Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az az álmom, hogy...

Miért az az álmom, hogy kitartott nő legyek?

Figyelt kérdés
Amikor a jövőmre, az elképzelésemre gondolok, mindig az lebeg a szemem előtt, hogy valakihez elköltözöm, egy baráthoz, vagy a szerelmemhez, és nála fogok lakni. De nem lesz munkám, végzettségem sincs, és nem is akarom, hogy legyen, mert nem tartom fontosnak. Hogy egyik pillanatról a másikra befogad valaki, és ott élek majd mellette szép csendben. A másik variáció az, hogy gyakorlatilag hajléktalan leszek, vándorolni fogok a nagyvilágban, elmegyek külföldre és ott alszok ahol éppen tudok..
2013. máj. 26. 22:45
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/179 anonim ***** válasza:
62%
Nem fog felebredni, 1-2 hét "szabad élet" után bedrogozva fog integetni az autóknak az 53-ason Sóstó alatt...de megérdemli, sőt, kívánom, hogy így legyen!!
2013. máj. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/179 A kérdező kommentje:
Látom te nem vagy sem boldog sem szabad.:) annyit aggódsz... De ha nekf így jó.
2013. máj. 27. 11:31
 53/179 A kérdező kommentje:
mi ez a nagy gyűlölködés? :)
2013. máj. 27. 11:33
 54/179 anonim ***** válasza:
86%
Látom te meg nem vagy sem okos, sem intelligens, kérdező...
2013. máj. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/179 anonim ***** válasza:
85%

34-es vagyok, javítok:

leGközelebb hagyom magam, leszek olyan hülye mint te!-.-" de tudod mit? Csináld, valósístd meg önmagad, ne hagyd, hogy a társadalom bedaráljon...jézus isten-.-

2013. máj. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/179 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valami nagy félreértésben élsz, és álomvilágot kergetsz. Ilyen nincs, amiről te beszélsz.

Az emberek nem "csak úgy" élnek, hanem rendszerben, egymás mellett élünk, szabályok között, mert az élet már csak így működik.

Ez a te nagy szabadságvágyad pedig semmilyen szabadságot nem tartalmaz, amivel bárki más ne rendelkezne. Például hogyan akarsz ide-oda utazni úgy, hogy nincs pénzed, nincs semmid? Máris nagyobb szabadságom van nálad, mert én mostantól számított 3 óra múlva ott lehetek Koppenhágában, mert megveszem a jegyet és megyek Ferihegyre az autómban. Nagyon éretlen a gondolkodásod, és nem sokat tudsz a valódi életről. És aki befogad, az költheti rád a saját fizetését, mert valamit enned kell, ruhát kell magadra venned. Ha beteg vagy, miből veszel gyógyszert?

Nőj fel kislány!

2013. máj. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/179 anonim ***** válasza:
100%

"Ha elvégzem az egyetemet" => gondolom költségtérítéses verzióban, egyébként az állam fizetné ki, te pedig nem akarsz az államnak alárendelődni.


"Majd fél évnyi fogcsikorgatós munkakeresés árán, kapok munkát és jól meg is fizetnek érte. Ne adj isten, olyan jól fizetnek meg érte, hogy mindent megkaphatok amire csak vágyom. Akkor társadalmi fogoly vagyok, hiszen mindezt egy olyan dologgal érném el, amit a gazdaság, a politika szabályoz." => nem, ezt hívják úgy, hogy önellátó, nem pedig társadalmi fogoly.


"A reklámok hatása alá kerülnék, alárendelődnék." => miért kerülnél a reklámok hatása alá?


"Nem akarok alárendelődni. Nem akarok dolgozni az államnak, mert fölösleges energiafecsérlés. Nem akarok fizetni az államnak. Saját magamnak akarok dolgozni, és nem behódolni a hazugságoknak amivel tömik mindenki fejét." => hogy akarsz saját magadnak dolgozni? Milyen hazugsággal tömik az emberek fejét?

2013. máj. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/179 anonim ***** válasza:
100%

Sz@r dolog társadalomban élni, csak az a baj, hogy a nélkül valamiért még sz@rabb, vagy lehetetlen.


Az ember nem magányos párduc, és még csak nem is rózsaszín, hanem társadalomban élő lény, egyedül vége. Ahol pedig már egynél többen vagytok, ott vannak szabályok. Ez van, legközelebb szülessél éti csigának, vagy sarlós fecskének, mert sajna ezt az életet már elb@sztad. :-) Most maradnak a tudatmódosítók, a szex meg a prostitúció és/vagy egy gazdag pasi. Válassz! A világutazáshoz pénz kell, valamelyikből ki kell termelned.

2013. máj. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/179 A kérdező kommentje:
Na ide figyeljetek, értsétek már meg hogy nekem nem kell semmi! Nem érdekel a betegség, a gyógyszer, a halál, a fájdalom, a pénz, az állam, nem érdekel! Én szabad akarok lenni. Nem egy kiskirály lába alat akarok szabad lenni. Nem érdekel a drog, a lopás hiszen nem akarom hamis mederből fenntartani magam. Én nem mondok senkire rosszat, nem csúfolom ki, és nem kívánom más emberek kínlódásait... Nem érdekel a társadalom mert az emberek elrontották, túl sokan vagyunk. Én leülök egy hajléktalan elé és meghallgatom. Ki teszi ezt még meg? Hálásak, mert senki nem hallgatja meg őket rajtam kívül!
2013. máj. 27. 11:55
 60/179 anonim ***** válasza:
97%

Te àhh, hagyjuk, törlöm a kérdést a listából, nem akarom, hogy úgy felb@ssz, hogy kitiltsanak...sok szerencsét, királylány, sok szerencsét;)

Ja, boldog vagyok!;) csókol a 24-es;)

2013. máj. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!