Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vita a gyerekneveléssel...

Vita a gyerekneveléssel kapcsolatban férjemmel: kinek kéne engednie?

Figyelt kérdés

Férjemmel sok mindent megbeszéltünk a gyerekvállalás előtt, naivan :-) Most meg jönnek a meglepik.


Két dologban egyeztünk meg, amit úgy tűnik, nem tudunk tartani: ez egyik, hogy ő is kel a gyerekhez éjjel. Persze főleg én, de alkalmanként ő is. A másik, hogy kezdettől külön ágyban alszik a pici.

Nos, ő nem bír/akar felkelni hozzá, átforul a másik oldalára. Nekem viszont emiatt nagy könnyebbség lenne, ha velünk aludna a pici. Ő erről hallani sem akar.


Mit gondoltok? 5 hetes a baba


2013. jún. 13. 18:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
87%
mondjuk én siimán hagynám, h elússzon akert. az állatokat nem, mert egy élőlényrl gondoskodni kell, de ha nem bírod egyedül és a férjed nem tud tehermentesíteni, akkor vmit le kell tenned a háromból. nyilván nem a gyerek, nem az állatok. marad a kert. felőlem úszhatna, az se érdekelne, ha megszólnak.
2013. jún. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
87%
Miért egyedül csinálod a kertet+állatokat?
2013. jún. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 A kérdező kommentje:

Ő nem csinálja, mert ebben is megegyeztünk gyerek előtt: enyém a házimunka és a kert.


Írtam, hogy nem szopni kel fel.

2013. jún. 13. 19:01
 24/77 anonim ***** válasza:
82%
És ő vakarja a tökét (már bocs), amíg te kapálsz? 5 hete szültél, pihenned kéne, nem megszakadni a szaros kertbe. Csinál valami házimunkát? Vagy még utolsó órákban is kertben dolgoztál, onnan mentél szülni?
2013. jún. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:
75%

# 15/23


Jaj azért ennyire nem kell túlzásba esni a hülyeséggel. Ha ide tud írni akkor wc-re is el tud menni annyi idő alatt.

2013. jún. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 A kérdező kommentje:

A 36. hétig dolgoztam, onnantól enyém a ház meg a kert.


Elvileg ő cserébe a gyerekkel van, ha hazaér, de még nem tud vele mit kezdeni, ezért főleg gépezik.

2013. jún. 13. 19:05
 27/77 anonim ***** válasza:
89%
Neked még kb. egész nap feküdnöd kéne, különben ha picit pehces vagy, remekül szervelőreeséseket csinálhatsz magadnak ezzel.
2013. jún. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
85%
Nem tud vele mit kezdeni? Gépezik helyette, remek apa. Majd csak akkor lesz jó neki, ha mehet a gyerek is kapálni meg házimunkára lehet fogni?
2013. jún. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
100%
ez így már sok, csak az eredeti kérdésedből nem derül ki,h a babón kívül mennyi dolgod van. szerintem ott "rontod el", h nem az éjszakai felkeléshez, hanem a kerthez, meg a hajnali takarmányozáshoz, állatgondozáshot kellene segítséget kérned a férjedtől. ok, így beszéltétek meg, de nem vált be. azt is megbeszéltétek, h a férjed is felkel a babához, mégsem úgy lett. állj a sarkadra és találj vkit, aki segt a ház körül. ha meg nem, ejtsd a kertet, az se aggasszon,ha vmi tönkremegy én a helyedben idén nyárra leírnám a kertet, ha senki se segít. mégiscsak agy újszülöttel vagy otthon, ez nem elvárható tőled. amúgy meg épphogy megszültél, nem gazán kellene még fizikai munkát végezned
2013. jún. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 A kérdező kommentje:

Most itt van anyukám, mert kapott 2 nap szabit. Vasárnap megy haza, addigra szeretnék valami megoldást kitalálni.


Könnyű szülésem volt, nincs semmi bajom, miért ne tudnék kertészkedni? Az alváshiány a legrosszabb.

2013. jún. 13. 19:07
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!