Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az az álmom, hogy...

Miért az az álmom, hogy kitartott nő legyek?

Figyelt kérdés
Amikor a jövőmre, az elképzelésemre gondolok, mindig az lebeg a szemem előtt, hogy valakihez elköltözöm, egy baráthoz, vagy a szerelmemhez, és nála fogok lakni. De nem lesz munkám, végzettségem sincs, és nem is akarom, hogy legyen, mert nem tartom fontosnak. Hogy egyik pillanatról a másikra befogad valaki, és ott élek majd mellette szép csendben. A másik variáció az, hogy gyakorlatilag hajléktalan leszek, vándorolni fogok a nagyvilágban, elmegyek külföldre és ott alszok ahol éppen tudok..
2013. máj. 26. 22:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/179 anonim ***** válasza:
97%

arra is válaszolhatnál, hogy hány éves vagy?

a magasröptű gondolataidat már olvastuk! Eddig még csak mosolyogni tudtam rajta, de aggódni fogok, ha már elmúltál 14 éves és úgy írod ezeket!

2013. máj. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/179 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hajléktalanok nem jókedvből kéregetnek az aluljáróban. Vándorolhatsz városokban meg búzamezőkön de mit fogsz enni? Arra még nem gondoltál hogy a hajléktalanok azért kéregetnek mert valamit enni is kell? És lehet a pár nap alatt kedvesek voltak hozzád az emberek, de majd ha hetek óta nem fürödtél és rasztásodik a hajad és remegsz egy darab száraz kifliért akkor nézd meg hogy hogy fognak hozzád viszonyulni. És komolyan érdekel, télre mi a terv? Mert nyáron meg ősszel még valahogy ki lehet bírni. De télen mit akarnál csinálni? Egyébként vannak ilyen öko-falvak amiknek az a lényege hogy szinte teljesen eltartják magukat, nem függenek senkitől de ott is bele vannak kényszerítve egy társadalomba.
2013. máj. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/179 anonim ***** válasza:
94%

Sógornőm kitartott nő. Szépnek nagyon szép, de olyan buta, mint a föld.

Ha te is szép vagy és buta, akkor van esélyed, hogy kitartott legyél.

2013. máj. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/179 anonim ***** válasza:
95%

"De nem akarok iskolát, munkahelyet. Van bennem valami, a zsigereimben, ami teljes mértékben ellen áll minden szabályozásnak vagy rendszernek."


Igen, az, hogy hülye vagy. De tudod mit, próbáld ki. Én is nekivágtam a világnak (nem volt más választásom, az anyám megtagadott 18 évesen), csak a szerencsén mult, hogy nem ölt meg egy retkes cigány mert nem akartam engedni neki (ugye érted?!)!

Csábító a szabadság, de ugye ott vannak a buktatók, amiket még az okos emberek se mindig tudnak kikerülni, nos, te biztosan elbuknál ilyen hülye felfogással! Leírtuk sokan, hogy jobb ha maradsz anyuci mellett, nem játszod az agyad, azt is megírtuk, miért...te pedig fújod a baromságaidat tovább, mintha mi itt se lennénk...

Csináld, bukj egy jó nagyot, majd sírd vissza az iskolát, ismerd be, hogy igaza volt a környezetednek! Ha megéred!

2013. máj. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/179 A kérdező kommentje:
"retkes cigány" ja...
2013. máj. 27. 10:08
 36/179 anonim ***** válasza:
100%
Szóval hány éves vagy?
2013. máj. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/179 anonim ***** válasza:
100%

34-es rosszul fogalmaztál: - míg jólelkű, önzetlen, barátom által fizetett utazásomat töltöttem,

egy ksatriya, egy indiai herceg, egy lánglelkű hős, meg akart erőszakolni a csillagfényes éjszakában, a romantikus folyóparton, hol hársfaillatok lengedeztek


így kellett volna írni

2013. máj. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/179 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért. De nem baj, legyél kitartott. Ha van aki kitart, akkor végül is tök mindegy ki mit gondol. Viszont ott is lesznek szabályok, mert kevés olyan ember van aki puszira kitart és pl nem kell mosogatni, főzni sem. Valamit azért kell nyújtani, az együttélés egyik alapja a kölcsönösség.


Csöves inkább ne legyél, mert több az árnyoldala, mint a szép. Nyilván amíg van hova hazamenned, addig buli, de utána nem lesz vicces. Viszont ha mégis csövi lennél akkor kérlek szólj majd a haverjaidnak, hogy ne fo.ssanak a 4-6-os ülésire, mert kurv@ idegesítő sz@rszagban utazni.

2013. máj. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/179 anonim ***** válasza:
95%

jaj,javítás:

34-es rosszul fogalmaztál: - míg jólelkű, önzetlen, barátom által fizetett utazásomat töltöttem,

egy ksatriya, egy indiai herceg, egy lánglelkű hős,

('meg akart erőszakolni' helyett) boldog-szerelemes egyesülésre hívott, hol testünk-lelkünk eggyé válhatna a szabadság tengerén az univerzumban, a csillagfényes éjszakában, a romantikus folyóparton, hol hársfaillatok lengedeztek


így kellett volna írni

2013. máj. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/179 A kérdező kommentje:
xD
2013. máj. 27. 10:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!