Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő az örömlányok...

Elítélendő az örömlányok látogatása, ha ez az ára annak, hogy később az illetőnek boldog családi élete legyen?

Figyelt kérdés

Azért nem írtam a szerelem, szex rovatba, mert oda sok kötekedni vágyó, komolytalan ember jár és a kérdés némileg ide is illik.

Sok embernek szüksége van ifjúkorában egy kis tombolásra, ha azt akarja, hogy a későbbiekben meg tudjon állapodni egyetlen ember mellett. Vannak viszont olyanok, akiknek ez nem adatik meg, mert nincs meg a megfelelő vonzerejük, kommunikációjuk.

Tudvalevő, hogy sok nő elítéli ezeket a férfiakat, de nem jobb, ha ilyen műanyag módszerrel, de mégis megoldja, mintha később a házasságából kacsintana ki rendszeresen, mert képtelen elviselni, hogy akarata ellenére csak egy vagy két nő volt az életében?


2012. okt. 28. 13:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 anonim ***** válasza:

Ami a baj veled es nem tudod korulirni, az a kisugarzas.

Ennyire egyszeru. A kisugarzasodbol minden kiderul, ezzel uldozod el a noket.


Es most megint jonni fog valmilyen sajnalkozas... Unalmas. Meg van a problema, mostmar tehetnel ellene. De nem fogsz, ismerem a fajtadat. Felteszel meg vagy 100 kerdest, ahol ugyanigy sajnaltatod magad es azt varod, hogy az oledbe hulljon egy feleseg. Az en szememben emiatt egy senki vagy es baromi szanalmasnak tartalak.

2012. okt. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/84 A kérdező kommentje:
Jó, akkor a mocskolódás helyett leírhatnád akár te, akár más, mitől lesz meg az embernek az a kisugárzása, hogy ő is sikeres legyen a nőknél!
2012. okt. 29. 11:16
 63/84 anonim ***** válasza:
Talán meg kéne változtatnod a gondolkodásmódodat. Ez az első lépés. Nem kell utálni a nőket meg ennyire sajnáltatni magad.
2012. okt. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/84 anonim ***** válasza:

Kérdező...


Mind igaz, amit itt mondanak neked. A probléma nem mással van, hanem VELED és ezen csak te tudsz változtatni.


A probléma valóban a KISUGÁRZÁSOD. Lehetsz te bármilyen jóképű, humoros, kezdeményező, gazdag, stb., ha megszólítasz valakit és 1 perc alatt átlátja a nő, hogy te majd' a gatyádba hugyozol, hogy végre valaki rádmosolygott és szóbaállt veled.


ÖNBIZALOM, ember!!!!!!


Akármilyen jól is rejtegeted magad, a rejtegetés NEM MEGOLDÁS!!!!!!!!!!


Szedd össze magad, ne siránkozz, kezdj el értelmesen gondolkodni, és hagyd ezeket a hülye, átlátszó mentségeket. Majd ha mások is érzik, látják rajtad hogy te bízol magadban, elhiszed, hogy valaki vagy és érsz valamit, AKKOR lesz sikerélményed.


Lehet ezen hisztizni meg sírni, de a nők MINDIG látni fogják, hogy nem hiszel magadban, hogy mindenhez negatívan állsz hozzá belülről, még ha nem is mutatod.


És az, hogy te belülről rendbe tedd ezt, meg még pár dolgot a fejedben, csöppet sem a nők és a környezeted feladata. Senki, az égvilágon senki nem fog segíteni rajtad, mert rajtuk és másokon sem segít senki. Az élet ilyen, b*sszameg. Ne mástól várd a megoldást, hanem MAGADTÓL.


És hagyd abba ezt a mentegetőzést, mert még egy kifogást meglátok itt, és sírva verem szét a fejemet a falon, hogy egy férfi hogy viselkedhet ilyen picsogós anyámasszonykatonája módján...

2012. okt. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/84 anonim ***** válasza:

"Nem feltétlenül azért bántják, hogy erősödjön, inkább azért, mert őt jó hecc bántani és nincs veszély, hogy visszatámad. "


Nem úgy értettem, hogy azért bántják a gyengét, hogy erősödjön. Igen, heccből bántják, de edződik tőle. Ha folyton csak cuki plüssnyuszikkal vagy körülvéve, szerinted erős leszel?! Ha már amúgy is bántanak, mire jobb felhasználni azt? Arra, hogy sírj, vagy arra, hogy erős legyél?!


"A suliban nem volt könnyű az életem. Rendre kifogtak maguknak mások, nekem pedig nem volt eszközöm visszavágni. "

Hány éve volt már? Miért tartasz még mindig ott?


"SENKI nem tudja, miért nincsen barátnőm!!"

TE tudod megmondani. Illetve tudnád, ha végre magadba néznél a sopánkodás helyett! Tegnap óta mit tettél magadért a síráson kívül??


Ugyanazt hajtogatod már ki tudja mióta. Ugyanazt leírtuk már kitudja hányan és hányszor. Mit csinálsz te? Leírod még ezerszer és rinyálsz tovább. Ha mindig ugyanazt csinálod, ne várj más eredményt!

Mi nem írhatjuk le neked, hogy ha reggel veszel 3 mély lélegezetet és összeütögeted a sarkad meg megpördülsz a saját tengelyed körül kétszer, és ezt megcsinálod 2 hétig minden nap, akkor minden rendbe jön! Nincs varászszer, sem tabletta, sem általános módszer! Vagy elkezdesz másképp állni a dolgokhoz, vagy várhatsz a változásra a halálos ágyadig. Akkor az utolsó pillanatban biztos megvilágosodsz, de már késő lesz.

2012. okt. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/84 A kérdező kommentje:

Azért azt elmondanám, hogy szerintem sokkal többet ér, ha az ember őszinte, mint ha csak megjátszaná magát.Mert ma rengetegen teszik ezt itthon. Férfiak, akik nagy autóval járnak, drága ruhákban, de ez minden vagyonuk, az autójuk pedig hiteles.

A lányok, akik felszegett, felsőbbrendű arccal vonulnak át valahol, de teljesen üres az életük.

A való életben csak bizonyos emberek előtt adom ki magam, időnként szüksége van rá az embernek.

És szoktam segíteni másoknak, abban, amiben én is tudok.

2012. okt. 29. 17:17
 67/84 anonim ***** válasza:

És te honnan tudod, hogy egy jó ruhás, jó autós férfi vajon hitelre veszi mindazt, és csak megjátssza magát, vagy valóban egy sikeres, életképes egyed?

És azt honnan, ha egy szép, csinos lány beképzelt? Ránézésre?


Mert az elmondásod alapján egy visszahúzódó ember vagy, aki a kutyának se mer visszaszólni vagy közeledni valakihez, mert "úgysem sikerül", tehát kétlem, hogy személyes elbeszélgetésből.


Egyébként az feltűnt, hogy az összes tanácsra, javaslatra, noszogatásra, b*szogatásra - ami egyöntetűen azt tükrözte, hogy neked kell változtatni - csak azt hangoztatod, hogy "de.........................." és jönnek a kifogások?


Feltettél egy kérdést, de nem veszed komolyan a válaszadókat. Ha meg akarsz győzni minket, hogy ez így jó, minek kérdezgetsz? Ha meg nem, akkor hidd már el, hogy ha 70 ember ugyanazt próbálja belédsulykolni, akkor talán igazuk lehet....

2012. okt. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/84 anonim ***** válasza:
És ez az őszinteség most hogy jött ide? Már nem volt több kifogásod, most olyan téma jön ami nem is illik bele az egészbe?!
2012. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/84 A kérdező kommentje:

Igazad van, valóban nem tudhatom, hogy valós teljesítmény áll-e mögötte, vagy csak látszat. A lányok esetében szintúgy

Az ó esetükben arról is hallottam, hogy a vaslady álarc szintúgy erős önbecsülési problémákra utal, csak ők nem mutatják ki úgy, mint én itt. A férfiaknál ez a reakció úgy jelenik meg, hogy időnként már túlságosan is harsány módon viselkednek, rosszabb esetben akár erőszakosan is.

Beszélgettem a télen egy lánnyal, akivel a munka során találkoztam két alkalommal. Elmondta, hogy nem érti, miért viselkedik vele minden srác a találkozásukkor másképp, mint amilyen valójában. Én azt válaszoltam, hogy azért, mert be akarnak vágódni nála és meggyőződésük, hogy másképpen nem menne. Nézett egy nagyot, de látszott rajta, hogy elgondolkodtatta a dolog.

Sokunknak ez a problémája egyébként, hogy nagyon magas és gyakran teljesen értelmetlen, hülye elvárásoknak kell megfelelni.Itt a gyakori-n váltottam egy privát üzenetet egy másik sráccal, aki leírta, hogy a lányok a cipőjétől kezdve a ruháján keresztül a gesztusaiig, a mimikájáig, a testtartásán keresztül az összes mozdulatáig mindent megfigyeltek. (ezt egy másik lánytól tudta meg)

De én ezt egyáltalán nem értem, miért ilyen hülyeségeket kell vizslatni, mikor maga az ember jelleme kellene, hogy legyen a lényeg.

Minden egyes hozzászólást elolvasok és megpróbálom felhasználni. Az ellenvetéseket pedig azért teszem, mert az én ügyem sokkal komplikáltabb a gyúrás/új ruha/frizura megoldásnál. Sokszor nagyon apró dolgokon múlhat valami és jobb itt megbeszélni a részleteket, mintha megkapnék egy felületes tanácsot, de a lényeg ugyanaz maradna.

2012. okt. 29. 18:07
 70/84 anonim ***** válasza:

"a lányok a cipőjétől kezdve a ruháján keresztül a gesztusaiig, a mimikájáig, a testtartásán keresztül az összes mozdulatáig mindent megfigyeltek. (ezt egy másik lánytól tudta meg)

De én ezt egyáltalán nem értem, miért ilyen hülyeségeket kell vizslatni, mikor maga az ember jelleme kellene, hogy legyen a lényeg."


Ösztönös, nem direkt csinálják. Sok minden kiderül belőle, míg abból, amit magáról állít valaki, lehet minden hazugság. Nem ismered a Hazudj ha tudsz c. filmet? Ott sem az a lényeg, hogy ki mit mond.

Arról nem is beszélve, hogy épp te írtad, és én is tapasztaltam, a pasik eladják magukat az ismerkedéskor, aztán kiderül, hogy egyáltalán nem olyanok amilyennek mutatják magukat.


"az én ügyem sokkal komplikáltabb a gyúrás/új ruha/frizura megoldásnál."

Lehet. De tegnap óta tettél már valamit önmagadért? Mert ha bonyolultabb, akkor még inkább neki kellett volna már fognod.

2012. okt. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!