Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az az álmom, hogy...

Miért az az álmom, hogy kitartott nő legyek?

Figyelt kérdés
Amikor a jövőmre, az elképzelésemre gondolok, mindig az lebeg a szemem előtt, hogy valakihez elköltözöm, egy baráthoz, vagy a szerelmemhez, és nála fogok lakni. De nem lesz munkám, végzettségem sincs, és nem is akarom, hogy legyen, mert nem tartom fontosnak. Hogy egyik pillanatról a másikra befogad valaki, és ott élek majd mellette szép csendben. A másik variáció az, hogy gyakorlatilag hajléktalan leszek, vándorolni fogok a nagyvilágban, elmegyek külföldre és ott alszok ahol éppen tudok..
2013. máj. 26. 22:45
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/179 anonim ***** válasza:
100%

"El vagytok butítva és nem veszitek észre. Engem bökdöstök, de közben sík idegek lesztek egyetlen interneten olvasott kérdéstől. :D Akkor mégis kinek van igaza? Én megmondtam, hogy az amiben éltek fölös aggodalmat szül. "


En pedig azt gondolom, hogy butasag altalanositani, mert nem ismersz minket. Ha nehany komment alapjan leszurod a vilagmindenseg allasat, akkor nem vagy bolcs, legfeljebb bolcselkedo. (Az olyan, mint az okos kontra okoskodo.)

2013. máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/179 anonim ***** válasza:
100%

Miből fogod előteremteni magadnak, amire szükséged van?

Az ugye feltűnt, hogy nem a dzsungelban élünk már egy darab fügefa-levéllel magunkon, hanem ruhát, cipőt viselünk? Továbbá vadászni, halászni is csak engedéllyel lehet, ennivalót termeszteni sem két fillér.


Burokban nőttél fel, az látszik a gondolkodásodon. Sebaj, majd felnősz (reméljük)

2013. máj. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/179 A kérdező kommentje:

91.


"En pedig azt gondolom, hogy butasag altalanositani, mert nem ismersz minket. Ha nehany komment alapjan leszurod a vilagmindenseg allasat, akkor nem vagy bolcs, legfeljebb bolcselkedo. (Az olyan, mint az okos kontra okoskodo.)"


Ki mondta, hogy bölcsnek tartom magam?? Egyébként is it nagyon sokan olyan dolgokkal vádolnak ami lehet nem is igaz, hiszen nem ismerik az életemet.

2013. máj. 27. 16:20
 94/179 anonim ***** válasza:
93%

Ezenkivul sok valaszt kaptal a kerdesre, bar valtig allitod, hogy nem kaptal valaszt. Az en tippem annyi lenne, hogy le kene kicsit kattanni a furol, es akkor rajonnel, hogy igen, a rendszer szar, de te a rendszer resze vagy, ergo ugyanolyan vagy, mint a rendszer. Eled a kis eleted, rengeteg idod van gondolkodni, internetezel, a munka budos, de ahelyett, hogy barmit is tennel, inkabb itt osztod az eszt.


Ugyanakkor megertelek, persze, sokan ereznek igy, mint te, sokan kitartottak, mert az ugy borzaszto kenyelmes. Olyan is akad, aki onealleto, aki kiszallt a rendszerbol, barmit lehet nyilvan, de ahhoz tenni kell.


Talan mashogy tekintenek rad, ha nem almodoznal, hanem celokat tuznel ki, mert ez igy csak tenyleg egy ertelmetlen drogos latomas.

2013. máj. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/179 anonim ***** válasza:
97%

A kérdező kommentje:


"91.


"En pedig azt gondolom, hogy butasag altalanositani, mert nem ismersz minket. Ha nehany komment alapjan leszurod a vilagmindenseg allasat, akkor nem vagy bolcs, legfeljebb bolcselkedo. (Az olyan, mint az okos kontra okoskodo.)"


Ki mondta, hogy bölcsnek tartom magam?? Egyébként is it nagyon sokan olyan dolgokkal vádolnak ami lehet nem is igaz, hiszen nem ismerik az életemet."


Senki sem mondta, hogy bolcsnek tartod magad, ellenben megjegyeztem, hogy nem bolcs vagy, inkabb bolcselkedo, es ideztem, miert. Szovegertes, szovegertes!


Valoban, az emberek itelkeznek, igen. Udvozollek a valo vilagban. Ugyanakkor a szabad szellemiseg hirnokekent tudhatnad, hogy ha valoban szabad lennel, nem ugy, mint mi, foldi halandok, akkor nem zavarna a sok alaptalan itelet.

2013. máj. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/179 anonim ***** válasza:
85%
és nem vágysz szerelemre sem?
2013. máj. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/179 A kérdező kommentje:
94-es most már be lehet ezt szépen fejezni! Akajál le rólam! Nem vagyok drogos, ez a te agymenésed. Neked vannak láétomásaid! Egíébként meg mindenki elmehet a jó büdös francba mert én soha soha soha nem fogok elfeküdni senkivel, és senkit nem érdekel hogy mit mondok, csak hajtogatják hogx a munka büdös és a kitartottság milyen kényelmes nem lehet nekik megmagyarázni mert csak magukból indulnak ki! meg a médiából! én nem szexelek senkivel mégegyszer mondom, a munka pedig nem büdös.
2013. máj. 27. 16:31
 98/179 A kérdező kommentje:
Nem vágyok szerelemre. Nem tudok szerelmes lenni.
2013. máj. 27. 16:32
 99/179 A kérdező kommentje:
95-ös ne azt ne mond, hogy már az is baj, hogy én is ember vagyok érzésekkel. Ami bosszant az bosszant. Ennyi, nem vagyok gép.
2013. máj. 27. 16:33
 100/179 anonim ***** válasza:
90%
érdekes figura vagy. kérdésedre a válasz: azért, mert agyilag nincs rendben nálad vmi
2013. máj. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!