Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted kicsinyes a férjem?

Szerinted kicsinyes a férjem?

Figyelt kérdés

Tegnap én mentem a gyerekekért oviba. Kértem, hogy adjon pénzt, mert egy fillér nélkül nem szeretnék elindulni itthonról.

Adott 600Ft-ot (nem állunk jól anyagilag sajnos)

4 óra múlva értünk haza, mert játszótereztünk, vettem a lányoknak 2 pogit, kis csokit, a pénz elfogyott.

ő megkérdezte, hogy mennyi pénz maradt.

és én mondtam, hogy semennyi, erre úgy nézett rám, mint aki egy milliót költött el egy délután alatt és olyan balhét vert ki, mint egy állat, megtépte a copfomat stb.


2013. jún. 26. 08:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
71%
Ugy birom, hogy a feleseg mondja, hogy kicsinyesseg, de ugyanakkor a pasi felelossege, hogy eltartsa a csaladot. (Legalabbis nalunk.)
2013. jún. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
39%
Gyerekek!!! Kaját vett a gyerekének, meg 1 csokit! Nehogy már a buta férjnek legyen igaza!
2013. jún. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 A kérdező kommentje:

Miért van az, hogy itt mindig megbánom, ha kiírok egy kérdést???

Nehogy már baj legyen, ha a gyerekeimnek veszek egy óriás sajtos pogácsát, mert megéheztek a játszótéren...

annyira utálom már ezt a csóróságot...

egyébként vittem nekik vajas-májkrémes zsemlét, csak az egyikőjüké leesett a földre és azt már nem tudta megenni...

igen, van egy kicsink is, így dolgozni még nem tudok.

aki vádaskodik, annak azt szeretném üzenni, hogy ne tudja meg milyen érzés csórónak lenni, esetleg elküldhetem a számlaszámomat...

2013. jún. 26. 09:26
 34/73 anonim ***** válasza:
56%

Valószínűleg éhes volt a gyerek, azért vett neki enni, nem?

Az egy dolog, hogy kicsinyes, de agresszív is, ha többet költöttél volna akkor neked megy?

2013. jún. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem mindenkinek igaza van. Persze a hajtépésben nem,mert az erőszakot teljesen elítélem. Viszont,ha a férj az aki rendezi a számlákat, Ő veszi az ennivalót,akkor Ő tudja,hogy mire van pénz és mire nem. Ha az a 600ft éppen hónap végén fontos lenne,akkor felesleges elkölteni pogácsára és csokira. Majd kapnak akkor a gyerekek,ha lesz rá. Nem ettől függ a boldogságuk. A férjed odaadta azt a pénzt,hogy legyen nálad. "Kértem, hogy adjon pénzt, mert egy fillér nélkül nem szeretnék elindulni itthonról." Nem keverendő össze azzal,hogy azt el is költheted. Pláne értelmetlen dolgokra. Ha a megélhetésetek függ azon a 600 ft-on,akkor nem kicsinyes a férjed,ha nem függ tőle,akkor igen.
2013. jún. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező: de ha NINCS PÉNZ akkor hiába költöd el óriáspogira, akkor sem lesz. Majd a hónap végén meg nem esztek, vagy mi?
2013. jún. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
44%

Figyelj Kerdezo!


A te felelosseged eltartani a csaladot vagy nem a tied? A ferjed meg nem latott mast, minthogy azert a 600 Ft-ert X idot dolgozott. Lehetett volna hasznosabb dolgokra is kolteni. A foldre esett zsomle pocsekolasarol mar ne is beszeljunk. Az Y ido munkaba kerult bele. A francert kell bemenni dolgozni, ha ugy is elbasszak sz@rsagokra. Ja hogy unod mar a csorosagot. Hat miert nem teszel ellene? Vallalj be otthonra ragasztast, vagy varrast, vagy barmi mast!


Mintha az igenyek meg a lehetosegek nem lennenek szinkronban.


Amugy meg vicc ez az oldal. A pontok szamabol meg lehet mondani, hogy ferfi vagy no az illeto. Nezd meg erre a valaszra a pontokat...

2013. jún. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
42%

Ha ennyire nincs pénz, akkor nem tudott volna adni 600 Ft-ot.

Basszus úgy viselkedtek, mintha körömlakkot vett volna vagy Cosmopolitan újságot.

A gyerek kapott egy kis nyalánkságot, úristen, micsoda tragédia!

2013. jún. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 A kérdező kommentje:
MOST PEDIG TÖRLÖM A KÉRDÉSEMET, SAJNÁLOM...
2013. jún. 26. 09:45
 40/73 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudok nem hozzászólni ehhez.

Na nehogy már ne költsön el 600 forintot a 2 gyermekére..hol éltek ti?? Sok spórolós vad p@raszt!! Undorodom tőletek!


Kérdező: Lenne hova menned? Miért vagy még ezzel az emberrel? A férjem fizetését én kezelem arra költök amire akarok,de az,hogy megverne azért,mert vettem valamit 600 forintért.... repülne... Miért vagy még vele? és még szültél neki 3 gyermeket.. sajnállak téged,de nem rosszból mondom.


Tegyél egy kicsit a boldogságodért és a gyerekeidért!

2013. jún. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!