Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ragaszkodik egy olyan...

Miért ragaszkodik egy olyan nő aki 350-400 ezret keres egy hónapban a 15 ezer forintos gyerektartáshoz? Ezt mondja meg nekem valaki?!

Figyelt kérdés
Miközben vígan eltarthat EGY gyereket a saját fizetéséből, míg az apának/családnak két gyerekkel SZÜKSÉGE van erre a pénzre.

2013. márc. 11. 10:53
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/111 A kérdező kommentje:
Nézd, én takarékoskodok, de úgy marad törlesztés és rezsi kifizetése után kb. 60 ha kifizetjük a gyt-t. Ebből csak egy tízes az ami két gyógyszerre elmegy. Marad 50 körül, ebből négy embernek enni, közlekedni, más kiadásokat fedezni azért nem nagy luxus. 45ből megoldani szinte lehetetlen.
2013. márc. 11. 15:14
 92/111 anonim ***** válasza:
91%

Nem olvastam el az összes választ, mert van elég sok.

Én a ti helyetekben nem vállaltam volna 2 gyereket, ha tudom ennyi jut a megélhetésre. Legyen akkor 1, de az kapjon meg mindent.

2013. márc. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/111 A kérdező kommentje:

Jó.. Akkor egyet zaciba adunk.

Ezeknek a hozzászólásoknak nem tudom mi értelme. Már leírtam kismilliószor, hogy nem így terveztük. De MOST ez van egy kis ideig.

2013. márc. 11. 15:25
 94/111 anonim ***** válasza:
100%

Vásár után okos a paraszt, és az sem segít rajtad, hogy elvált gyermekes férfivel nem kezdünk, mert a te háztartásodat is érinti később, hogy annak a gyermeknek is fizetni kell a költségeit....


Szerintem már minden oldalról körbejártuk a témát.

2013. márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/111 anonim ***** válasza:
23%

Miért szavazzátok le azt, aki ad tanácsot a kérdezőnek, netán valamiben igazat ad?

Nem nektek kell, hogy hasznos legyen a válasz, hanem a kérdezőnek.


Az a vicces, hogy itt hőbörögtök, hogy nem dolgozik a kérdező, ahhoz képest, ahogy látom sokan már reggel óta ide írnak.

Megnézném, hogy hányan vannak itt munka nélkül, de osszák az észt.:D

S pontozzatok le nyugodtan, úgyis ennyi a legnagyobb örömötök az életben!:D Sok véranya :D

2013. márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/111 anonim ***** válasza:
16%

Egyébként viccen kívül a 92-es választ is én írtam. Kíváncsi voltam, ha csak szidom a kérdezőt, mi lesz. Persze, hogy nagyobb százalékot kaptam.:D

Viszont ezt a gondolatot én már írtam hamarabb is (hogy elég lett volna 1 gyerek), csak még oda írtam azt is, hogy a volt feleség is elég pénzéhes. Na akkor 0%-ot kaptam.

Jó kis teszt volt arra, hogy milyen emberek írnak ide.


Amúgy csak jelezném, hogy a zöld kezecske nem egyenlő a like gombbal!;)

2013. márc. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/111 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval ha ő lenne munkanélküli pár hónapig, nem én akkor érthető lenne.. Mitől más ez? :)"


Ki csinálta a gyereket, te vagy a férjed?

A gyerekem apjával tudok megértő lenni, főleg ha látom az igyekezetet is, és azt, hogy átmeneti problémáról van szó.


Az új nőcinek meg a gyerekeinek kell, mert potyognak a gyerekek meg szép családi ház kellett? Kit érdekel? MIATTUK legyen kevesebb az enyémnek? Túrót.

Hát ez a különbség. Most visszaolvastam a válaszokat, úgy látszik, hogy nem én vagyok az egyetlen, akiben felmerült, hogy nem véletlenül nem akar jótékonykodni: ki tudja, hogy látja-e még azt a pénzt, most csak pár hónap, aztán lesz belőle két év, aztán csak a 15-re jut épphogy (az elmaradást "majd" megadjátok) mert a te gyerekeidnek ez vagy az kell, most iskolakezdés, most nyári tábor....


Hiába kerestél jól a szülés előtt és azt hiszed, hogy majd ha a gyerekek mennek oviba/bölcsibe, majd újra kapkodnak utánad: hát nem. A kisgyerekes anyuka olyan mint a leprás, a legtöbb helyen irtóznak tőle. Úgyhogy a volt nejecske helyében én sem hinnék abban, hogy te majd elmész dolgozni, akkor majd dől a pénz és az elmaradást is rendezitek.

2013. márc. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/111 anonim ***** válasza:
68%
95: mert nem tartják hasznosnak a válaszod, ennyi. Kár túldimenzionálni.
2013. márc. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/111 anonim ***** válasza:
84%

Kedves Kérdező,


MOST ez van egy ideig, össze kell húzni nagyon a nadrágszíjat. Miért nem kértek kölcsön a szüleitektől?

2013. márc. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/111 anonim ***** válasza:
12%
ma 16:04 De nem neked adok tanácsot, hanem a kérdezőnek! Most ilyen alapon én is lepontozhatom azt, akivel én nem értek egyet! De szerintem ez nem a dedó, de ahogy látom sokan fejben ott ragadtak! :S
2013. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!