Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az az álmom, hogy...

Miért az az álmom, hogy kitartott nő legyek?

Figyelt kérdés
Amikor a jövőmre, az elképzelésemre gondolok, mindig az lebeg a szemem előtt, hogy valakihez elköltözöm, egy baráthoz, vagy a szerelmemhez, és nála fogok lakni. De nem lesz munkám, végzettségem sincs, és nem is akarom, hogy legyen, mert nem tartom fontosnak. Hogy egyik pillanatról a másikra befogad valaki, és ott élek majd mellette szép csendben. A másik variáció az, hogy gyakorlatilag hajléktalan leszek, vándorolni fogok a nagyvilágban, elmegyek külföldre és ott alszok ahol éppen tudok..
2013. máj. 26. 22:45
 151/179 anonim ***** válasza:
97%
elképzelhető, de amit az egyik válaszoló linkelt másik kérdést, a macskásat, nagyon hasonló a válasz stílusa, lehet, hogy az is ő, ha igaz, ha nem, akkor is nagyon elborult elmére utal, aki ilyeneket ír, akár viccből, akár teljesen komolyan
2013. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/179 anonim ***** válasza:
97%
Látom,szeretsz szenvedni és kéred az osztást! Minek emelted ki a kérdést még egyszer,nem kaptál elég egybehangzó választ?
2013. jún. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/179 anonim ***** válasza:
97%
A kiemelés bizonyítja hogy csak provokál.
2013. jún. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/179 anonim ***** válasza:
87%

Nem bántásként mondom,de nekem olyannak tűnik az életed,mint aminek tényleg semmi értelme és kár volt megszületned.


Én inkább a semmilyenséget érzem a szavaidból,az ál idealizálását a szabad életnek,inkább azt,hogy semminek se kelljen semmit sem adni.


Mireföl várod el,hogy kitartott legyél és a másik dolgozzon rád,ha nem tudsz adni semmit sem.ha semmilyen vagy és olyan érdektelen,mint amilyennek leírod magad,nem tudsz kapcsolódni az emberekhez.Egy kitartottat,mindig valami odakapcsol a kitartójához.


Jaj szeretem és élvezem a természetet,de szép és jótétlélek...


Tudod kinek hiszem el,hogy szereti a természetet,az aktív Természetvédőknek és nem neked.


Te nem szereted a természetet,hanem a fák és a bokrok nem fognak felelősségre vonni téged,mert nem beszélnek,nincs kezük-lábuk,hogy cselekedjenek.A világ elől való menekülésre alkalmasnak tűnnek neked!

2013. jún. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/179 anonim ***** válasza:
88%

Ez olyan kamu kérdés :D


Kérdező nincs jobb dolgod?...... ennyi baromságot összehordani .....ez már teljesítmény........:D

De akkor legalább néha olvasnád magad vissza h ne üsd egyik szavaddal a másikat :D


Ha meg nem kamu fordulj orvoshoz, de még ma!!!

2013. jún. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/179 anonim ***** válasza:
94%

Most olvastam,hogy szexuálisan zaklattak.


Hát engem 21 évesen meg is erőszakoltak.

Pár évre ugyan visszavetett szexuálisan,de mivel genetikai adottságként igencsak szeretem a szexet,hogy is mondjam a pár év után visszaállt a régi rend.


Úgyhogy ez sem indok,ez egy adottság,hajlam stb. nem kell erre mindent ráfogni.39/N

2013. jún. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/179 anonim ***** válasza:
98%

Én sajnos nem tudom ezt a kérdezőt kamunak tekinteni,mert az egyik unokatesóm felfogása,élete detto egy az egyben ez volt.


Most 32 éves korára már kialakult nála skizofrénia és ő teljesen egy kezelhetetlen,munkakerülő,ugyanígy idealizálta a dolgait nőszemély volt,mert mondom most már skizofrén.


Néha küld nekem egy-két sms-t amiben"bizonyítja",hogy most már tesz valamit az életében,úgy írja alá,hogy "észak-kelet" stb,meg felhívja a másik rokont és elmondja milyen jó volt,hogy tegnap találkoztak,és mit csináltak,pedig már évek óta nem látták egymást.


Hát kérdező fák/bokrok helyett a diliház egész jó kilátások és ott még el is tartanak téged.

2013. jún. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/179 anonim ***** válasza:
22%
Zita te vagy az?
2013. jún. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/179 anonim ***** válasza:
22%
Kamu
2013. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/179 anonim ***** válasza:
78%
Hallod, majd ha mekiben rakod össze a sajtburgeremet, ne sajnálj belőle semmit. Köszipuszi :).
2013. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!