Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő az örömlányok...

Elítélendő az örömlányok látogatása, ha ez az ára annak, hogy később az illetőnek boldog családi élete legyen?

Figyelt kérdés

Azért nem írtam a szerelem, szex rovatba, mert oda sok kötekedni vágyó, komolytalan ember jár és a kérdés némileg ide is illik.

Sok embernek szüksége van ifjúkorában egy kis tombolásra, ha azt akarja, hogy a későbbiekben meg tudjon állapodni egyetlen ember mellett. Vannak viszont olyanok, akiknek ez nem adatik meg, mert nincs meg a megfelelő vonzerejük, kommunikációjuk.

Tudvalevő, hogy sok nő elítéli ezeket a férfiakat, de nem jobb, ha ilyen műanyag módszerrel, de mégis megoldja, mintha később a házasságából kacsintana ki rendszeresen, mert képtelen elviselni, hogy akarata ellenére csak egy vagy két nő volt az életében?


2012. okt. 28. 13:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 A kérdező kommentje:

Akkor lesz neked jó házasságod, ha a pokol befagy,

OFF

Nem hittem volna, de most megnevettettél. Nagyon szeretem azt a filmet. A végét se felejtsd el, mi történt benne!

2012. okt. 28. 15:24
 32/84 anonim ***** válasza:
74%

Mint írtam, k*rvázz ha jól esik, de én a helyedben inkább változtatnék az életemen, a hozzáállásomon meg mindenen. Karöltve a korábbi kérdéseddel, amire szintén ugyanaz a válasz. Fogadd el ami van és változtass azon amin tudsz. Az nem változtatás ha k*rvázol. Az a probléma takargatása. Ahogy a szomszéd mellől elköltözni is az.

Ha meg nem akarsz változtatni, akkor ne panaszkodj, hanem élvezd a szomszédod meg a k*rvákat. Ennyi.

2012. okt. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 A kérdező kommentje:

79 %

Ha valaki úgyis letorkol, azt nem vagy képes legyőzni. Ami a hozzáállást illeti, írhatnám ide, hogy OK, mostantól így és így fogok élni, de azzal úgyis csak annyit ér el az ember, hogy a fórumon lecsillapodnak a kedélyek, az élete olyan marad, mint előtte.

Érdekes egyébként, hogy mekkora indulatokat vált ki egy ilyen kérdés, holott önmagában, ha megnézzük, senkit nem bántok meg vele.

Őszintén szólva egyébként nem bír meghatni, ugyanis sok dolog van a női nem rovásán, amivel ők soha nem néznek szembe!

kezdve azzal, hogy képesek olyan embert, akit elvileg szeretnek (most a fiúbarátokra gondolok) hülyeségekkel etetni, ha az meg meri osztani velük a problémáját.

"Legyél kedves, udvarias, stb..."

Persze, hogy nem javul a helyzete, mivel valójában érzelmeket kiváltania és az ösztönökre hatnia kellene, de ezt sosem mondanák el neki! Egyszerűen azért, mert akkor oda lenne a nőiességük finoman felépített álarca.

A másik a kettős mérce esete. nekem közel egy évembe került, mire megkaptam őt és még az is szerencse, hogy egyáltalán megtörtént. Az utódom már rögtön az első nap.Ez a személyes példám volt, de ugyanígy rendre megtörténik nap mint nap. X küzdjön, y mindent kap, azonnal.

És ami a kérdést illeti, én legalább őszinte vagyok. A másik nem már közel sem az.

2012. okt. 28. 15:46
 34/84 anonim ***** válasza:
100%

aranyapám! régen én is olyan rusnya és esetlen voltam mint a ház. leszögezem, nőnemű vagyok.

aztán rájöttem, hogy így nem fog menni a hímezés. lefogytam, magamba néztem, önismeretet tanultam, és láss csodát, jöttek a hapsik százával. a legtöbbje csak meg akart dugni, de legalább egy percre azt éreztem, hogy nem vagyok már bányarém nyomorék.


ugyanígy van ez a pasikkal is. ha jól néz ki, van stílusa, akkor donganak körülötte a nők, teljesen mind1, h mennyi lóvéja van, vagy milyen kocsija, melója. egy éjszakára úgyis csak a külső és a vonzalom a lényeg.


ha már erre a szintre eljutsz, h jól nézel ki, van önbizalmad, akkor lesz olyan nő, akit pár koktél árából megúszol, és egy kicsit talán érezni fogod a hódítás csodálatos élményét.


prostik helyett kondibérletre, fodrászra költs inkább, jobban megtérül.

2012. okt. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/84 anonim ***** válasza:
100%

Ha az egyik azonnal megkapja, te meg nem, akkor ott nem a lányban van a hiba, hanem benned. Ezt magyarázzuk oldalakon keresztül, csak éveken keresztül sem vagy hajlandó megérteni.


Neked is ez kell, ami a másik fiúnak: nő, rögtön és azonnal, erőbefektetés nélkül.

Elmész egy prostihoz, és megkapod.

Eddig OK.


De mi a búbánatos jó büdös francért kell hozzá hetente kiírni egy kérdést önigazolásként???

Ma már válaszoltam neked egyet, fene tudja, hanyadikként, meg nem is érdekel.

Tessék, itt van: neked csak olyan nő kell, aki azonnal hanyatt dől, aztán meg pont ezért nézed le a nőket. Egyre több rossz tapasztalatot szerzel, egyre jobban megveted a nőket, és általánosítasz.


Számolj utána, hány nővel kerültél olyan közel, hogy őszintén tudtál vele beszélgetni? Ennyi nő alapján ítéled meg a többi - durván - hárommilliárd nőt. Nem durva ez egy kicsit?!

Ez a minden nő ilyen meg olyan... ez az egyik legfőbb akadálya annak, hogy valaha becsajozz, öregem!

Még meg se szólalt, még rád se nézett, de te már TUDOD (tudod a lónak a ...át, csak általánosítasz ész nélkül), hogy olyan, mint a többiek, ilyen játékot játszik, meg olyan álarcot visel, meg hazudik, meg mindenkivel elsőre lefekszik, csak veled nem, és blablablabla. Ezt önsajnálatnak hívják, és nem csajozásnak.


Mesélek én neked egy srácról, jó?

Elég magas, nagyon vékony, átlagos rocker cuccokban járt, és hosszú haj keretezte a nem épp előnyös vonásait. De amikor megjelent a társaságban, a csajok szinte visítottak, hogy "Sziaaa, Eeernőőőőő".

MINDEN lánnyal úgy bánt, mint egy igazi lovag. Meghallgatta őket, beszélgetett velük, udvarias volt, kedves, mindenkiben látott valami szépet, valami kedveset. Ha mást nem, egy "De jó pulóvered van, új?" biztosan jutott mindenkinek.

Gyakorlatilag azt nem fektetett meg, akit nem akart, és minden lány egytől egyig bele is szeretett.


Tudod miért?! Mert pont azt tette, amit te SOHA.

Megszólította a lányt, kérdezett, meghallgatta, és megismerkedett velük. Nem általánosított, nem bújt a saját hibái mögé, nem úgy állt hozzá, hogy "úgyse fog szóba állni velem".


Ha ennyire rossz véleménnyel vagy minden nőről, minek akarsz te feleséget és családot?! Nem elég, ha a saját életed tönkreteszed, meg kell nyomorítanod azt a szerencsétlent is, aki téged választ, meg lelki nyomorék gyerekeket akarsz?!


Maradj a prostiknál, csak tedd végre emelt fővel, és merj tükörbe nézni, mert ez is te vagy!

2012. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 anonim ***** válasza:
100%
Minden pasi azt hiszi, hogy a nőknek könnyű, pedig nem így van. Ha egy akármilyen nő odasétálna hozzád akár szex, akár párkapcsolat céljából, azonnal igent mondanál?
2012. okt. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 anonim ***** válasza:
100%

"Ami a hozzáállást illeti, írhatnám ide, hogy OK, mostantól így és így fogok élni, de azzal úgyis csak annyit ér el az ember, hogy a fórumon lecsillapodnak a kedélyek, az élete olyan marad, mint előtte. "


Mivel az életed minősége a hozzáállásodon múlik, így ha a hozzáállásod megváltozik, megváltozik az életed. Gyengébbek kedvéért: ha megszereted azt amit eddig rossznak ítéltél, és jónak ítéled... Tádám! Máris minden jó!


"sok dolog van a női nem rovásán, amivel ők soha nem néznek szembe!

kezdve azzal, hogy"

A női nem, vagy 1-2 nőismerősöd rovásán?? Ne keverd már össze. Ha én most előrángatok valamit, amit velem egy pasi tett, akkor te is ugyanolyan vagy? Mondjuk, ilyen nem történt, de azt mondom, hogy xy agyonvert. Akkor ebből következik, hogy minden férfi meg fog verni, mert férfi?? Hű de logikus!!


"nekem közel egy évembe került, mire megkaptam őt és még az is szerencse, hogy egyáltalán megtörtént. Az utódom már rögtön az első nap"

Mert hagyod magad. Ennyi. Valószínűleg az utódodnak ezerszer jobb a kisugárzása, hitt magában és meg is kapta amit akart. Belőled süt hogy szerinted te egy szerencsétlen áldozat vagy. Szerinted melyik kell egy nőnek? Egy talpig férfi, vagy egy szerencsétlen áldozat??


Egyszerűen csak szereted sajnáltatni magad. Inkább panaszkodsz, ahelyett, hogy változtatnál. Egyre több ilyen pasi van itt a fórumon és ha megmondják nekik, hogy tegyenek valamit, akkor begurulnak és még jobban siránkoznak. Nos igen, ilyen picsogó kisfiú nekem sem kellene. Ha síró kisfiút akarok, örökbe fogadok egy csecsemőt!!

2012. okt. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/84 anonim ***** válasza:
100%

37-nek tökéletesen igaza van!


Annyit tennék hozzá, hogy a legszánalmasabb dolog, amit valaha láttam, hogy a hisztis pitsa kérdező még meg is sértődik, hogy nem ugyanazt a hatást teszi a nőkre, mint egy "alfahím".


Kérdező: sírsz, rísz, kifogásokat keresel, önsajnálat és önámítás minden szavad. Egy a lényeg: csak nehogy tenni is kelljen valamit azért, hogy egy nő a karjaidba vetődjön! Induljon be igenis a sírásra, a búbánatra, a rosszkedve és nőgyűlöletre, mert te ezt akarod!


Lófaxt!


Őszinte leszek.

Igenis van úgy, hogy egy olyan pasival futok össze, hogy szinte felsajdul a méhem, amikor ránézek, és ott a helyszínen szülnék neki gyereket. De legalábbis legyártanék egyet. :)))

A fellépése, a megjelenése, a férfias kisugárzása, a magabiztossága....


Meg vannak azok a haverok, akiknek meghallgatja az ember a sirámait, adok neki egy zsepit, "majd te is találsz valakit", és én hülye: próbálok lelket önteni belé. Miközben tudom, hogy egyrészt soha, de soha az életben nem lesz nője, mert ismerem. Másrészt, ő se akar csajt, meg nem is azt várja, hogy megkapja a bölcsek kövét, vagy egy tippet, amivel minden nőt levehet a lábáról. Egyszerűen csak sírni akar, meg sajnáltatni magát.


Nőben is van ilyen: a hülye, hisztis, hájas-pattanásos-szemüveges pitsa, akinek ha azt mondod, hogy mosson hajat, fogyjon le, és mosolyogjon, akkor annyit tud mondani, hogy őt úgy szeressék, ahogy van, ne azért, mert egy plázacica. Akinek minden nő, aki épkézláb pasival jelenik meg, az "hül.ye ku.rva", aki epekedő üzeneteket küld az éterbe a környéke legjobb pasijára gondolva, és meggyőződése, hogy csak a lelkéért (búbánat, önsajnálat, minden férfi disznó, minden csaj utálatos ri.banc) fogja szeretni egy fiú, aki küzdeni fog érte. Mert ő egyébként a gép elől fel nem kel, ha nem muszáj.


Kérdező: ez a hisztis, hájas pitsa vagy TE. Szerintem ha keresnék, még retikült is találnék a szobádban.

2012. okt. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom, a legszívesebben a következőt tenném veletek. Találkoznék külön-külön mindenkivel, persze anélkül, hogy bármit is tudna rólam. Aztán elköszönésnél megemlíteném neki az oldalt és ezt a kérdést.

Szerintem a legtöbb embernek leesne az álla.

2012. okt. 28. 17:34
 40/84 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hisz te magad mondtad, hogy nem tudsz bánni a nőkkel. Vagy most hirtelen mégis?! Na, akkor probléma megoldva.
2012. okt. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!