Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu azt mondta, csak abból a...

Anyu azt mondta, csak abból a körből szabad párt választani ahonnan jöttünk. Igaz lehet?

Figyelt kérdés

Én egy jó módú, értelmiségi családból származó fiatal lány vagyok. Boldog gyermekkorom volt, mindent megkaptam, mindenki szeretett a családban, vallásos neveltetést kaptam.


Van egy srác, aki szimpi, ő nagyon teper rám. Nem tudom, hogy ő-e az igazi. A srác árva, apja valami ismeretlen piás, anyukája korán beadta a javítóba, évekig volt a fiatalkorúak intézetében, börtönben rablás miatt. Most új életet kezdett és a saját lábán áll. Anyu azt mondta, csak abból a körből szabad párt választani ahonnan jöttünk. Igaz lehet? milyen életigazság állhat-e mögött?


2014. jún. 1. 19:17
 71/114 anonim ***** válasza:
35%

csak nem Halmos Riskó Almához van szerencsém?


gyanúsan emlékeztet erre a sztori.


[link]

2019. febr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/114 anonim ***** válasza:
96%
#71 A dátum alapján kizárt...
2019. febr. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/114 anonim ***** válasza:
19%
Ha anyu ezt mondta, akkor anyu buta. Nem kell neki mindent elhinni, azért, mert ő az idősebb. Abból a körből kell kiválasztani, ami olyan embereknek köre ( és nem is feltétlenül látod ezt a kört); akik számodra szerethetőek, meg te is az ő számukra.
2019. febr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/114 anonim ***** válasza:
93%
Öt év eltelt már, miért emelted ezt ki? Azóta se változott semmi? Mi lett a sráccal?
2019. aug. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/114 anonim ***** válasza:
94%

Mivel hasonló a hasonlót vonzza, nem mond hülyeséget. De persze, ez nem azt jelenti, hogy nem ismerkedhedsz másokkal. A lényeg, hogy olyan legyen, aki felemel téged, nem lehúz. Nyilván egy filmcsillagot nem fog felemelni egy lecsúszott csöves. Na...

De ettől még a srác lehet normális, ha a szülei nem is.

2019. aug. 25. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/114 anonim ***** válasza:
85%
Hacsak nem szenvedő művészlélek vagy akkor nem ajánlott...
2019. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/114 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem próbáld meg ezzel a fiúval, nyilván nem kell vele összeházasodni 5 perc múlva.

Lehet ő is jó ember és tehetséges is valamiben (nem tudjuk hány éves), csak nehezen indult az élete, de persze lehet anyukádnak is igaza. A lényeg hogy próbáld objektíven szemlélni, ha gáz lesz a srác viselkedése vagy a helyzet akkor pattintsd le.

Általában azért választanak azonos körökből párt az emberek, mert hasonló az értékrendjük, érdeklődésük, iskolázottságuk és az ismerősi körük. Mindenütt vannak kivételek akik boldogok is lehetnek de ez kivételes embert és párkapcsolatot kíván.

Gondold el, te tehetős vagy jó állással, örökölsz is vagyont. A pasid meg mondjuk pizzafutár vagy bolti eladó és egy bőröndnyi ruha minden vagyona. Hogy érezné magát ha te tartanád el, az ismerőseid hogy néznének rá (mondjuk ez megoldható), nem szégyellné-e ő vagy te?

2019. dec. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/114 anonim ***** válasza:
100%
5 éves a kérdésed. Miért emelted ki? Ugyanaz a helyzet?
2019. dec. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/114 anonim ***** válasza:
35%
bocs nem olvastam végig minden kommentet, nem az a fontos ki honnan jött, hanem, hogy hova tartanak:))lesz-e közös út? ha azt érzed lesz akkor minden ok :))
2019. dec. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/114 anonim ***** válasza:
92%

Mit àlszenteskedik itt mindenki?

Anyukàd jól mondja, ha össze is jönne a fordított hamupipőke eset, nagyon sok lenne a különbsèg ami ùgy is szakítàshoz vezetne.meg mièrt normàlis az h börtönviselt??nem, nem az!fogadd meg anyukàd szavàt nem.akar neked rosszat!

2019. dec. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!