Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted kicsinyes a férjem?

Szerinted kicsinyes a férjem?

Figyelt kérdés

Tegnap én mentem a gyerekekért oviba. Kértem, hogy adjon pénzt, mert egy fillér nélkül nem szeretnék elindulni itthonról.

Adott 600Ft-ot (nem állunk jól anyagilag sajnos)

4 óra múlva értünk haza, mert játszótereztünk, vettem a lányoknak 2 pogit, kis csokit, a pénz elfogyott.

ő megkérdezte, hogy mennyi pénz maradt.

és én mondtam, hogy semennyi, erre úgy nézett rám, mint aki egy milliót költött el egy délután alatt és olyan balhét vert ki, mint egy állat, megtépte a copfomat stb.


2013. jún. 26. 08:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
29%

Apuka mennyit keres?

Ha ennyire szarul álltok, minek kellett a sokadik gyereket is bevállalni?

2013. jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
59%

59! Ezen jót röhögtem.:D

Kérdező téged meg nagyon sajnállak a sok "jószándékú" válaszoló miatt, akik 20Ft-ért felgyalogolnának Pestre.

Vedd meg a lányaidnak amit jónak látsz, mert nem láthatják mindig azt, hogy semmire sincs pénz. Nem szabad állandóan ezt sulykolni beléjük.

Ez a válaszom is ugyanúgy le lesz pontozva mint a többi, de lesz...om. Adjatok csak igazat egy agresszív állatnak, és cseréljétek ki otthon a 60-as izzót 20-asra!

2013. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
51%

"és cseréljétek ki otthon a 60-as izzót 20-asra!"


Ez jó duma, szakadok :DD

2013. jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
53%
Bocsanat, de az aggressziot mindenki elítélte.
2013. jún. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
35%

Hát, de most döntsük már el, hogy spórolás van, vagy sem.

Ha nincs, akkor tök jó, minden happy, bár pogácsa és csoki helyett lehetett volna almát vagy banánt venni, de ez csak apróság.

Ha viszont spóroltok, akkor ne költsél feleslegesen. Ha viszont spóroltok, ám te ennek ellenére felesleges költesz, akkor legalább ne panaszkodj, hogy eleged van a csóróságból.


600 Ft valóban nem sok. Egyszer nem. De miután a kérdezőnek fogalma sincs, hogy mi a probléma, vélhetően ez nem egy egyszeri 600 Ft-os kiadás volt.

2013. jún. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
55%
600ft igenis sok annak akinek mindent ki kell számolni 3 gyereke van csak a férje dolgozik,ha spórolni kell akkor spóroljon,ha meg nem akar spórolni ne sírjon,hogy nincs pénze,ha valaki spórol nem pogácsát meg csokit vásárol,holott 600Ftból vehetne kenyeret tejet stb.Nem mennék el 20Ftért Pestre,látom sok értelmes ember van de döntse már el,hogy spórol vagy nem,ettől függetlenül nem szép dolog megrángatni a másikat,még akkor sem ha szerintem a kérdezőnél ez nem első eset
2013. jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
31%
Akkor még egyszer megkérdezem: HONNAN VESZITEK, HOGY A KÉRDEZŐ SZÓRJA A PÉNZT??? Egy agresszív férj reakciójából vontátok le, vagy honnan? Akkor jöjjön a kivégző osztag, mert vett 2 csokit a 2 gyereknek. Igen, ez halálos bűn ha valaki spórol. Bírom az olyan hozzászólásokat is, hogy minek szült ha nincs pénze. Nem ő sír hogy nincs pénze, hanem a férje. Ennyi erővel a ketchup is felesleges amin ugyancsak balhézott a férj. Na jól van, fikázzátok csak szegény kérdezőt, összedől a világ, mert vett a gyerekeknek pogácsát EGYSZER.
2013. jún. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
48%
honnan veszed,hogy egyszer?
2013. jún. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
Én a kérdező leírásából veszem, de hogy ti honnan azt továbbra sem tudom.
2013. jún. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
22%
Onnan, hogy a kérdező nem szeret egy fillér nelkul elindulni. Miért is, h nem költekezni akar?
2013. jún. 27. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!