Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő az örömlányok...

Elítélendő az örömlányok látogatása, ha ez az ára annak, hogy később az illetőnek boldog családi élete legyen?

Figyelt kérdés

Azért nem írtam a szerelem, szex rovatba, mert oda sok kötekedni vágyó, komolytalan ember jár és a kérdés némileg ide is illik.

Sok embernek szüksége van ifjúkorában egy kis tombolásra, ha azt akarja, hogy a későbbiekben meg tudjon állapodni egyetlen ember mellett. Vannak viszont olyanok, akiknek ez nem adatik meg, mert nincs meg a megfelelő vonzerejük, kommunikációjuk.

Tudvalevő, hogy sok nő elítéli ezeket a férfiakat, de nem jobb, ha ilyen műanyag módszerrel, de mégis megoldja, mintha később a házasságából kacsintana ki rendszeresen, mert képtelen elviselni, hogy akarata ellenére csak egy vagy két nő volt az életében?


2012. okt. 28. 13:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Ha valóban igaz, hogy nincs baj se a külsőddel, se az eszeddel, nem vagy visszahúzódó és bárkivel el tudsz beszélgetni, akkor én sem értem; ez alapján az égvilágon semmi problémádnak nem szabadna lennie a nőkkel.

Gyanítom, hogy a negatív hozzáállás ennek az eredője. Amihez rendesen hozzátehetett a sok csalódás. Nincs elég önbizalmad, emiatt azt gondolod, hogy úgysem jönnél be senkinek. Na ezen kell változtatni! Ha tisztában vagy az értékeiddel, biztos, hogy mások is észreveszik őket előbb-utóbb. Hajrá!

2012. okt. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 A kérdező kommentje:

19.36, Köszönöm! :)

Leírom, amit megállapítottak rólam és emlékszem is rá: Sokkal kevesebbet mutatok kívülről, mint amennyi valójában vagyok. Ez a mai extrovertált világban óriási hátrány, ezt mindenki tudja. nem irányító, hanem inkább egy megbízható végrehajtó ember vagyok. Kevésbé reál beállítottságú, inkább olyan ember, aki nagyot alkothat művészetek, irodalom és egyéb hasonló kreatív területeken.

Ezek a tulajdonságok szerintem eleve behatárolják valamelyest az embert, de önmagukban még nem kötik gúzsba.

Fontos oknak tartom még ezen kívül, hogy vidéken élek, egy szegényebb régióban. Aki ilyen helyen él, az ismeri a vonzatait is, brutális mértékben előtérbe kerülnek a külsőségek, különösen az anyagi helyzet. ez nem vicc és kifogás, hanem a realitás, szegényebb helyeken óriási súllyal esik latba.

Mindenki tudja, hogy fontos a közösségben elfoglalt hely is. Amikor az ember elvégzi az iskoláit, akkor komolyan szűkül a társasági köre, már sokkal nehezebb új ismerettségeket kötnie. Vidéki városokban egyébként is zárkózottabbak az emberek, mint a fővárosban, továbbá nagyon sokaknak az élete is rányomja a bélyegét a viselkedésére, azaz nehezen fogad be bárkit is.

Ahogy korábban írtam, eltérek az átlagtól és akit én érdekeltem, ő is. Ha ezt összevetjük még azzal is, hogy ezeknek az embereknek még találkoznia is kell, akkor már egy nagyon kis szám jön ki.

Nem minden olyan, mint amilyennek elsőre látszik.

2012. okt. 28. 19:55
 53/84 A kérdező kommentje:

Gyanítom, hogy a negatív hozzáállás ennek az eredője. Amihez rendesen hozzátehetett a sok csalódás.


Pontosan! Amikor sok-sok éven át senki nem akar téged, akkor már csak egy rosszabb dolog jöhet. Amikor úgy érzed, mindez megváltozik és neked is összejöhet a dolog.

Egy eset.

Tavaly tavasszal történt, hogy a Főiskolán tavasszal megrendezték a szokásos tavaszi Főiskolások Hetét. Ugyan már elvégeztem a Főiskolát, de nyugodtan be lehet menni külsősként is. elfelé jövet két lány jött keresztül a suli meleltti ligeten, én pedig vettem a bátorságot és megszólítottam őket. Viccesen indítottam és vették is a lapot. Szerencsére ketten voltak, ami azért v9lt előnyös, mert így nem volt ijedelem, hogy mit akar ez az alak. Elkezdtünk beszélgetni és mivel ott félhomály volt, sokkal lazább, felszabadultabb tudtam lenni, mintha vakító fénynél elkezd8ik nézegetni a megjelenésemet és a testbeszédemet. Pár percig beszélgettünk, utána elindultunk , az egyik MÉG BELÉM IS KAROLT. A szívem a torkomban dobogott, azt hittem, hogy most végre sikerül! beértünk a bisztróba, jöttek az idióta barátnők és már el is rángatták őket. Ha előre tudom, kérek FB-elérhetőséget, de ki láthatta ezt előre?

Ezt a történetet egyrészt amiatt írtam le, mert ebből azért látszik, hogy nem vagyok annyira antiszociális alkat, mint sokan gondolják , másrészt pedig ebben is megmutatkozik, amit írtam. Amikor olyan helyzet adódott, amikor nem a külső dolgok( kisugárzást, testbeszédet erősen kiemelve) döntöttek, akkor már közel sem voltam olyan vert helyzetben.

2012. okt. 28. 20:09
 54/84 anonim ***** válasza:

Azért érdekelne, hogy mit keresel te egy szegény régióba, mikor dugig vagy pénzzel - hisz k*rvákra telik.


Egyébként itt kirángatsz egy példát (csajozás) az életedből. A másik kérdésednél egy másik példát (szomszéd). Gondolom lenne még pár gondod, senkinek nincs összesen kettő.

Ha ezeket összerakod és elkezdenéd őket MEGOLDANI, nem pedig takargatni, akkor előbb-utóbb minden problémád megoldódna.


Ez meg pl. egy újabb észrevétel: "A szívem a torkomban dobogott, azt hittem, hogy most végre sikerül!"

Ennyitől?? Ha ennyire rágörcsölsz ne csodálkozz, hogy nem jön össze! Ezt úgy mondom, hogy annyira rá vagyok most görcsölve valamire (emberi kapcsolat), hogy egyszerűen egyre rosszabb az egész! És minél rosszabb, annál jobban görcsölök, és persze ettől csak még rosszabb...

De ahelyett, hogy itt sajnálnám magam, megpróbálom kihasználni ezt a helyzetet, és rájönni, hogy 1: miért vagyok ilyen, 2: hogyan tudnék javítani ezen. Siránkozhatnék is, hogy jajj én szegény, nem jön össze semmi. De azzal mégis mire megyek?!


A szomszéddal jutottál már valamire?! Vagy azóta is ott tartasz, hogy attól teszed függővé a boldogságod, hogy ő van-e vagy nincs. Meg hogy van-e nőd vagy nincs. Ez nem így működik. A világ nem fog változni a kedvedért, neked kell változni, változtatni. Hogy mi a megoldás azt meg megint csak te találhatod ki.

2012. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 A kérdező kommentje:

20.35

Dohányzol? Mert, ha igen, akkor 15-20 ezer Ft-ba biztosan belekerül havi szinten. És ez csak egy azok közül, amikre az emberek feleslegesen kiadnak.

Ahogy írtam korábban, átlagos anyagi helyzetben élek. Viszonylag takarékos az életmódom, luxusdolgokat nem veszek, max. néha egy jobb ruhát.

Másfél-két havonta egyszer szoktam elmenni valakihez. Felhívom telefonon, beszéltetem egy kicsit, ha kedves é mosolygós, akkor meglátogatom. Ha ott is kedvező a benyomás, akkor máskor is megyek.

Másfél-kettő havonta 10 000 Ft nem hiszem, hogy olyan kiadás lenne, ami sok lenne.

Az, hogy a torkomban dobogott a szívem, az teljesen érthető, mivel ritkán jutok el eddig. Ezt csak olyan ember értheti meg, aki maga is hasonló helyzetben van. Más minden héten másik lányt fektet meg, annak tényleg semmi lenne ez. És írtam azt is, hogy szerencsés körülmények kellettek hozzá, mivel a félhomály és az, hogy ketten voltak, sokkal felszabadultabbá tette az én viselkedésemet is. Attól még izgulhattam nem?! Ember vagyok, ha nem vetted volna észre! És rohadtul nem bánnám, ha nem gúnyolódnál!!

A szomszéddal semmi, mostanában ritkábban találkozunk.ha minden jól megy, elköltözök innen. Mielőtt jönnél a hülyeséggel, itt nem valami magasak az átlagbérek.


DE ELMONDANÉK MOST VALAMIT!


Az ide beírt haragos, néhol már szinte gyűlölködő válaszokkal kapcsolatban észrevettem valamit. Az embereknek nem az erkölcsi kérdésekkel szokott baja lenni.Rengeteg ember van, aki enyhén szólva is kétes módon él, mégsem szólja meg senki. És miért?!

azért, mert az emberek valójában nem az erkölcstelenséget gyűlölik, hanem a gyengeséget!

Ha én egy olyan fickó lennék, aki úgy válthat partnert, mint más ruhát, akkor közel sem kapnék ennyi és ilyen mértékű elítélő választ.

Ha valaki gyenge,arra mindenki rászáll. Na ez az igazán undorító jellemvonás, nem pedig az, ha valaki néhanapján, egyedülállóként elmegy egy k...hoz.

2012. okt. 28. 21:45
 56/84 anonim ***** válasza:
55%
Te egy tipikus kéjgyilkosjelölt vagy bármi kitelik tőled írásodból kiderül valami nincs rendben az agyadba jajj annak a csajnak akinl majd egyszer bekattansz
2012. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 A kérdező kommentje:
Nem mondod! Talán az FBI Viselkedés-kutató részlegétől jöttél ide szaglászni? :)
2012. okt. 28. 21:59
 58/84 A kérdező kommentje:

a viccet félretéve egyébként én nem tartom magamat elmebetegnek, egyszerűen csak egy oylan embertípus vagyok, akinek egy sokkal nehezebb utat kell bejárnia ebben az adott helyzetben, mint másoknak.

79 %

Lehet, hogy ezúttal kemény volt a hangvételem, de ha megnézed, egész nap kaptam az áldást és már tele a hócipőm. Nem követtem el bűncselekményt, nem bántottam senkit, mégis itt az eredmény.

a gyengeségről és az erkölcsökről írott dolgot viszont fenntartom, mivel rendre ezt tapasztalom mindenhol.

2012. okt. 28. 22:59
 59/84 anonim ***** válasza:

Nem, nem dohányzok. És a k*rvák árfolyamához sem értek, csak úgy gondoltam, nem lehet egy ócsó dolog. :)

Egyébként most hogy mondod ismerős a torokban szívdobogás és megint csak arra a helyzetre igaz, akiről írtam, hogy úgy rágörcsöltem, hogy sikítva menekül már szegény, pedig semmit sem tettem, csak gondolom érezni rajtam az egészet.


Nem tudom kire céloztál a gyűlölködő válaszokkal, én személy szerint nem tudom megérteni ezt a prostizást, nekem kapásból valami negatív dolog jön le belőle, az igényes prosti nem 10ezernél kezdődik szerintem. Mármint az én elképzeléseim szerint. De félretéve ezt, én kedves vagyok egy ideig, aztán ha a kedves kérdező minden tanácsomra csak tovább sajnáltatja magát, akkor bizony picikét átmegyek Csernusba, és ha ez sem hat akkor hagyom hagy száradjon meg a sajnálkozásával együtt ott ahol van. Azért Teréz anya nem vagyok! :)


A gyengébbet meg azért bántják, hogy megerősödjön. Mitől erősödne a gyenge, ha nem attól, hogy van min edződnie?!

Az eddig leírtak alapján szerintem megoldhatóak a problémáid, csak neki kellene állnod végre. Befejezni a siránkozást és keményen edzeni magad, akár testileg, akár lelkileg, akár agyilag, akár mindhárom. Helyette még mindig ott tartunk, hogy jajj te szegény. Hát már én unom, de komolyan!

2012. okt. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/84 A kérdező kommentje:

Hidd el, hogy mindenki izgul, csak nem vallja be! Két olyan lányról van szó, akiket valószínűleg nap mint nap körüludvarolnak, ilyen esetben egy terminátor lettem volna, ha nem ment volna fel a pulzusom.


Gyűlölködő válaszok alatt kire céloztam? Olvass vissza, van pár!

Ami az árfolyamokat illeti, válság van, ők pedig rengetegen dolgoznak, másképpen nem menne.

De jobb, ha tudod, hogy nem minden nő ítéli el az ilyesmit. Már csak azért is, mert ők is jól tudják, hogy a legtöbb nőnek seperc felszednie egy fickót, ha csak azt akarja, nem kell bizonyítania a saját rátermettségét.


A gyengék bántásáról:

Nem feltétlenül azért bántják, hogy erősödjön, inkább azért, mert őt jó hecc bántani és nincs veszély, hogy visszatámad.

Akikről te beszélsz, azok az edzők, egyes tanítók, vagy kiképzőtisztek a katonaságnál.

A suliban nem volt könnyű az életem. Rendre kifogtak maguknak mások, nekem pedig nem volt eszközöm visszavágni.

Amiket leírtak nekem, hogy xy fickó, srác nem jóképű, nem gazdag, mégis sikeres, arra a következőt tudom mondani! SENKI nem tudja, miért nincsen barátnőm!! ÉRTED, nem tudják megmondani, mi a baj!

Ha dagadt lennék, ha ragyás lenne az arcom, ha ízléstelenül öltöznék, ha állandóan beszólogatnék másoknak, akkor könnyű lenne változtatni. De most egy olyan dologról van szó, amit egyszerűen nem lehet körülírni!

De ezt már leírtam korábban, csak valószínűleg nem olvastad el elég figyelmesen.Amikor a fiús anyákról beszéltem, akik elmondták, hogy ez a stílus, amit én képviselek, nem nyerő a lányoknál.

Volt, aki azt mondta, úgy beszélek, mint egy TV-s műsorvezető. Egyszerűen a lányok nem tudnak mit kezdeni velem.

Szándékomban áll változtatni, elsőként azzal, hogy elmegyek máshová dolgozni, mivel itt eléggé mellőzött ember lettem, dacára annak, hogy mindig számíthattak rám.

És megmondom őszintén, ennél a helynél csak jobb lehet, bárhová is menjek. És remélem, nem fogok megszáradni,a hogyan te fogalmaztál.

2012. okt. 29. 00:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!