Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted kicsinyes a férjem?

Szerinted kicsinyes a férjem?

Figyelt kérdés

Tegnap én mentem a gyerekekért oviba. Kértem, hogy adjon pénzt, mert egy fillér nélkül nem szeretnék elindulni itthonról.

Adott 600Ft-ot (nem állunk jól anyagilag sajnos)

4 óra múlva értünk haza, mert játszótereztünk, vettem a lányoknak 2 pogit, kis csokit, a pénz elfogyott.

ő megkérdezte, hogy mennyi pénz maradt.

és én mondtam, hogy semennyi, erre úgy nézett rám, mint aki egy milliót költött el egy délután alatt és olyan balhét vert ki, mint egy állat, megtépte a copfomat stb.


2013. jún. 26. 08:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
61%
Én válnék, nem a pénz miatt, hanem mert bántalmazott.
2013. jún. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:
71%

"Na nehogy már ne költsön el 600 forintot a 2 gyermekére..hol éltek ti?? Sok spórolós vad p@raszt!! Undorodom tőletek! "


Idefigyelj!!! Ha nincs miből, akkor ne költsön el annyit!


Vigyen szendvicset vagy ha baleset történik, minthogy leesik és menthetetlen, akkor se 600ft-os pogácsát meg csokit vegyen, ha egyszer NEM ENGEDHETIK MEG MAGUKNAK! Akkor vegyen egy óriáspogit 200-ért és közölje, hogy oké gyerekek 1 óra múlva megyünk haza, holnap majd tovább kint leszünk (addigra meg csomagol rendes ételt).


Itt nem arról van szó, hogy mi sajnáljuk a 600-at a gyerekektől, hanem arról, hogy ha a kérdező állandóan elszórja a pénzt (mivel a leírásából eléggé úgy tűnik, hogy nem becsüli, csak követeli), akkor tök mindegy, hogy a gyerek kap pogácsát a játszótéren, ha a hónap végén nem tud mit enni csak vajas kenyeret! Akkor inkább tegyék félre azokat a 600 ft-okat, főzzenek valami ehetőt a gyerek meg legyen 1-2 órával kevesebbet a játszón, ha megéhezik menjenek haza, ilyen egyszerű!

2013. jún. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
15%
A férjed idióta aki nincs tisztában az árakkal. Én kivágnám mint macskát sz**ni....
2013. jún. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:
77%
De kérdező miért tetted fel a kérdést akkor?? Azt vártad,hogy mindenki Neked fog igazat adni?? Nyilván Neked is igazad van,mert 600ft semmi(!!!),de ha nincs akkor sok :( Szomorú,hogy nem engedhet meg magának az ember annyit,hogy 600ft-ért vegyen a gyerekének pogácsát,meg csokit! De erről nem Ti tehettek,hanem az ország,hogy ilyen körülményeket teremt :(
2013. jún. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
56%

Szórja a pénzt állandóan,mert elköltött 600 azaz hatszáz forintot??? ebből még nem az jön le,hogy szórná a pénzt.

A másik meg az,hogy ő is kap gyest és családit,jah gondolom az sem a gyerekere megy.Még megérteném,ha magára költötte volna.Persze a férjének van igaza,de gondolom az nem baj,ha magára elkölt több ezer forintot.

2013. jún. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:
31%
Azt nem értem, hogy honnan veszi itt a nagy többség, hogy a kérdező állandóan elcseszi a pénzt? Írta, hogy ő is spórolós, miért kell bántani a rohadt 600Ft miatt? És akkor mi van ha az egyik gyerek leejti az otthonról hozott szendvicset? Ha ott lett volna az apja tán még agyon is verte volna hogy pazarol.
2013. jún. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
18%

Amúgy agresszív baromnak kis keresetre muszáj volt gyereket szülni?!


Ha unod a csóróságot akkor jobban is megfontolhattad volna...

2013. jún. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
62%

"Bocs! De nem tudom kihagyni...


"nem állunk jól anyagilag sajnos"

"vettem a lányoknak 2 pogit, kis csokit, a pénz elfogyott. "


Bocs, de én meg azt em tudom kihagyni, hogy a kérdező a gyerekeire költötte a pénzt, nem kocsmára meg cigire! Ti meg itt úgy lehordjátok ezért, mint ha nem tudom milyen főbenjáró bűnt követett volna el ezért. Ti nem vesztek a gyerekeiteknek semmit? Gondolom nem vagytok ti sem milliomosok...


Szóval kérdező, én jobban aggódok azért, hogy előbb vagy utóbb bántalmazott nő lesz belőled, ha vki képes ezért megrángatni, mert a közös gyerekeiteknek egyszer vettél csokit, akkor egy komolyabb kiadásnál esetleg agyonver? Meg maradék kecsöpért balhézni?

Jól gondold meg ezek után a férjeddel való kapcsolatod.

2013. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
71%

De most komolyan?

Ha anyagi gondjaink vannak, akkor spórolunk!

Mit is jelent a spórolás?

Hogy például nem veszek 2 óriás sajtos pogit meg csokit, hanem mondjuk csak az egyiket. Például.

Vagy akár csak egy sima csokit, vagy csak egy sima pogácsát.


"Spórolós vadparaszt" ?

Ezt mond annak, aki már a hónap végén éhezik. Látom, te nem ebben a világban élsz.

2013. jún. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
59%

"annyira utálom már ezt a csóróságot..."


Hát akkor például nem kellett volna 3 gyereket szülni ilyen körülmények közé, hanem például csak kettőt, és akkor már mehetnél is dolgozni.

2013. jún. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!