Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az az álmom, hogy...

Miért az az álmom, hogy kitartott nő legyek?

Figyelt kérdés
Amikor a jövőmre, az elképzelésemre gondolok, mindig az lebeg a szemem előtt, hogy valakihez elköltözöm, egy baráthoz, vagy a szerelmemhez, és nála fogok lakni. De nem lesz munkám, végzettségem sincs, és nem is akarom, hogy legyen, mert nem tartom fontosnak. Hogy egyik pillanatról a másikra befogad valaki, és ott élek majd mellette szép csendben. A másik variáció az, hogy gyakorlatilag hajléktalan leszek, vándorolni fogok a nagyvilágban, elmegyek külföldre és ott alszok ahol éppen tudok..
2013. máj. 26. 22:45
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/179 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elmehetnél valami szobalánynak egy gazdag családhoz. Mondjuk ölelgetni nem biztos hogy fognak de segítesz cserébe adnak enni meg lakhatsz ott. Te tényleg ezt hívnád szabadságnak?
2013. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/179 A kérdező kommentje:

71.

Nem, ezt te írtad az imént.

2013. máj. 27. 14:56
 73/179 anonim ***** válasza:
96%
elárulod h miért tetted fel a kérdést? menjél éljél "szabadon", ki rákot érdekel?
2013. máj. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/179 anonim ***** válasza:
100%
Te leszel Pimpike,a boldogság kék madara! :-D
2013. máj. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/179 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:


Gondoljátok hogy egy idő után nem telepednék le? Magamnak termelnék. Nem értem miért undorító ha megeszem amit elém tesznek. Az ő döntése, mint ahogy a munka is. De senkinek nem fogok könyörögni. A barátaimhoz ölelésért mennék, nem ételért. Azt pedig természetesnek veszem hogy segítsek nekik ha már ott vagyok."


Ez mondjuk totalis ellenkezoje az eredeti posztodnak, de mindegy is, mert a kovetkezetesseg nem az erosseged, ahogy latom.


Ettol fuggetlenul penz ide vagy oda, lehetsz onellato, de az bizony munka. Nincs olyan, hogy ingyen elet, semmi sincs ingyen.

2013. máj. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/179 A kérdező kommentje:

Nem is az ingyenélésről volt. szó.


Nekem meg az volt a tanulság, hogy mégis csak nekem lehet igazam, mert itt a válaszadók között nagyon sok az érzelmileg sérült, aggódó, feszült ember. "retkes cigány", "ki a francot érdekelsz", meg a többi. Egyesekben olyan szinten megmutatkozik az emberség, hogy szinte elájulok...


Szerintem az az ember nem lehet normális, aki a rosszat kívánja egy másik embernek vagy élőlénynek.


El vagytok butítva és nem veszitek észre. Engem bökdöstök, de közben sík idegek lesztek egyetlen interneten olvasott kérdéstől. :D Akkor mégis kinek van igaza? Én megmondtam, hogy az amiben éltek fölös aggodalmat szül.


A kérdést azért tettem fel, mert nem tudom miért van ez... Amire nem kaptam választ.

2013. máj. 27. 15:36
 77/179 A kérdező kommentje:

67.


Megnézem majd, ha a másik géphez kerülök, mert az gyorsabb.

2013. máj. 27. 15:38
 78/179 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, lehet, hogy a te szemszögedből én nem vagyok szabad, az én szemszögemből neked viszont fogalmad sincs az életről. Most el vagy szállva egy idealizált világtól (ami nem létezik olyan kondíciókkal, amid neked van), majd később fogod belátni, hogy nem volt igazad :) De amíg nem kényszerítesz engem, hogy a te mércéd szerint éljek, addig nem zavar, hogy te hogyan élsz, hogy teszed tönkre magad.

Hogy miért van ez? Mert túl sok lányregényt olvastál és túl sok filmet néztél, nincs reális világképed. Ezért gondolkozol így. Majd ha felnőtt leszel, megfelelő mennyiségű tapasztalattal a hátad mögött, valószínűleg kineveted a mostani magad.

2013. máj. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/179 anonim ***** válasza:
98%

ha elmész világot látni nem lesz ám internet, és most lehet újat mondok, de homeless-ek se interneteznek! :)

Amit te feszültségnek gondolsz egy internetes "rovat"olvasásától az nem más, mint hogy roppant mód logikus gondolkodásod, és racionalitásod már kiverte néhány sokat látott emberben a biztosítékot!Senki nem kívánt neked rosszat, csak hogy váljon valóra az álmod!

ebben egyedül te érezted a támadást, sőt személyed elleni támadásként éled meg!

2013. máj. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/179 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor a jövőmre, az elképzelésemre gondolok, mindig az lebeg a szemem előtt, hogy valakihez elköltözöm, egy baráthoz, vagy a szerelmemhez, és nála fogok lakni. De nem lesz munkám, végzettségem sincs, és nem is akarom, hogy legyen, mert nem tartom fontosnak. Hogy egyik pillanatról a másikra befogad valaki, és ott élek majd mellette szép csendben."


De, ezt ugy hivjak, hogy ingyeneles.


Tenyleg ugy tunik, hogy a kovetkezetesseg nem az erosseged.

2013. máj. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!