Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ragaszkodik egy olyan...

Miért ragaszkodik egy olyan nő aki 350-400 ezret keres egy hónapban a 15 ezer forintos gyerektartáshoz? Ezt mondja meg nekem valaki?!

Figyelt kérdés
Miközben vígan eltarthat EGY gyereket a saját fizetéséből, míg az apának/családnak két gyerekkel SZÜKSÉGE van erre a pénzre.

2013. márc. 11. 10:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/111 anonim ***** válasza:
95%

Miért van olyan érzésem, hogy apuka a kérdező miatt hagyta el a feleségét és a gyerekét? Na mondjuk ezt a kérdező nyilván nem vallja majd be :)

Figyelj kérdező, feltűnt, hogy a volt feleségnek EGY gyereke van? Úgy, hogy korrekt állása van? Neked rögtön kettő kellett, meg hitel is kellett, most meg a volt feleség a szemét? Röhögnöm kell.

2013. márc. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/111 anonim ***** válasza:
100%

A gyerektartás jár, képzeld, még lemondani sem lehet róla (én le szerettem volna), a bírónő mondta, hogy az a pénz a gyereké, törvényileg van előírva.


Az pedig, hogy ti milyen anyagi helyzetbe vállaltatok gyereket, és mennyit, abszolút a ti döntésetek, az előző családi kapcsolatnak ehhez semmi köze nincs.


Persze, értem, hogy kicsúsztatok a számításból, hogy hitel van, meg csak gyes, nehezen éltek, de attól még a kötelező dolgok mindenki vonatkoznak! Nem háborogni kell, hanem akkor keressetek mellékállást, vagy kicsit jobban spóroljatok...

2013. márc. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/111 A kérdező kommentje:

Nem miattam hagyta el. Bár tény, hogy nő IS volt a dologban, meg más is, ami kettőjükön múlt. Ez mindegy. Az végül is igaz, hogy nem az a nő aki szereti ha elhagyják.


Igen két gyereket akartam. Ennek több oka is van, amiről nem fogok beszélni nyilvánosság előtt még egy anonim oldalon sem. Biztos lesz munkám, mert kell hogy legyen. Addig viszont szerintem megérthetné a volt felesége a helyzetünket. Vagy nem? Ebben sem értettek velem egyet?

2013. márc. 11. 11:35
 24/111 anonim ***** válasza:
42%
Mi az hogy nem vesznek vissza? Kicsit sántít a dolog! Kötelező vissza venni a gyesről visszatérőt, úgy hogy inkább Te nem akarnál visszamenni dolgozni, ez a nagy helyzet! Ha meg valóban úgy van, hogy nem akarnak visszavenni, akkor meg menj bíróságra, mert megnyered! Nálunk most jöttek vissza hatan is gyesről szépen sorban, egymás után pár hónap különbséggel. Nem nagyon örült a munkáltató, de ez nem kívánságműsor a részéről.
2013. márc. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/111 anonim ***** válasza:
100%
De utána mivel lenne jobb majd egy összegben kifizetni amivel elcsúsztatok?
2013. márc. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/111 A kérdező kommentje:
Hát van ilyen hidd el.. Mindent meg lehet oldani, el lehet lehetetleníteni úgy a dolgokat, hogy az embernek nincs más választása mint hogy azt mondja oké, akkor nem kilép. Nagyon sokan tesznek így. Örülj, hogy nem tapasztalod, több ismerősöm járt így (nem egy munkahelyen)
2013. márc. 11. 11:39
 27/111 anonim ***** válasza:
100%

1: törvény

2: nem csak megcsinálni kell azt a gyereket.

A gyerek anyjának semmi köze ahhoz, hogy nektek még hány gyereketek van, neki a sajátja a fontos és igaza van.

2013. márc. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/111 A kérdező kommentje:
Ha lenne miből fizetni hidd el könnyebb lenne. Akár részletekben, akár úgy hogy egy ideig 20-25öt adunk. Ha nem a gyes összegéből kell gazdálkodni, hanem egy fizetésből akkor meg lehet oldani
2013. márc. 11. 11:42
 29/111 A kérdező kommentje:

Oké, látom egyedül maradtam a véleményemmel :)

Én a helyében pár hónapot kibírnék. Lehet én vagyok a hülye.

2013. márc. 11. 11:45
 30/111 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, lehet ha te lennél a helyében te is a saját gyereked érdekeit néznéd és ő lenne a legfontosabb, nem apuka új családja.
2013. márc. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!