Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő az örömlányok...

Elítélendő az örömlányok látogatása, ha ez az ára annak, hogy később az illetőnek boldog családi élete legyen?

Figyelt kérdés

Azért nem írtam a szerelem, szex rovatba, mert oda sok kötekedni vágyó, komolytalan ember jár és a kérdés némileg ide is illik.

Sok embernek szüksége van ifjúkorában egy kis tombolásra, ha azt akarja, hogy a későbbiekben meg tudjon állapodni egyetlen ember mellett. Vannak viszont olyanok, akiknek ez nem adatik meg, mert nincs meg a megfelelő vonzerejük, kommunikációjuk.

Tudvalevő, hogy sok nő elítéli ezeket a férfiakat, de nem jobb, ha ilyen műanyag módszerrel, de mégis megoldja, mintha később a házasságából kacsintana ki rendszeresen, mert képtelen elviselni, hogy akarata ellenére csak egy vagy két nő volt az életében?


2012. okt. 28. 13:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 A kérdező kommentje:

Az őszinteség hogy jön ide?

Én nyíltan beszéltem az életem belső részleteiről, míg mások úgy tesznek, mintha minden rendben lenne velük. Jó is, hogy írtál, 79 %, mert mondani akartam neked valamit.

Nemrégen tudtam meg a bizonyos sokat emlegetett szomszédomról valamit, ami sokat segít, ha el akarom viselni őt. A húgom egy időben gyakran átjárt hozzá, nem tudtam miért. Sokáig arra gondoltam, hogy "csak nem össze akar jönni vele", de kiderült, hogy nem. Akkor azt mondta, hogy megzuhant valami miatt és ő próbálja támogatni 8velem ellentétben a húgommal jó a kapcsolata), de a testvérem erről nem akart beszélni.Nemrég derült ki, hogy a húgom egyik barátnője miatt volt maga alatt, akivel egy időben együtt volt, de az végül otthagyta. A lány, akiről szó van, egy teljesen átlagos külsejű és nem éppen okos csaj, ennek ellenére az elvesztése annyira levágta őt, hogy kis híján megölte magát. Amióta ezt megtudtam, azóta másképp nézek rá. Már tudom, hogy a nagy termet, domináns megjelenés, dörgő basszushang és a mindenkit leóbégatok stílus mögött gyakran valami teljesen más rejlik.

Többek között ez az, ami erőt szokott adni.

Egyébként elmagyarázná nekem valaki, miért van az, hogy valahányszor itt a Gyakori-n előkerül a prostituált-téma, akkor az emberek egy részét azonnal elönti a vörös köd és azonnal nekitámadnak a delikvensnek?

2012. okt. 29. 18:22
 72/84 A kérdező kommentje:
Tegnap óta a mindennapi teendőimet végeztem és némi házimunkát. Készítem az önéletrajzomat, mert új helyre akarok menni dolgozni.Röviden ennyit tudnék most neked mondani.
2012. okt. 29. 18:25
 73/84 anonim ***** válasza:

"Én nyíltan beszéltem az életem belső részleteiről, míg mások úgy tesznek, mintha minden rendben lenne velük."


Lehet, hogy minden rendben van velük. Lehet, hogy nincs minden rendben, de a pozitívra koncentrálnak, mert amire koncentrálsz, az erősödik. Ez igaz a negatívra és a pozitívra is.

Egyébként kik azok a mások. És azért mert te nyíltan beszélsz valamiről, miért kellene másnak is így tennie?!


"Már tudom, hogy a nagy termet, domináns megjelenés, dörgő basszushang és a mindenkit leóbégatok stílus mögött gyakran valami teljesen más rejlik. "

Ez elég egyértelmű volt enélkül a sztori nélkül is. :)


"Egyébként elmagyarázná nekem valaki, miért van az, hogy valahányszor itt a Gyakori-n előkerül a prostituált-téma, akkor az emberek egy részét azonnal elönti a vörös köd és azonnal nekitámadnak a delikvensnek?"

Ezt pl. nem tudom, de nálam szó szerint ez történik. Pl. innen tudom, hogy ezzel nekem dolgom van, rá kell jönnöm a miértre, majd a megoldására.

2012. okt. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 A kérdező kommentje:

Mások alatt most az itt hozzászólókat értettem, akik leoltottak. Szerintem túl hamar és túl könnyen ítélkeztek fölöttem, csak azért, mert egy kényes témáról van szó.


"Ezt pl. nem tudom, de nálam szó szerint ez történik. Pl. innen tudom, hogy ezzel nekem dolgom van, rá kell jönnöm a miértre, majd a megoldására."


Ezt a mondatodat fejtsd már ki bővebben légy szíves, mert kicsit nehezen értelmezhető.

2012. okt. 29. 18:40
 75/84 anonim ***** válasza:

Leoltottak. Na és? Véleményt kérdeztél, kaptál. Nekik az a véleményük. Szerintem senki nem állítja, hogy az ő életében minden tökéletes. Az emberek nagy része túl hamar és könnyen ítélkezik. Meg kell tanulni kezelni ezt is.


"Ezt a mondatodat fejtsd már ki bővebben légy szíves, mert kicsit nehezen értelmezhető."

Nekem is elborul az agyam, ha k*rvázásról olvasok, vagy hallok. (Főleg mikor azt hallom, hogy valaki a párja vagy a felesége mellett csinálja, mondván, ez neki létszükséglet.)

Nem tudom miért akadok ki, de kiakadok. Ahhoz, hogy ez megszűnjön, rá kell jönnöm mi az oka az agyelborulásomnak, majd megszüntetni ezt az okot.

Mikor valami felbosszant, vagy rossz érzéssel tölt el, tudom, hogy az életem azon területén, azokon a gondolatokon dolgoznom kell. A rossz érzések erre valók.

2012. okt. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 A kérdező kommentje:

Nekem is elborul az agyam, ha k*rvázásról olvasok, vagy hallok. (Főleg mikor azt hallom, hogy valaki a párja vagy a felesége mellett csinálja, mondván, ez neki létszükséglet.)


Akkor erről elmondanék neked valamit. Egyrészt, nagyon sok nő összejön 2barátság-extrákkel"-kapcsolatra egy-egy férfival, amikor sokáig szingli. Csak sokan nem vallják be. Megint mások egy-egy hosszabb kapcsolat lezárulta után kezdenek el orrba-szájba bulizni és egyéjszakázni.

Nekem egy nő mondta el itt a fórumon, hogy ugyanúgy ők is fizetnének a gigolóknak, ha nem lenne meg ez a lehetőségük, hogy ingyen megkapják. Ismerek én is olyan lányt, aki 90 kg, mégis minden héten másik fickóval fekszik le és nem kell érte semmit tennie. akkor mennyi nehézséget jelenten egy olyan valakinek, aki még jól is néz ki?


A másik, a párkapcsolat melletti. A nők semmivel nem erkölcsösebbek ilyen téren, mint a férfiak. Az idén nyáron egy nyaralóhelyen dolgoztam, ahol sok emberrel beszélgettem. Azok a nők és lányok, akik ide kijöttek, habozás nélkül összejöttek valakivel. A 80-90 %-nak semmi kifogása nem volt az ellen, hogy a nekik bókoló, udvarló férfiak közül valakinek igent ne mondjon. Amikor egy lányt, akivel dolgoztam, megkérdeztem erről, azt válaszolta, hogy itt mindenki ezt csinálja. nem csupán a férfiak hajlamosak félrelépni, hanem pontosan ugyanúgy a nők is.

2012. okt. 29. 19:04
 77/84 A kérdező kommentje:
Egy nagyon fontos dolgot szeretnék még ezzel kapcsolatban mondani. Amikor itt dolgoztam (ez egy külföldi nyaralóhely), sokkal könnyebben megnyíltak nekem a lányok is, többükkel egészen személyes témákról is lehetett beszélni. A természetes arcukat adták, nem mást. Üdítő érzés volt.
2012. okt. 29. 19:09
 78/84 anonim ***** válasza:

Én nem állítom, hogy a nők nem csinálják, de azzal úgymond nekem nincs dolgom. Nem bukok nőkre. :)

Van egy sorozat a TVben időnként, azt hiszem az a címe, hogy egy Callgirl titkos naplója. Magyarán egy luxusprostiról van szó. Az a film nekem pl. szimpatikus, és nem borul el az agyam tőle. De ha arra gondolok, hogy "k*rva", nem egy ilyen luxuslánya jut eszembe, hanem egy olyan szakadt, igazából eléggé visszataszító lányka, akiket az utcán látok, vagy aki pl. az ismerősöm ismerőse, és egyre jobban lerobban ahogy telik az idő felette ebben a szakmában.

Épp ezért mondom, nem tudom miért borul el az agyam, magam is kíváncsi vagyok rá, hogy mi lehet az oka. Biztosan érdekesnek fogom találni ha rájövök, akár rossza, akár jó dolog lesz az eredmény.

2012. okt. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 anonim ***** válasza:
helyesen: Egy call girl titkos naplója
2012. okt. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 A kérdező kommentje:
Tudom, Billie Piper alakítja benne a címszereplő lányt.
2012. okt. 29. 19:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!