Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az az álmom, hogy...

Miért az az álmom, hogy kitartott nő legyek?

Figyelt kérdés
Amikor a jövőmre, az elképzelésemre gondolok, mindig az lebeg a szemem előtt, hogy valakihez elköltözöm, egy baráthoz, vagy a szerelmemhez, és nála fogok lakni. De nem lesz munkám, végzettségem sincs, és nem is akarom, hogy legyen, mert nem tartom fontosnak. Hogy egyik pillanatról a másikra befogad valaki, és ott élek majd mellette szép csendben. A másik variáció az, hogy gyakorlatilag hajléktalan leszek, vándorolni fogok a nagyvilágban, elmegyek külföldre és ott alszok ahol éppen tudok..
2013. máj. 26. 22:45
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/179 anonim ***** válasza:
91%

...hogy miért ez az álmod? mert szeretnél pénzt, de nem akarsz dolgozni érte .. ezért mondtam: jobb lett volna, ha (egyébként sok ember álmát)írtad volna: "nyernék a lottón."És akkor 24 órában azt tehetnénk, amit szeretnénk -szabadon. De ez sokaknak nem adatik meg, még az sem, hogy tanuljon - neked most a szüleid, majd a "barátod" dolgozik azért, hogy álmodozz. Ez egy kicsit visszás- mert lehet, hogy ők is 24 órában szabadok szeretnének lenni, és nem téged szolgálni.


"Én megmondtam, hogy az amiben éltek fölös aggodalmat szül"


- Köszönjük, Emese!

2013. máj. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/179 anonim ***** válasza:
88%

Hozzáteszem, hogy nem lehetsz valami igényes és intelligens ember, ha nincs igényed arra, hogy elfoglald magad hasznos módon, csak úgy "lennél" a nagy világban. Én a helyedben erre nem lennék büszke.

Kicsit elvarázsolt vagy, de majd felébredsz, amikor kapsz pár pofont az élettől.

2013. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/179 A kérdező kommentje:

Még mindig nem rdekel a pénz... Nem azt mondom, szeretek jókat enni, meg ilyenek, de utálom a pénzt. De akkor majd rászólok a barátaimra, ha felajánlják az otthonukat. De akkor tuti, hogy nem fogok nekik kitakarítani, se ebédet főzni nekik.


Megértem, ha nem láttok ennél messzebbre, tényleg, megértem...


Ti ebben nőttetek fel, én meg egy olyan világban amiből minden áron ki akartam szökni.

2013. máj. 27. 16:01
 84/179 A kérdező kommentje:
Egyébként ha laknák valakinél, és nem adna enni azt is elfogadnám, erről is írtam már. Csak ugye jobb a keserű szájíz...
2013. máj. 27. 16:03
 85/179 anonim ***** válasza:
100%
és mi bajod a szexszel?
2013. máj. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/179 A kérdező kommentje:
Semmi. Ha valaki ebben leli örömét csinálja. Engem hidegen hagy a szex.
2013. máj. 27. 16:05
 87/179 anonim ***** válasza:
100%
Aha. És miből fizetnéd ki az ennivalót? Vagy elvárnád, hogy valaki csak úgy eltartson téged tényleg?
2013. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/179 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az internetet ki fizeti?

Miből lesz ruhád, cipőd?


Kislány, egy jó pszichológus rendbe tenne, ha gondolod, privátban javaslok.

2013. máj. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/179 A kérdező kommentje:
A barátaimmal nem fogok szexelni és ők se akarják, hogy szexeljek velük! Engem senki nem kényszeríthet a szexre világos? !
2013. máj. 27. 16:12
 90/179 A kérdező kommentje:

NEM VÁROK EL SEMMIT


nem értitek, hogy nekem nem kel semmi, nem kérek semmit!

2013. máj. 27. 16:13
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!