Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted kicsinyes a férjem?

Szerinted kicsinyes a férjem?

Figyelt kérdés

Tegnap én mentem a gyerekekért oviba. Kértem, hogy adjon pénzt, mert egy fillér nélkül nem szeretnék elindulni itthonról.

Adott 600Ft-ot (nem állunk jól anyagilag sajnos)

4 óra múlva értünk haza, mert játszótereztünk, vettem a lányoknak 2 pogit, kis csokit, a pénz elfogyott.

ő megkérdezte, hogy mennyi pénz maradt.

és én mondtam, hogy semennyi, erre úgy nézett rám, mint aki egy milliót költött el egy délután alatt és olyan balhét vert ki, mint egy állat, megtépte a copfomat stb.


2013. jún. 26. 08:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
100%

Neked nincs bevételed ? Soha nem értettem egy kapcsolatban a "pénz kérés"-t.

Nekünk mindig is közös bankszámlánk volt két kártyával, nem költekeztünk felelőtlenül, a nagyobb dolgokat előre megbeszéltük, de hogy egymásnak könyörögjünk pénzért, az nekem nem fér bele egy kiegyensúlyozott párkapcsolatba.

2013. jún. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
85%
gondolom elég nagy teher van az ő vállán is, hogy nincs elég pénzetek és ez borította ki. A másik kérdés, hogy akinek nincs pénze, miért pogácsát meg csokit vesz a gyereknek.
2013. jún. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
98%

Ha rosszul álltok, akkor tényleg gfelesleges volt a kiadás, ha ezen a kenyér múlik.


DE a férjed sem normális. A maradék ketchupon vitatkozik. Bár ha azt nézem, hogy amúgy is szarul álltok, írod, hogy ő dolgozik csak, és azt érzi, hogy egyedül ő gürizik a pénzért, és kilátástalan a helyzet, akkor valamennyire az idegességét megértem, (azt nem, hogy megtép, olyat karmoltam volna vissza a képébe, hogy többet eszébe sem jut).


Miért nem dolgozol te is?

2013. jún. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 A kérdező kommentje:

hát ez az...megengedi magának ezt a stílust, én mindig megbocsátok...aztán egyre durvább lesz..nem!!!

csak azt nem tudom, mit csináljak.

2013. jún. 26. 08:29
 15/73 anonim ***** válasza:
100%
te dolgozol?
2013. jún. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 A kérdező kommentje:

gyesen vagyok még

de pénzem van, mert csomó mindent eladok

2013. jún. 26. 08:32
 17/73 anonim ***** válasza:
100%
de akkor van egy 3 év alattid, meg 2 ovisod?
2013. jún. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
74%
Akármilyen rosszul is álljon egy ember, akkor sem kell ilyet tennie. Most adott 600-at. Akkor minek nem adott csak háromszázat és kész. Ezek annyira kevés pénzek, hogy akármennyire is lehet spórolós az ember, ennyi pénz simán elmegy főleg gyerekek mellett. meg aztán nem olyan összeg ami több napig ki tudna húzni négy embert a bajból. szóval nagy a frusztrálstáság a férjedben gondolom. Itt ez nem a 600-ról szólt szerintem.
2013. jún. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
59%

akkor irány munkát keresni :) a gyerekek már óvodásak, mit csinálsz egész nap? én anyukám is már dolgozott amikor óvodába jártunk, mégis tiszta volt a lakás, volt meleg étel, tiszta ruhák, nem lehetetlen. és akkor nem lesznek ilyen kellemetlen helyzetek

ha nem marad pénz hónap végén akkor igen is felesleges volt, amiket a gyerekeknek vettél. ennyi pénzből egy nagy tál süteményt megsütsz otthon

2013. jún. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
89%

1. A férjed egy vadállat, ha megtépett.

2. Te meg bolond vagy, ha pogit meg csokit veszel, amikor rosszul álltok anyagilag.

2013. jún. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!