasz 1 becsületes, szorgalmas fiút akire fel tudsz nézni. Ne a pénzt nézd, ha nem hogy milyen az ember.
2014. jún. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/114 anonim ***** válasza:
88%
Ettől a sráctól még most szabadulj meg, mielőtt késő lesz.
2014. jún. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/114 anonim ***** válasza:
90%
Miért akarsz börtöntöltelékkel lenni?
2014. jún. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/114 anonim ***** válasza:
79%
Ha értelmiségi vagy válassz értelmiségi, vagy legalább olyat aki a nem tanult családja ellenére tesz a jobb életért. Nekem volt gyári melós párom, soha többet.(nem a kétkezi munkások ellen szól) Más az értékrendszer, ő nem akart fejlődni, a tanulásomat nem támogatta, mert szerinte időpazarlás, hülyeség, semmi intellektuális témáról nem tudtam beszélni vele. Nem azért neveltek a szépre, illemre, értékek megbecsülésére a szüleid, vagy nem azért küldenek egyetemre, hogy ne jó életed legyen. Egy ilyen ember mellet, mint az exem nem kaphatod meg, nem azért mert nem szeretne, vagy hülye, hanem mert egyszerű és pont. Nincs ambíció, nincs közös jövő.
2014. jún. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/114 anonim válasza:
17%
Nem jól mondta! Azt kell választanod akivel kölcsönösen megértitek , szeretitek és támogatjátok egymást!
2014. jún. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!