Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az az álmom, hogy...

Miért az az álmom, hogy kitartott nő legyek?

Figyelt kérdés
Amikor a jövőmre, az elképzelésemre gondolok, mindig az lebeg a szemem előtt, hogy valakihez elköltözöm, egy baráthoz, vagy a szerelmemhez, és nála fogok lakni. De nem lesz munkám, végzettségem sincs, és nem is akarom, hogy legyen, mert nem tartom fontosnak. Hogy egyik pillanatról a másikra befogad valaki, és ott élek majd mellette szép csendben. A másik variáció az, hogy gyakorlatilag hajléktalan leszek, vándorolni fogok a nagyvilágban, elmegyek külföldre és ott alszok ahol éppen tudok..
2013. máj. 26. 22:45
 121/179 A kérdező kommentje:
NEM AKAROK SZEXET NEM AKAROK SZEXET FOGJÁTOK MÁR FEL HOGY NEM AKAROM!%
2013. máj. 27. 17:28
 122/179 anonim ***** válasza:
100%
menjél apácànak
2013. máj. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/179 A kérdező kommentje:
éa most én vagyok a szemét mert nemakaromn hogy megerőszakljanak mi?
2013. máj. 27. 18:12
 124/179 anonim ***** válasza:
100%
Az latszik, hogy valami nem stimmel nalad fejben, megha tagadod is.
2013. máj. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/179 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest, hogy nem akarsz olyan idegbeteg beszűkült lenni mint mások és nem is tudom, hogy írtad, hogy egy kérdésen felhúzzuk magunkat, hát... mit ne mondja elég idegesnek tűnsz. Amúgy akkor menj, semmi nem tart vissza. Itt a nyár, fázni se fogsz annyira, legelhetsz füvet, ihatsz pocsolyavizet, összevarrhatod a nunid, nekem mindegy. Csak ha annyira megveted a rendszert meg a társadalmat, akkor ne érdekeljen a véleményünk (ne kérdezgess itt) illetve ne használd valahol a netet meg az áramot. Ha már ennyire nem kell.
2013. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/179 anonim ***** válasza:
93%

" A kérdező kommentje:


éa most én vagyok a szemét mert nemakaromn hogy megerőszakljanak mi?"


Aranyom, azt ne te fogod eldönteni!;)

2013. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/179 A kérdező kommentje:

akkor én most megölöm magam.

állandüan azzal fenyegettek hogy megerőszkaoltok meg megdugtok kényszerből nem fogok ilyesmi belemenni hányingerem van a gondolattól is hagyjatok békén könyörögöm könyörgöm hagyjátok már ezt a témát nem fogájtáko fel agyilag hogy hagyjátok a szex ténét??í?

2013. máj. 27. 20:28
 128/179 A kérdező kommentje:
NEM AKAROM FÁJ!
2013. máj. 27. 20:28
 129/179 A kérdező kommentje:
A TÁRSADALOM NEM SZEMÉLYISÉG, NEM JELLEM MIÉRT KELL MÉG A KÉST IS BELÉM DÖFI AMIKOR ÚGY IS MEGERŐSZAKOLNAK?
2013. máj. 27. 20:29
 130/179 anonim ***** válasza:
100%
Jézus! Komolyan fordulj orvoshoz!
2013. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!