Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő az örömlányok...

Elítélendő az örömlányok látogatása, ha ez az ára annak, hogy később az illetőnek boldog családi élete legyen?

Figyelt kérdés

Azért nem írtam a szerelem, szex rovatba, mert oda sok kötekedni vágyó, komolytalan ember jár és a kérdés némileg ide is illik.

Sok embernek szüksége van ifjúkorában egy kis tombolásra, ha azt akarja, hogy a későbbiekben meg tudjon állapodni egyetlen ember mellett. Vannak viszont olyanok, akiknek ez nem adatik meg, mert nincs meg a megfelelő vonzerejük, kommunikációjuk.

Tudvalevő, hogy sok nő elítéli ezeket a férfiakat, de nem jobb, ha ilyen műanyag módszerrel, de mégis megoldja, mintha később a házasságából kacsintana ki rendszeresen, mert képtelen elviselni, hogy akarata ellenére csak egy vagy két nő volt az életében?


2012. okt. 28. 13:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz? "Kiélni magad", előlről,hátulról oldalról, hogy aztán a feleségeddel kelljen megtanulnod, hogy hogyan is kell szeretkezni (és nem d.gni)?


1) feleséget hogy fogsz találni, ha állításod szerint egy barátnő vagy egy komolytalan egyéjszakás partyribizli sem jön össze?

2) Mi arra a garancia, hogy a feleséged mellett nem lesz hiányérzeted? Hát biztos nem az, hogy felpróbáltál összesen 150 000 Ft-nyi bukszát (bocsi, most Csernusba' nyomom, hátha segít.) Az az igazság, hogy a hiányérzet pont nem ezen múlik, hanem a feleségeddel ápolt kapcsolaton. Azaz nem minden a keksz. Azt mégis honnan fogod megtanulni, hogy hogyan kell egy nővel beszélgetni, kedvesnek lenni vele, stb.? Merthogy a nőnek az agya a legfőbb erogén zónája, tökmindegy, hogy egy hivatásos hölgy melyik ponton a legérzékenyebb(már ha az árában benne van a nyögés is.)


Én spec. nem bánnám, ha a leendő férjemnek nem lennének ilyen titkai előttem. A múlt is az ember jellemének része, ezt ne feledd. Milyen kép alakulna ki rólad, ha kiderülne, hogy a könnyebb utat választottad, mint oly' sok másik férfi?


Szerintem hibás a teóriád, több sebből vérzik.


L/fiatal

2012. okt. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/84 anonim ***** válasza:
87%

Értjük, hogy k*rvázni akarsz, de ne magyarázd már a bizonyítványod, mert szar duma, akárhogy csűröd-csavarod. K*rvázni akarsz, és pont.


"A férfiak közül csak a legjobbak képesek egy ilyen életmódra"

Ez is sz*r duma. Más is kifejtette már és én is azt látom, hogy olyan pasik, akikhez bottal nem nyúlnék, mert nekem nagyon nem tetszenek, hordják haza a csajokat, és nem épp komoly kapcsolatra.

2012. okt. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/84 A kérdező kommentje:

Hogy lehet az hogy valaki azzal védekezik, hogy azért jár qrvákhoz, mert nem jóképű és nem gazdag..


Ezt nem is írtam még. Az anyagi helyzetem átlagos, a küllemem megítélése pedig eltérő.

Az első alkalom 25 éves koromban történt meg, hál istennek barátnővel. De ő volt az egyetlen lány az életemben, aki önmagamért feküdt le velem. Azóta évek teltek el és kilátásban sem volt senki. úgy érzem, nincs vesztenivalóm.

2012. okt. 28. 13:47
 14/84 A kérdező kommentje:
ÉN NEM TUDOK BÁNNI ÉS BESZÉLNI MEGFELELŐEN A NŐKKEL, AZÉRT NINCS SENKIM! Ez az ok.
2012. okt. 28. 13:49
 15/84 A kérdező kommentje:

Természetesen tudok róla, hogy az ügyetlenségem miatt majdnem teljesen "megcsalásbiztos" férj lennék, de ott van a rizikófaktor. még egy ilyen embernek, mint én is összejöhet egy lehetőség, hogy megtetszem egy nőnek. Ha akkor adódna egy lehetőség, akkor bennem lenne a kíváncsiság és nem tudnék nemet mondani.

Ezért kérdeztem.

2012. okt. 28. 13:53
 16/84 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben ez változni sem fog, tehát nem lesz barátnőd, feleséged, családod, csak k*rvád. Ha ez neked jó...

A sok pénzed költhetnéd arra is, hogy megtanulsz bánni a nőkkel. Azért annyira nem nehéz.

Amúgy ezt már valamilyen megközelítésből kiírtad, nem?!

2012. okt. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/84 A kérdező kommentje:

egy komolytalan egyéjszakás partyribizli sem jön össze?


elvileg ők bárkinek elérhetők, de mégsem. Most nyáron majdnem sikerült, de az utolsó pillanatban nemet mondott. Pedig teljesen részeg volt. Ezek után mégis mi mást tehetne az ember?

2012. okt. 28. 13:56
 18/84 anonim ***** válasza:
100%

Ha EZ AZ OK, akkor a "boldog családi élet" meg csak egy ürügy, amivel nyugtatod magad, hogy te ezért jársz k.rvázni. A valós indokot úgyis tudod...


A másik meg: vannak normális rendes lányok, de máris olyan rossz a hozzáállásod a női nemhez, hogy nem is értem, hogy jön képbe nálad a házasság? Semmi bizalmad nincs a nők fele, a saját tartásodban sem bízol, nézd öreg, tudom, hogy senki nem akar magányosan meghalni, de valahol te választottad magadnak ezt az életmódot.

2012. okt. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/84 anonim ***** válasza:
100%

Neked az intimitással van bajod, ezt pedig nem ártana pszichológussal kezeltetni. Egy prostitól pont a szex lényegét nem "tanulod" meg, hisz ez ott üzlet, nem pedig egy intim dolog.


Egyébként a magyarázat tényleg nem eredeti. Ha dugni akarsz, vállald fel, hogy dugni akarsz, de ne használj ilyen nevetséges indokokat, hogy a boldog családi élet miatt.

2012. okt. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 A kérdező kommentje:
Sok kérdést írok ki, előfordulhat. Azért történik meg, mert szeretek több embertől is választ kapni egy-egy fontosabb kérdésre.
2012. okt. 28. 13:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!