Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az az álmom, hogy...

Miért az az álmom, hogy kitartott nő legyek?

Figyelt kérdés
Amikor a jövőmre, az elképzelésemre gondolok, mindig az lebeg a szemem előtt, hogy valakihez elköltözöm, egy baráthoz, vagy a szerelmemhez, és nála fogok lakni. De nem lesz munkám, végzettségem sincs, és nem is akarom, hogy legyen, mert nem tartom fontosnak. Hogy egyik pillanatról a másikra befogad valaki, és ott élek majd mellette szép csendben. A másik variáció az, hogy gyakorlatilag hajléktalan leszek, vándorolni fogok a nagyvilágban, elmegyek külföldre és ott alszok ahol éppen tudok..
2013. máj. 26. 22:45
 141/179 anonim ***** válasza:
11%
B@szki miért kell az utolsó fantázia-menedékét is szétzúzni szerencsétlen kislànynak? Minden mondatából üvölt a szeretetéhség és a nyomor, ti meg a valósággal traktáljátok. Amiből eleget látott szegény...
2013. máj. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/179 anonim ***** válasza:
98%

Az a baj, hogy eleinte még megpróbáltuk ezt a szegény kölyköt jobb belátásra téríteni, de olyan makacsul ragaszkodik az álomvilágához, hogy az félelmetes.


Remélem nem lett öngyilkos, azért tényleg megválogathatnátok amiket mondtok.


A lényeg, hogy szerintem igenis itt az ideje pszichológushoz menj, kérdező! Nem azért, mert dilis vagy, hanem mert látszik rajtad, hogy sérült. Adj valami életjelet magadról, mert lehet egyedül vagyok vele, de megsajnáltalak, és nem akartalak megbántani.

2013. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/179 anonim ***** válasza:
93%

"12 évig szexuálisan zaklattak otthon "

- A Kérdezőnek ezzel a mondatával vált érthetővé az egész egyébként érthetetlen és zavaros ügy. És a kérdés is.

Ez egy akkora kolonc a lelken, hogy gyógyítani kell. Nem fantáziálásba menekülni. Mert többször hozzánk vágta, nem vagyunk szabadok - és most kiderült, ettől a lelket nyomorító múlttól Ő nem szabad, nagyon nem.

Nehezen,de kezelhető ez, és kell is kezelni.

És akkor tud majd tanulni, dolgozni, normális emberi kapcsolatokat kialakítani. Vagyis: élni.

2013. máj. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/179 anonim ***** válasza:
97%

Nna, végigrágtam magam az összes válaszon.

Az első oldalakból az jött le, hogy kőkemény ideologista vagy, nulla élettapasztalattal. Aztán a 12. oldalon kezdett a válaszaidból valami màs is kibontakozni, ami a 13. oldalon már valósággal megrémisztett.

Neked sürgősen segítségre van szükséged. Minél előbb fel kell keresned egy szakembert, mert a téged ért bántalmazástól durván betorzult a világképed.

Ha van vagy lesz a jövőben egy olyan barát vagy barátnő, aki tényleg segíteni akar, az azzal tesz jót, ha elkísér egy pszichiáterhez, nem azzal, hogy eltart.

Komolyan sajnállak, és nagyon remélem hogy időben segítséget kérsz. Még ha most nem is látod hogy szükség lenne rá.

Hidd el, hogy csak az első lépést nehéz megtenni, de aztán egyre könnyebb lesz végigcsinálni az egészet. Igen, fel fogja tépni az összes sebed, de csak azért, hogy kitisztíthassa! És ezután fogod megérteni hogy mi a szabadság! Ha megszabadulsz a múlttól, és mentálisan telejsen kitisztítanak, akkor feltárul előtted egy új világ. Egy tiszta lap, amit azzal írsz tele, amivel csak akarsz. És ez az igazi szabadság. Ha nem más firkálja teli neked, hanem te magad alakíthatod, amilyenre szeretnéd.

2013. máj. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/179 anonim ***** válasza:
100%

* idealista akart az lenni, bocsesz :)

A lényegen nem változtat.

2013. máj. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/179 A kérdező kommentje:
Én itt vagyok, de ezt a kérdést nem is én írtam ki. nem fogom egykönnyen megölni magamat, mert ahoz én túl gyáva vagyok, nekem az kéne hogy vaaki megöljön végre, de nagyon nehéz ilyen embert találni. vagy lehet még ahoz is túl önzö lennék és inkább leharapnám a kezét minthogy végezzen velem. Ha meg vagyok kötözve attol még a fogaimat tudom használni.
2013. máj. 30. 22:57
 147/179 anonim ***** válasza:
51%
Tedd azt.
2013. máj. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/179 anonim ***** válasza:
96%
Nah,most már személyiségzavarban is szenvedsz! Remélem valaki a környezetedben látja,hogy olyan idegállapotban vagy,mint egy kísérleti egér,és elvisz orvoshoz!
2013. máj. 31. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/179 anonim ***** válasza:
97%
elég komoly skizofréniában szenvedsz, dokihoz kéne fordulni
2013. máj. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/179 anonim ***** válasza:
83%
...vagy csak kamuzik és hülyít mindenkit.
2013. máj. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!