Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted kicsinyes a férjem?

Szerinted kicsinyes a férjem?

Figyelt kérdés

Tegnap én mentem a gyerekekért oviba. Kértem, hogy adjon pénzt, mert egy fillér nélkül nem szeretnék elindulni itthonról.

Adott 600Ft-ot (nem állunk jól anyagilag sajnos)

4 óra múlva értünk haza, mert játszótereztünk, vettem a lányoknak 2 pogit, kis csokit, a pénz elfogyott.

ő megkérdezte, hogy mennyi pénz maradt.

és én mondtam, hogy semennyi, erre úgy nézett rám, mint aki egy milliót költött el egy délután alatt és olyan balhét vert ki, mint egy állat, megtépte a copfomat stb.


2013. jún. 26. 08:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 A kérdező kommentje:
hozzáteszem spórolós vagyok
2013. jún. 26. 08:04
 2/73 anonim ***** válasza:
66%
Ez alapján igen, kicsinyes. 600Ft nem valami sok, és nem dől össze a világ, ha csokit veszel a gyerekeknek. Ezt igazából a férjeddel kellene megbeszélned.
2013. jún. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 A kérdező kommentje:
nem lehet vele megbeszélni, mert rögtön azzal jön, hogy keressek egy milliomos hapsit...
2013. jún. 26. 08:14
 4/73 anonim ***** válasza:
94%

Az semmiképp nem elfogadható, hogy megtépett! Egy ilyen dolgot meg kellene beszélni és nem nekiesni a másiknak.


Ahhoz, hogy tudjuk, kicsinyes-e vagy sem, tudni kéne, mennyire álltok rosszul anyagilag. Ha hónap végén nem lesz mit ennetek és az a 600Ft is sokat jelentene, akkor jogos a felháborodás, de ha csak arról van szó, hogy így most 600Ft-al kevesebbet tudtok félretenni, akkor nem.

2013. jún. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
94%

1. Ha hónap vége van, és sz@rul álltok, nincs pénz, akkor elég 1 fagyi, az 200 Ft. De ha az utolsó fillért is elköltenéd, akkor sem érhetne hozzád. Nem kicsinyes, hanem paraszt.


2. Miért tőle kell kérned? Te nem dolgozol?

2013. jún. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 yuda ***** válasza:
97%

A copfod megtépéset rosszul tette,-ez világos.

Másrészről viszont, ha saját bevallásod szerint rosszul álltok anyagilag, akkor elsősorban alapvető élelmiszerekre kellene költened, és a csoki, pogi lehet nem ebbe a kategóriába tartoznak.

Sajnos a veszekedések többségének anyagi problémák az okai.

Kell keresni a megoldást, hogyan lehetne több pénzt..jobban élni. Magyar lakosság nagy részének súlyos teher a mindennapi megélhetés.

Megjön a fizu és már fejben el is van költve.

Lehetséges, hogy sokak nem engedhetnek meg csokikat, pogikat, főleg hó végén. Sajnálom ám.

Férjed ne húzgáljon copfokat-te pedig legyél józanabb, ha ki van számolva a kenyérre való.

2013. jún. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
86%

Önmagában, ha nagyon kevés a pénzetek és neheztel a tökfölösleges kiadásokért az még érthető. Mert a pog+csoki kombóból ha csak az egyiket veszed, párszáz ft megmarad.


Engem jobban aggaszt az, hogy megtépte a copfodat. Ezt azért beszéljétek meg, hogy párszáz ft-ért -meg semmiért- azért ne tettlegeskedjen, először egy hajtépés, aztán egy pofon, aztán utána meg lila monokli a szemed alatt, mert "elestél"????

2013. jún. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 A kérdező kommentje:

én eladok, amit tudok, pl. ma is jön egy nagyobb öszeg a számlámra, amit ő is tudott, ez a 600Ft-os kitörése kiverte a biztosítékot.

Én se szoktam számonkérni rajta, hogy mit vesz a gyeerekeknek amikor vele vannak, hogy mire költi a nála lévő pénzt.

múltkor oltári balhét rendezett, mert a tányéromra nyomott kecsapot nem ettem meg az összeset., és ez mekkora pazarlás

2013. jún. 26. 08:19
 9/73 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem látok jol anyagilag, akko nem kell se pogácsa, se csoki.
2013. jún. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
77%
Huh, hulye szótár program.... Tehat ha nem álltok jol anyagilag, nem kell se pogacsa, se csoki. Meg van nélküle a gyerek. A hajtepesre nincs mentség.
2013. jún. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!