Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nekem az a célom, hogy...

Ha nekem az a célom, hogy családom legyen, az elítélendő?

Figyelt kérdés
Mármint engem nem érdekel a karrier (van érettségim, szakmám is) de mégsem vonz. Én úgy érezném teljesnek az életem ha gyerekeket szülhetnék, vezethetném a háztartást (nem manikűröshöz szaladoznék hanem főzés/mosás/takarítás/kert gondozás, ilyesmik lekötnének). Én családanya lennék ha választhatnék. Ez elítélendő?
2012. okt. 1. 22:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem. Erről jut eszembe hozzám jössz feleségül:)
2012. okt. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem elítélendő. Mondjuk megérteni nem tudlak, de elfogadni igen.
2012. okt. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
25%
Nem kell mindig abba az irányba menni,ahová a birkák.
2012. okt. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

"Én családanya lennék ha választhatnék."


Ez szép és jó de mit fogsz csinálni amikor a gyerekek felnőnek és kirepülnek a családi fészekből?

2012. okt. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem elítélendő. Most őszinte leszek: mi, karrierre vágyó nők nem ítéljük el, és kevésbé értékesnek vagy kisebbrendűnek sem tartjuk azt, akit inkább a családalapítás köt le. Tudjuk, hogy ez legalább olyan nehéz feladat. Az elítélés fordított irányba szokott menni, a hozzád hasonlóan gondolkodók ítélnek el bennünket. Ezzel nem akarom azt mondani, hogy személyesen te, remélem, te nem.
2012. okt. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
100%
Nem elítélendő,de majd ha huzamosabb ideig fogod vezetni a háztartást az életed tiszta monoton lesz és akkor már másra fogsz vágyni..pl.:Hogy elmenj dolgozni végre és emberek közt lehess.
2012. okt. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem elítélendő csak ezt sok család nem engedheti meg magának. Mert ma már egy fizetésből szinte csak éhen halni lehet egy családnak. Akkor pedig fontosabb, hogy legyen étel,fűtés..stb a gyereknek mint, hogy te otthon vagy vele.
2012. okt. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
Anélkül, hogy elítélnének, kérdezem: és miből fogod finanszírozni azt a teljes családanyai életet?
2012. okt. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%

Biztos fogsz hozzá találni férfit, volt egy-két kollégám, aki azt hangoztatta (ráadásul huszonéves fiatal srácok), hogy ők szeretnék, ha majd a feleségük a gyerekeket (3 legalább) nevelné, és otthon lenne velük.


Én mondjuk tuti agybajt kapnék, én 3,5 évig voltam otthon, a végére nagyon hiányzott a munka, nekem az az ideális élet, ha a gyereknevelés és családi élet mellett dolgozom is.


Van aki meg családot nem akar egyáltalán...

2012. okt. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
36%

Én teljesen megértlek, mert én is így vagyok vele! Én azt tartom inkább rossznak, amikor sok nő annyira teper a karrier után, mindent félre tesz, és 30-35, vagy még több évesen vállalja az első gyermeket.

Nekem is a család és a gyerek az életcélom, pedig még csak 18 vagyok, de szeretnék kb. 2 év múlva férjhez menni (4 éve van barátom), és 21 éves korom körül teherbe esni.

ahogy látom az ismerőseimet, 1-2 éves gyerekekkel, olyan érzés jön mindig belém, hogy én is egyre jobban szeretném! Tudom, hogy még korai, de pár éven belül én is szeretnék nagyon! :)

2012. okt. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!