Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ragaszkodik egy olyan...

Miért ragaszkodik egy olyan nő aki 350-400 ezret keres egy hónapban a 15 ezer forintos gyerektartáshoz? Ezt mondja meg nekem valaki?!

Figyelt kérdés
Miközben vígan eltarthat EGY gyereket a saját fizetéséből, míg az apának/családnak két gyerekkel SZÜKSÉGE van erre a pénzre.

2013. márc. 11. 10:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/111 anonim ***** válasza:
89%
Értem mire gondolsz, de a törvény mindenkire vonatkozik.
2013. márc. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/111 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, de valahol érthető, hogy szeretné, ha az apa is hozzájárulna a gyerek neveléséhez, még csak ennyivel is. Egyébként a gyerektartás alanyi jogon jár neki.
2013. márc. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/111 anonim ***** válasza:
86%
Ha a te gyereked és megítélte a bíróság, akkor fizesd ki. Az, hogy neked még van 2 gyereked, őt nem érdekli. Ez a nyers valóság, ha tetszik, ha nem, neked sem tetszik,de ki kell fizetni.
2013. márc. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/111 anonim ***** válasza:
97%

Nem leszek népszerű, de...

Azért, mert a gyerek ettől még közös. Az apáé is, nem csak az anyáé, kötelessége hozzájárulni a gyermekkel kapcsolatos kiadásokhoz. Egyébként pedig ha havi 15 ezer forint ennyire megterhelő a férfi és új családja számára, nem lett volna muszáj még két gyereket csinálni.

2013. márc. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/111 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, még annyi, hogy mikor a 2 másik gyereket bevállalta az új család, akkor is tudták, hogy ez a gyerek megvan és neki JÁR a gyerektartás, mindegy hogy az anyuka hogyan keres. Egyébként, ha én lennék az édesanya, én is elkérném azt a pénzt, most hogy jobban belegondolok, max félretenném a gyereknek.
2013. márc. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/111 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a gyerekért az apa is felelos. Mindegy mennyit keres a anya, az apának is hozza kell járulna a gyerek költségeihez. Azért, mert apuka meggondolta magat es összehozott meg 2 gyereket, nem a mar meglévőt kell hibáztatni.
2013. márc. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/111 anonim ***** válasza:
6%
Azért mert egy pénzéhes r!bizli
2013. márc. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/111 anonim ***** válasza:
89%

Mert a gyereknek jár. Ez a törvény, nem véletlen.


Gondolom az új asszony vagy és nem tetszik, hogy oda fizet, mikor a régi nő jól keres. Hát ha gyerekes férfival kezdesz, akkor erre gondolni kell. Hosszú évekig fizetnie kell, mindegy hogy áll, ha már egyszer megcsinálta azt a gyereket is.

2013. márc. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/111 anonim ***** válasza:
96%

Igaza van annak aki azt írta hogy függetlenül attól hogy a volt feleség mennyit keres a gyermek közös. Így az apának is vannak kötelességei nemcsak anyának.

Az anya jól keres, ezáltal igyekszik a közös gyermeküknek a lehető legjobb lehetőséget megadni. Az apa gyerektartását lehet hogy bankban gyűjti, hogy egyszer egy összegben odaadja a gyerekének.. Teljesen mindegy mire költi az anyuka,a lényeg az hogy az apukának bizony fizetnie kell. Tudta jól amikor megszülettek a többi gyerekei is, hogy van a volt nejétől is 1 gyermeke. Ő miért ne kapja meg az apja részéről azt a keveset amit a másik kettő megkap???

2013. márc. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/111 A kérdező kommentje:
De ez a pénz semmit nem dob a gyerekén helyzetén, ha nem lenne. Ez a havi zsebpénze (13 éves). A két gyereket pedig miattam vállaltuk be mert nekem nincs (az új felesége vagyok az apának) úgy gondoltam lesz állásom, majd de nem tudok visszamenni dolgozni sajnos. Hitelünk van, nekem nincs keresetem, csak a gyest kapom. De ez sem érdekel senkit, ahogy az sem, hogy a voltfeleség mennyit keres. Se hitele se semmi..
2013. márc. 11. 11:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!