Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő az örömlányok...

Elítélendő az örömlányok látogatása, ha ez az ára annak, hogy később az illetőnek boldog családi élete legyen?

Figyelt kérdés

Azért nem írtam a szerelem, szex rovatba, mert oda sok kötekedni vágyó, komolytalan ember jár és a kérdés némileg ide is illik.

Sok embernek szüksége van ifjúkorában egy kis tombolásra, ha azt akarja, hogy a későbbiekben meg tudjon állapodni egyetlen ember mellett. Vannak viszont olyanok, akiknek ez nem adatik meg, mert nincs meg a megfelelő vonzerejük, kommunikációjuk.

Tudvalevő, hogy sok nő elítéli ezeket a férfiakat, de nem jobb, ha ilyen műanyag módszerrel, de mégis megoldja, mintha később a házasságából kacsintana ki rendszeresen, mert képtelen elviselni, hogy akarata ellenére csak egy vagy két nő volt az életében?


2012. okt. 28. 13:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 A kérdező kommentje:

13.57

Nem választottam volna ilyen életmódot, ha lett volna más lehetőségem. De a milliónyi "NEM" után kénytelen voltam.

Egyébként is üdítően jó érzés végre látni az emberek igazi arcát felém, nem csak a "nagyon jó ember, nagyon értékes ember vagy!2-féle cukormázas álarcot.

2012. okt. 28. 14:02
 22/84 anonim ***** válasza:
Csak mert a részeg csajt már olvastam valahol egyszer, csak nem emlékszem ott mi volt az alap kérdés.
2012. okt. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 A kérdező kommentje:
2012. okt. 28. 14:11
 24/84 anonim ***** válasza:
90%

Én sosem állnék össze ilyen pasassal. És nem alapból az örömlányokkal van gondom, mert én sem vagyok egy szent, de basszus, akármi is adatott meg, viseld már méltósággal.


Én csinosnak mondott, kedves nő vagyok, a szórakoztatóiparban dolgozom, de mégis csak 20 éves koromban volt először komoly barátom és a második férfihoz hozzá is mentem.

És nem érdekel, hogy nem voltam túl húsz szakításon, meg 50 csalódáson. Frissen, kiegyensúlyozottan és szerelmesen mentem férjhez és ez a mai napig tart, már 8 éve.


Kiélni magadat..járj bulizni, menj el a barátaiddal ide-oda, találj hobbikat, járj kirándulni. Ez nem kiélés? Vagy csak az a kiélés, hogy érzelmek nélkül megdugsz mindenféle jött-ment lotyót? Ennyi erővel otthon maszturbálhatsz is, ugyanolyan érzéseket vált ki szerintem.


Ha pedig folyton 10/10-es nők után koslatsz, de te nem vagy olyan pasiban, akkor add lejjebb az igényeidet és keress egy értelmes, kedves lányt, aki lehet, hogy nem bombanő, de legalább nem fog visszavágni veszekedésnél a te hiányosságaiddal.

2012. okt. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 A kérdező kommentje:
A saját döntésed volt, azt tetted, amit akartál. Nem ugyanaz, mint úgy élni, ahogyan nem szeretnél.
2012. okt. 28. 14:19
 26/84 A kérdező kommentje:

de basszus, akármi is adatott meg, viseld már méltósággal.



Erre még nem válaszoltam. Szóval a méltóságért cserébe mit kap az ember, kitüntetést? Olvastam, hallottam már nem egy nőről, akivel ilyen idősen történt meg az első és ők szabályosan megkergültek,. Sorra gyűjteni kezdték a skalpokat, mert megtehették. Egy férfinak nem mindig van erre lehetősége, ezért tesz így. Érdekes, hogy mégis mi lennénk elvileg irigyelt nem ilyen szempontból. Nem értem, miért.

2012. okt. 28. 14:56
 27/84 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező a válaszaidból ítélve nem vagy te olyan aki nem tud megismerkedni és bánni a nőkkel. Szerintem te kipróbáltad és ez a könnyebb út számodra és megerősítést vársz.

Van itt olyan nő aki űzte az ipart és azt írja most milyen rendes családanya. Na ilyenkor röhögöm halálra magam. Egy qva sem csak a pénzért csinálja, hanem mert nimfomán vagy pszichés beteg. Lehet akármilyen tanult mint itt írod. Belegondolsz ezeknek mi járja át minden nyílásukat nap mint nap. Mikor egy ilyen megszólal csak egy nagy bránert látok a szájából lógni, ha tudom róla mennyi koszos csávó nyomkodja a beléig lentről, fentről, hát ha aranyozva lenne sem kellene. Egyébként mióta a világ, világ mindig is voltak ilyen alja nők. Ha van rá igényed fizess és érzelem nélkül nyomasd. Csak öltözz mindig fel nehogy összeszedj valamit. És soha ne nősülj meg, mert a többiek előttem mind jól leírták és tök igazuk van. Nem biztos, hogy a leendő feleségednek felnyomhatnál egy pezsgős üveget, vagy rá tehetnéd a szomszéd kutyáját, és amikor erre rájössz megint lelépnél a ribacokhoz.

2012. okt. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 anonim ***** válasza:
100%

Könyveld el, hogy te vagy az oka, ha nincs nőd.

A ribik vásárlása nem fog javítani semmit RAJTAD, csak kevesebb pénzed lesz. Ennyi.

Kb. annyi értelem van ebben, mint ha azt állítanád, hogy nem tudsz sütni, de azért vásárolsz rendszeresen tortát, hogy majd egyszer megtanuld. Ezen nem sokat segít, ha nem a Tescoban veszed ki a hűtő pultból, hanem a legjobb cukrászdában a környéken.


A te okoskodásod is itt vérzik el: csak a végeredményt tudod megvásárolni (gépies szex), miközben neked az oda vezető úttal van problémád (kapcsolat nőkkel, párkapcsolat kiépítése). De hiába teszed fel ezt a kérdést ezer módon, csűrve-csarvarva.


A hasonlatom olvasd át még háromszor, hátha megérted. Mit kell megtanulni, ha tudni akarsz tortás sütni? Hát sütni! Tortát venni és megenni nem ugyanaz, mint megtanulni elkészíteni. Te most mégis ezt akarod, és nem és nem és nem vagy hajlandó megérteni, hogy ez nem jó útvonal.


Nem hogy azt mondanád: lesza.rom a tanulást! Nem akarok tudni sütni! Egyszerűen csak tortát akarok zab.álni, és nem érdekel, hogy készül.

Ez egy korrekt hozzáállás.


Ne gyárts ilyen ostoba körítéseket. Vágd bele bátran mindenki arcába, akinek nem tetszik, hogy téged nem érdekel, hogy kell felszedni csajokat, meg mit tegyél egy tartós párkapcsolatért, a házasságot ott egye meg a fene: egyszerűen 10/10-es, mindenre kész bombázókkal akarsz dugni, és kész.


A többi csak duma.


Ha egy átlagos csajnál nincs esélyed, 10/10-es (ejj de utálom ezt a kifejezést) muffokra az életben nem lenne, és ezt is tudod. Csak gyártasz valami pátoszos-cukormázas dumát, miért fizetsz érte.


(((( Az pici gond lehetne később, hogy egy NEM ennyire jó nővel vajon lenne-e kedved szexelni, hogy fogadnád, ha szülés után narancsbőrös, itt-ott csíkos, stb, később öregedni kezd, lóg a melle...te meg még mindig bármikor tudsz magadnak venni 10/10-es kur.vákat, akire áll a bráner. Akiket húszezerért az se zavar, ha nincs fogad, kopaszodsz, és sörhasat növesztettél. Akkor lesz neked jó házasságod, ha a pokol befagy, de mivel már a nősülés réme sem fenyeget...szóval érted... XD )))

2012. okt. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 A kérdező kommentje:

Na álljon meg a menet!

Miből gondolja itt mindenki, hogy csakis a teljesen hülye emberek lehetnek a lúzerek? Nekem nem káposztalé van az agyam helyén, de a nők szemében langyos víz voltam mindig is.

Egyetlen lánnyal feküdtem le tisztán, ezt írtam is. Vele véletlenül, egy közös ismerős útján találkoztam. Rendkívül erős hátszél kellett hozzá, hogy egyáltalán komolyabban foglalkozzon velem. Türelem és kitartás is, mivel nagyon sok hülyesége volt. Kollégiumban volt tőlem több száz km-re, tanidőben csak hétvégente találkoztunk. Én ennek is örültem, az sem érdekelt, hogy odaát volt másik fickója. En nek akkro nagyon örültem.

vége lett, belekóstoltam végre-valahára a jóba, de ugyanaz folytatódott, mint ami előtte volt, csakis kudarcok. Eltelt pár év, nem változott semmi, úgyhogy úgy gondoltam, miért ne?

Ami a kurtizánokat illeti, van köztük volt középiskolai tanárnő, postai ügyintéző és titkárnő is. szoktam beszélgetni is velük, persze lehet azt mondani erre, hogy hazudtak, de én hiszek nekik, mivel semmi téttel nem járt jelen esetben.

nem tudom, neked honnan jött ez a hülyeség, hogy üveget dugnék fel vagy kutyát is beveszünk, ez színtiszta marhaság.teljesen átlagos alapdolgokról van szó csupán, amit mindenki megtenne normál esetben is.

2012. okt. 28. 15:17
 30/84 A kérdező kommentje:

En nek akkro


Én ennek akkor helyesen

2012. okt. 28. 15:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!