Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem az enyém a gyerek. Hogyan...

Nem az enyém a gyerek. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm azt mondta, hogy szerinte hűtlen a barátnőm, a helyemben apaságit csináltatna. Nyugtalan lettem ezért megkértem, hogy csináljunk. Tiltakozás nélkül belement, a végén pedig kiderült, hogy egyértelműen nem én vagyok a gyerek apja. Összetörtem egy kicsit, csalódtam és hirtelen le is fagytam hogy ilyen megtörténhet pont velünk. A poén az, hogy a gyerek már 1 éves. Ha nincs apasági nem is tudtam volna meg soha? Mondjuk lehet jobb lett volna. A terhesség és szülés alatt is végig mellette voltam, szerettem, a gyerekkel sokat foglalkoztam. Az összes pénzemet rájuk költöttem. Simán végig nézte ahogy hülyét csinált belőlem persze most mennek a nagy bocsánatkérések meg minden. Azt hiszem jogom lenne tudni legalább azt, hogy ki is a gyerek apja de nem mondja el. Mást meg nem akarok tőle hallani. Az a baj, hogy a gyereket már szeretem de emberben ekkorát még sose csalódtam. Most mit csináljak?

23/F


2013. júl. 26. 16:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
83%
Én fiús anyuka vagyok. Ha egyszer a fiam haza hozna egy nőt, akinek már van gyermeke, és nagyon szeretné őket, én nem ellenezném a kapcsolatot, viszont, ha egy nő ezt tenné vele, mint veled tette a párod, harcolnék azért, hogy dobja ki azt a caf**-t!
2013. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
49%

Ha ez vígasztal, nem te vagy az egyetlen aki nem a saját kölykét nevelgeti... Én is kapásból tudok egy hapsit, akinek a gyereke teljesen biztos hogy nem tőle van. De a gyerek már nagyobbacska, és a pasit nem érdekli, sajátjának tekinti, annak ellenére, hogy a felesége végül is lelépett egy újabb hapsival... No comment. De van ilyen is. Én nem ajánlom ezt az utat. A gyerek még kicsi, nem lenne neki törés ha kiszállnál, talán észre se venné.


Azt tudom elképzelni, barátnőim tapasztalatából kiindulva, hogy valószínű te nőd se tudta biztosan ki az apa, és arra varrta rá, aki a legmegbízhatóbb pasasnak tűnt. Nem tudom milyen nő, de lehet hogy valami bulin csináltatta fel magát, és ő se tudja ki az apja... még ez is lehet, ha ennyire nem mondja meg kicsoda.

Mellesleg valóban jó választás voltál, hiszen amint elárultad, az összes pénzedet erre a nőre költötted... tehát kinézett téged magának, mert ilyen típus vagy, adakozó. Remélem ezt a tulajdonságodat nem veszíted el, azért mert most arra méltatlanra pazaroltad. Tanulj inkább belőle, hogy legközelebb ismerd fel a jeleket mikor hazudik egy nő. Azért ezt is fel lehet ismerni. Mint ahogy a férfiak hazugságait is ki lehet ismerni, aztán ha több gyanús dolog van, akkor ott már tényleg van valami ami nem stimmel.


Persze kérdés az is, mennyi ideje voltatok együtt mikor megfogant a baba... évek óta jártatok? akkor biztos nem maradnék vele. Vagy épphogy megismerkedtetek? Mindenesetre nagyon gondold át mit lépsz.


35/N

2013. júl. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
50%
Hát, ha apasági pert indítasz, a csaj nem fog tudni gyerektartást követelni, ha bebizonyosodik a bíróság előtt is, hogy nem vagy az apja, viszont láthatási jogod sem lesz, a gyereknek is fájni fog :(
2013. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én vagyok az érzéketlen, de az igazság az, hogy kalap-kabát, majd lesz saját gyerekem, akit szeretek és nevelek, aki miatt akár lemondok dolgokról is, rám egy hazug szemét se varrja más borját! Persze, szegény nem tehet róla, de én nem élnék és érintkeznék egy olyannal, aki ilyen mocskosul hülyére vett. Milyen nő az, ha azt se mondja meg ki az apja? Ahogy írták, vagy fogalma sincs vagy olyasvalaki, akiből nagy botrány lenne, ha kiderül. Ki tudja, lehet a legjobb haverod, a tesód, vagy akárki, ha ennyire fosik megmondani.


Én azt mondom 23 évesen akármilyen érett vagy, túl fiatal vagy még ahhoz, hogy együtt maradj egy ilyen gerinctelen nővel és más kölykét neveld.


Az persze más, ha találsz egy egyedülálló anyukát, de hogy valaki hazugsággal a nyakadba varrja más gyerekét?

2013. aug. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Azért majd megírod, hogy mi lett a végkifejlet?

(Bár azt gyanítom, hogy túl jólelkű vagy és maradsz ebben a rád erőltetett verzióban :-(

2013. aug. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Azóta kiderült valami?
2013. aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
0%
Na, mikor azt mondta nekem mindenki, miért nem csináltatok már valakivel gyereket, hát azért mert én nem akartam ilyen szemét lenni soha, aki felcsináltatja magát azt se tudja kivel, mert minden ujjára jut valami fickó és mindegyiket leveszi valamivel meg beeteti, aztán meg talál egy balféket akivel eltartatja magát és elhiteti vele hogy övé a gyerek, stb. Sose voltam. rossz csak, sőt. És én mindig normálisan álltam világ életembe még a leghitványabb alakhoz is, reménykedtem évekig hogy legyen egy normális párom végre egyszer, gyereket akartam, családot... De a pasik az ilyan nőkkel vannak elfoglalva akik átverik és lehúzzák őket, a normálus nők akik szingliként ezrével szaladgálnak az utcán, azoknak meg nem jut pasi,akire lehetne számítani. Elmentem és egyedül vállaltam gyereket végül pár nélkül donorral és lombikkal, mert ha felcsináltatom magam, csak ugyanolyan r.... c lennék mint a párod, aki remélem már csak múltidő és elhagytad a fenébe régen, és kinyílt a szemed is, meg megváltozott az értékrended, mert azért ehhez te is kellettél, barátom. Sajnos. Kemény tanulópénz volt. Akit ilyen szinten meglehet vezetni, azért ahhoz eléggé vaknak kellett lenni. Még pénzzel is lehúzott gondolom. Siralmas és az a helyzet hogy tényleg a legtöbb pasinak az ilyen nők kellenek. 🤨
2019. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
#27 Nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet volt így gyereket vállalnod, tele a férfiak és a világ iránti sérelemmel. Olvasd vissza, amit leírtál, mennyivel jobb ez annál, amit az incel pasik szoktak levágni, hogy "bezzeg a nőknek csak a kigyúrt BMW-s kell"? Milyen mintát fogsz mutatni a gyerekednek ezzel a hozzáállással? (Az már eleve necces, hogy fogalma sem lesz, ki az apja. Még egy diszkóban felcsípett akárkiről is tudnál legalább annyit mondani, hogy jól táncolt és kedves volt a mosolya.) Szerintem terápiára kellene menned, ahol rendbe rakod a lelked, mert a gyereked is meg fogja szívni. Ezt most teljesen jó szándékkal mondom.
2019. dec. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!