Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha úgy érzem hogy...

Mit tegyek, ha úgy érzem hogy nem bírom tovább gyerek nélkül?

Figyelt kérdés

A sztori röviden:22 éves vagyok,tanulok még ,meg diákmunka mellette,bár ez csak havi kb.50 e. ft-ot hoz.

Párom dolgozik,havi 200 ezret kap meg,de albérletben lakunk,meg van egy rokon hitele,aminél ő volt kezes,rokon nem fizeti,így páromnak kell.Miután mindent befizet,marad a 200-ból 60 e.ft kajára kettőnknek,ruhát meg 1 mozit/kávét ,tisztálkodási dolgokat a havi 50 ből fedeztem én..

Tudom,látom hogy nem reális a baba,de van 1 nőgyógyászati gondom(pco-s),ami miatt nem tudni mikor lehet babánk,lehet évekig is eltart..

De a párom mondja,hogy ennyi pénzre nem lehet gyereket vállalni,valahol igaza van,de nem tudom elnyomni már a vágyat a baba iránt magamban...Nem tudom,mit tehetnénk..Saját lakás kb esélytelen később is:/

Ti mit tennétek?Miket lehet igényelni??

Voltatok már ilyen helyzetben?

Mivel győzzem meg a párom?az egyik iskolámat 1 év múlva fejezem be,utána gondoltam a próbálkozást..Nem akarok 30 évesen szülni.Párom meg már 29,nem fiatal.

Próbáltam mondani,hogy tele a net ingyen babadolgokkal,szinte költeni se kéne,meg később is nagyon sok a ruhabörze,net tele olcsó,szép dolgokkal, tankönyveket is lehet neki így venni,sokan élnek így,szégyen vagy nem,mindenki úgy oldja meg ,ahogy tudja.

Rosszul gondolom,hogy bármikor történhet bármi,nem lehet alapozni arra,hogy örökké várjuk,mikor lesz jobb?

Volt így valaki már?Megoldottátok?

Úgy érzem,lassan megbolondulok ebbe a problémába,éjjel-nappal ezen kattogok már.

Köszönöm a segítségét annak,aki hasznos tanácsot tud adni.


2013. okt. 10. 01:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 anonim ***** válasza:
50%
a hitelesek is így gondolkodtak: 20 év hitel? mi lesz ha kirúgnak? mi lesz ha változik az árfolyam, ugyan már!!!
2013. okt. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/83 anonim ***** válasza:

Igen, így gondolkodom a hitelről is, ezért nincs egyelőre...vagyis hitel nem lesz amíg nem muszáj..

(De gyerekem ennek ellenére remélem, hogy lesz, mivel nagy különbség a hitellel szemben, hogy az egyiket szeretném, a maikat nem:))

2013. okt. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/83 anonim ***** válasza:

Az ilyen buta libák miatt a 25 alatt szülőknek nem is adnék semmiféle támogatást.

Maga is egy gyerek,de most ez az új trend,hogy gyerek.

Képzeld,majd lesz más trend is,amihez nem kell egy másik ember életét tönkre tenned.

Vegyél aranyhalat vagy kutyát az is trendi.

Annak a férfinek se lehet sok esze,aki egy ilyen fiatal lánytól akar gyereket.

Előbb tegyél le te is vmi az asztalra és az ne egy gyerek legyen.

2014. júl. 28. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!