Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted kicsinyes a férjem?

Szerinted kicsinyes a férjem?

Figyelt kérdés

Tegnap én mentem a gyerekekért oviba. Kértem, hogy adjon pénzt, mert egy fillér nélkül nem szeretnék elindulni itthonról.

Adott 600Ft-ot (nem állunk jól anyagilag sajnos)

4 óra múlva értünk haza, mert játszótereztünk, vettem a lányoknak 2 pogit, kis csokit, a pénz elfogyott.

ő megkérdezte, hogy mennyi pénz maradt.

és én mondtam, hogy semennyi, erre úgy nézett rám, mint aki egy milliót költött el egy délután alatt és olyan balhét vert ki, mint egy állat, megtépte a copfomat stb.


2013. jún. 26. 08:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:
55%

Én sem szeretek egy fillér nélkül elindulni! Nem azért, mert költekezni akarok non-stop, hanem azért, mert BÁRMI történhet, ami miatt pénzre lehet szükségem és akkor legyen nálam. Ebből arra következtetni, hogy ő költekezik, nagy hülyeség már bocs.

Kérdezőnek pedig annyit, hogy nem tudjuk ennyi infóból megmondani, hogy kicsinyes-e a férjed. Kicsinyes, ha ezen a hatszáz forinton úgy balhézott, hogy közben még marad pénzetek hónap végére és nem ezen múlik a kenyér. Nem kicsinyes akkor, ha a legeslegutolsó hatszáz forintotokat költötted csokira. Viszont mindenképpen agresszív, ezen el kellene gondolkodnod! Semmi nem lehet mentség arra, hogy neked esik és megtép.

Amúgy meg, gyanítom, hogy nem az utolsó 600 ft volt, mivel van otthon internet....

2013. jún. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim ***** válasza:
77%
Legalabb finom friss volt az a pogacsa??? ;)
2013. jún. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim ***** válasza:
96%
Ha kaptál pénzt a számládra akkor miért a férjedtől kérsz? amúgy felesleges vitázni,abban szerintem egyetértünk,hogy a férfi semmi esetben sem emeljen kezet a nőre,ne rángassa és fordítva,minden körülményt látni kell,nyilván fizetésig és gyesig van összesen 2000Ftotok és abból 600Ftot eltapsolsz megértem ha a férjednek nem tetszik,és lényegtelen mire költöd a pénzt,nem tudom mikor kaptok pénzt de 4-5 nap biztosan van addig és nem mindegy,hogy 1400Ftotok van úgy,hogy 3 gyereketek van 5 napra vagy 1200 vagy ezer vagy 600Ft.Nekem is van gyerekem és bizony húzósak lettek a hónapok mióta leépítés volt a munkahelyemen,és persze elviszem a fiam fagyizni,és strandra,pláne hogy neki ingyen van,nekem meg 600Ft,de ha látom,hogy már nincs olyan sok pénz itthon van még 1 hét fizetésig akkor jobban megfogom a pénzt,mert ha valami probléma van és kell hirtelen 1-2ezer Ft akár benzinre akár másra akkor ne kelljen senkitől kérni, a gyerek meg nem hal bele ha 1 hétig nincs se fagyi,se strand,se csoki,mert itthon tele a hűtő.Nem bántom a kérdezőt borzalom ha az ember nem engedhet meg magáénak valamit,de okosan kell költeni a pénzt.Valószínűleg a párod is az anyagiak miatt van teljesen ki idegileg,leülnék vele egy nyugodt percében és megbeszélném,nem tudom mennyi idős a gyereked de szerintem menj el dolgozni és add be bölcsibe,és ha rendeződik az anyagi helyzet akkor a problémák is csökkennek.
2013. jún. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!