Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem az enyém a gyerek. Hogyan...

Nem az enyém a gyerek. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm azt mondta, hogy szerinte hűtlen a barátnőm, a helyemben apaságit csináltatna. Nyugtalan lettem ezért megkértem, hogy csináljunk. Tiltakozás nélkül belement, a végén pedig kiderült, hogy egyértelműen nem én vagyok a gyerek apja. Összetörtem egy kicsit, csalódtam és hirtelen le is fagytam hogy ilyen megtörténhet pont velünk. A poén az, hogy a gyerek már 1 éves. Ha nincs apasági nem is tudtam volna meg soha? Mondjuk lehet jobb lett volna. A terhesség és szülés alatt is végig mellette voltam, szerettem, a gyerekkel sokat foglalkoztam. Az összes pénzemet rájuk költöttem. Simán végig nézte ahogy hülyét csinált belőlem persze most mennek a nagy bocsánatkérések meg minden. Azt hiszem jogom lenne tudni legalább azt, hogy ki is a gyerek apja de nem mondja el. Mást meg nem akarok tőle hallani. Az a baj, hogy a gyereket már szeretem de emberben ekkorát még sose csalódtam. Most mit csináljak?

23/F


2013. júl. 26. 16:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%

"Egy ismerősöm azt mondta, hogy szerinte hűtlen a barátnőm"


Nem lehet, hogy ő az apa? Honnan tudta, hogy hűtlen a barátnőd? És ezek szerint az a viszony még mindig tart?

2013. júl. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%
hidd el, nem lesz jobb, ha megtudod az igazat. akár szétmentek, akár nem.
2013. júl. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Ő is lány de nem tudom honnan tudhatta, meg is kérdeztem, hogy ki az apa de aht mondta hogy nem tudja. Hazudna ha már ennyit elmondott?
2013. júl. 26. 16:44
 4/28 A kérdező kommentje:
Tudni akarom.
2013. júl. 26. 16:44
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd újra a barátnőd, aki mondta ezt az információt, Biztosan tudja, azt is hogy kivel csalt meg, ha már egyszer tudta, hogy megcsal.

Ha nem akarsz vele együtt maradni a bíróságon kérheted, hogy ne kelljen gyerektartást fizetned stb. a neved sem kell neki adnod. ha szereted őket akkor viszont induljatok tiszta lappal, a gyerek ne érezzen meg ebből semmit sem. Az nem lenne jó senkinek sem. Te tudod szereted-e még vagy velük akarsz-e maradni.

2013. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Addig fogom faggatni őket ameddig valaki nem mond valamit. Szeretem mindkettőt de nem tudom ezek után hogy bíznék meg benne.
2013. júl. 26. 16:52
 7/28 anonim ***** válasza:
11%
Feltűnhetett neki mondjuk a gyermek szemének színe. PL a tiéd barna, a barátnődé kék, a gyereké zöld, az lehetetlen, de több, mint valószínű, hogy tud valamit a múltból, amiből erre a következtetésre jutott.
2013. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%

Én a helyedben elhagynám a barátnődet, mert aki egyszer csalt, többször is fog.


A gyereket látogatnám, támogatnám, ha a szívemhez nőtt, akkor is, ha nem az enyém. De ez persze a te döntésed.

2013. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
96%

Utolsó: apám szeme barna, anyámé kék, az enyém zöld lett.

1000+1%, hogy ő az apám.

Nem lehetetlen.

Tuti tud valamit az az ismerős az igazi apa kilétéről...

2013. júl. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

*Utolsó = 16.53-as

bocsi

2013. júl. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!