Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted kicsinyes a férjem?

Szerinted kicsinyes a férjem?

Figyelt kérdés

Tegnap én mentem a gyerekekért oviba. Kértem, hogy adjon pénzt, mert egy fillér nélkül nem szeretnék elindulni itthonról.

Adott 600Ft-ot (nem állunk jól anyagilag sajnos)

4 óra múlva értünk haza, mert játszótereztünk, vettem a lányoknak 2 pogit, kis csokit, a pénz elfogyott.

ő megkérdezte, hogy mennyi pénz maradt.

és én mondtam, hogy semennyi, erre úgy nézett rám, mint aki egy milliót költött el egy délután alatt és olyan balhét vert ki, mint egy állat, megtépte a copfomat stb.


2013. jún. 26. 08:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
57%

Na, van itt aztán minden, pro és kontra. Egyvalamit teljesen figyelmen kívül hagytatok.


Ha nincs, akkor nincs 600 Ft elcsokizásra, pogácsázásra.


Ez csapatmunka kell, hogy legyen.


Ha tetszik, ha nem. Ha csóróság, akkor csóróság, tetszik, nem tetszik. És teljesen mindegy, hogy ki mennyit tesz be a közösbe, és ez a pénz mire ment el, mint mondtam, ennek csapatmunkának kell lennie. A családnak vannak más tagjai is. A 600 Ft-ból ki lehetett volna hozni egy tejberizst, esetleg egy kis rizskót sütni, de legyen csak tejbegríz, tökmindegy, de akkor abból mindenki, ismétlem a család minden tagja kapott volna.


Alapból ott durranhatott el a férj agya, hogy a 600 Ft-ból, ha élelmes az asszony és belátja, hogy csóróság van, akkor nem pogácsát vesz meg csokikát. A 600 Ft-ból egy kiló liszt 200 Ft, - tojás gondolom van otthon - egy élesztő, 50 ft, fél liter tej 200 Ft, egy kevéske vaj, és 4 tepsi pogácsa kijön. Amiből mindenki kap, illetve másnapra is jut. Ez csapatmunka lett volna. Megértem a férj haragját, a hajtépést nem fogadom el.


Szóval anyuka, tessék egy kicsit változtatni a gondolkodáson.

2013. jún. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
57%

Nem kicsinyes, hanem egy bunkó. Adott 600 Ft-ot, gondolom

tisztában volt vele, hogy elköltöd. Ha ennyire nem volt pénz, akkor hozzáteszi, hogy drágám nincs pénz, ne költsd., bár akkor minek adta. Előző, szerinted volt otthon tojás és ha nem, már a süti ki se jön. Szerintem nem akkora tragédia, ha néha kapnak a gyerekek nasit, ráadásul a kérdező másnap kapott pénzt. A copf húzásra pedig nincs mentség. Ne milliomost keress, hanem egy normális embert.

2013. jún. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
35%

Ez most komoly, hogy 600 forinton vagytok kiakadva, amiből csokit és pogácsát vett a gyerekeinek? micsoda egy proli banda...

Kérdező, én a helyedben válnék, mert a férjed nemcsak agresszív, hanem rendkívül ostoba is. Fogadjunk, igazából nem álltok rosszul anyagilag, csak te és a gyerekeid álltok rosszul, mert a kedves családfő, akinek az a kötelessége, hogy eltartson titeket, mindent magára költ, mert ő kereste meg, neki jár, nektek pedig kuss. Sok férfi ezt csinálja, mert férgek. Válj el, fogadjunk, hirtelen több pénzed lesz és több fog jutni a gyerekeknek. Aki 600 forinton kiakad, az egy idióta.

2013. jún. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
71%

Igaza van a férjednek, keress egy milliomost, nála parasztabb úgysem lehet senki.


Viszont hogy hagyhatnád el? Gondolom nem tudnád eltartani a 3 +-x gyerekedet a semmiből. Azért kicsit te is hibás vagy... De ha azt mondom hogy 0 megtakarításra és minimálbérre ne vállaljon senki gyereket, akkor én vagyok a beképzelt k.

2013. jún. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
58%
Nem volt szép,hogy megtépte a copfodat,de ha nem álltok jól akkor miért vettél csokit meg pogácsát a gyereknek? Otthoni hozzávalókból süthettél volna egy sütit,az nem kerül pénze.Ezek nem létfontosságú dolgok nem is értem miért költötted el.
2013. jún. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
52%
Azért vette csokit és pogácsát a gyerekeinek,mert gondolom ennyit megérdemelnek nem?? Vagy mi a f&sz???? Jól tette,hogy megvette!
2013. jún. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
42%
Akinek nincs pénze az ne verje el felesleges dolgokra,ha meg elveri ne sírjon,hogy a férjének nem tetszik a dolog.
2013. jún. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
70%

Könyörgöm, HATSZÁZ ft-ról van szó, nem tízezrekről.... de ha azt írná, hogy nem a gyerekire költötte, akkor meg az lenne a bajotok, hogy önző dög, minek neki a gyerek...

Én igaz, dolgozom, de ettől még nem vet fel a pénz, de úgy vagyok vele, hogy néha megengedek magamnak drágább cuccokat, mert nem azért dolgozom, hogy ne vehessek meg néha drága dolgokat. És a párom nem agyon üt ezért, hanem megérti, és ő is így gondolkodik... Ettől még felelősek vagyunk, nem szórjuk a pénzt. Undorító, hogy szerencsétlen Kérdezőt így lehordjátok ezért, mert a gyerekire elköltött 600 ft-ot, és még a férjnek adtok igazat, aki gondolom sokkal többet is elkölt esetleg cigire vagy piára. És a nehéz anyagi körülmény nem felmentés arra, hogy bántalmazzunk bárkit is, főleg nem a gyerekeim anyját. Szégyen ez az ország az ilyen emberek miatt...

2013. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
61%

Vannak jó válaszok is, de sok demagóg baromságot is olvastam.

Azt hiányolom még, hogy valaki nem jött elő azzal, hogy a kérdező miért nem végatja le a coffját, és akkor nincs mit megtépnie az embörnek :D :D :D

2013. jún. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
34%
600 forint igenis rengeteg penz, ha a ferj minimalbert keres, anyuka meg gyesen van....
2013. jún. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!