Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő az örömlányok...

Elítélendő az örömlányok látogatása, ha ez az ára annak, hogy később az illetőnek boldog családi élete legyen?

Figyelt kérdés

Azért nem írtam a szerelem, szex rovatba, mert oda sok kötekedni vágyó, komolytalan ember jár és a kérdés némileg ide is illik.

Sok embernek szüksége van ifjúkorában egy kis tombolásra, ha azt akarja, hogy a későbbiekben meg tudjon állapodni egyetlen ember mellett. Vannak viszont olyanok, akiknek ez nem adatik meg, mert nincs meg a megfelelő vonzerejük, kommunikációjuk.

Tudvalevő, hogy sok nő elítéli ezeket a férfiakat, de nem jobb, ha ilyen műanyag módszerrel, de mégis megoldja, mintha később a házasságából kacsintana ki rendszeresen, mert képtelen elviselni, hogy akarata ellenére csak egy vagy két nő volt az életében?


2012. okt. 28. 13:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:
100%

Nem esne le, ne aggódj. Jó emberismerő vagyok, nem szokott a külső elkápráztatni, a kisugárzásod meg egyenlő lehet egy homoszexuális hulláéval, a nőknél elért sikereid alapján.

A siránkozásnál csak a beképzelt embereket utálom jobban.

;)

2012. okt. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 A kérdező kommentje:

Nem, másról van itt szó.

Beszélgetni, társalogni, mint emberrel, baráttal minden további nélkül tudok. A leírtak miatt itt mindenki azt hiszi, hogy állandóan a földet bámulom, görnyedt a testtartásom, minden egyes mondatomba belefoglalom a nők gyűlöletét és olyan az arcom, mintha citromba haraptam volna.

Ez nem így van, amilyen gondolatokat itt leírtam, azok a bensőm részei. nem fogok úgy tenni itt, legalább itt, mintha minden rendben lenne.

Viszont két külön dolog az, amikor jó társaság vagy és megint másik, amikor felébreszted a nő ösztönénjét, ami elengedhetetlen ahhoz, hogy bármi is történjen.

A múlt héten megkérdeztem a húgomat, hogy szerinte mi lehet a probléma. Megjegyezném, hogy ő a tökéletes ellentétem és nem rejti véka alá a véleményét.nem tudta megmondani. (A dologról nem tud.)

Volt itt Gyk-n, hogy más témában beszélgettem másokkal, leírtam, hogy évek óta nincs barátnőm, erre kért képet. Azt válaszolta, hogy nem érti, mi a baj.

És ezt senki nem képes megmondani. Egy-két olyan nő volt eddig, aki pedzegetett valamit (anyák, akiknek több fiúgyerekük van), ők azt mondták, hogy a stílusomban van valami, ami megöl minden vonzalmat még a csírájában, de ők sem tudták ezt kifejezni.

Lehet itt szidni engem, önmagam fejlesztésére, külső és belső felülvizsgálatra utasítani, de amíg ez nem változik, nem lesz előrelépés.

Volt már gyakran, hogy elkezdtem beszélgetni lányokkal, kezdetben meg is volt a szimpátia, de ahogyan beszélgettünk, kihunyt az érdeklődés, mint a parázs a hideg szélben.

Ezzel még a pszichológusok sem tudnak mit kezdeni, háromnál is voltam pedig. nem is vártam túl sok pozitív visszajelzést, de azért meglepett, mennyire felhúztam pár embert.

2012. okt. 28. 18:20
 43/84 A kérdező kommentje:
A beképzeltség nem egyenlő azzal, amikor teljesen más képet mutatsz élőben, mint amilyet az írásbeli megnyilvánulás alapján gondolnál.
2012. okt. 28. 18:22
 44/84 A kérdező kommentje:
gondol a másik- a végén
2012. okt. 28. 18:23
 45/84 anonim ***** válasza:

"Lehet itt szidni engem, önmagam fejlesztésére, külső és belső felülvizsgálatra utasítani, de amíg ez nem változik, nem lesz előrelépés. "


Hát nem erről magyarázunk?!

2012. okt. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 A kérdező kommentje:
Nem, nem erről magyaráztok! Olvasd már el rendesen, amit írtam!
2012. okt. 28. 18:38
 47/84 anonim ***** válasza:

megnéznék rólad egy képet.

ismerem az olyan típust mit te vagy. helyes gyerek, intelligens is, de az lenne az utolsó gondolatom, hogy elázik a bugyim ha ránézek.


ezzel áldott meg a sors, ez van. én meg rusnya vagyok, és a modellek közelébe nem érek, mégis sokan mondták eddig, hogy van bennem valami szekszi :) pedig mennyi éjszakát átbőgtem tinikoromban, amiért nekem nincs olyan tökéletes alakom, babaarcom mint a többi körülöttem lévő lánynak...

2012. okt. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim ***** válasza:
De. Pont arról magyarázunk, hogy csak te tudod megváltoztatni, bármi is legyen az, és csak te tudsz rájönni, hogy mi az. Mondjuk szerintem egyértelmű, hogy ez a "jajjszegényén" hozzáállás az, de ez csak egy tipp.
2012. okt. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de most nem küldenék képet magamról az eddigiek miatt. De el kell hinned, amit mondok, vagy haljak meg most azonnal epilepsziás görcsökben. akiknek más témában küldtem képet, így reagáltak. " Teljesen rendben vagy, nem értem, mi lehet a baj! Átkozottul nincs baj a külsőddel!"

Egyszóval a külsőm rendben van. Az eszem is,ezt mások elmondása alapján állítom.Az öltözködés, ápoltság szintén. Ha beszédhelyzetbe kerülök, beszélgetek mindenkivel. Van, aki még a humoromat is dicsérte.

Azonban a vonzalom keltése, a nők megfogása nem úgy működik, mint egy dízelmotor. Ott, ha van kellő levegő, sűrítés, üzemanyag és megforgatják, akkor az mindig beindul.

A legtöbb esetben tényleg működhet a dolog, a legtöbb embernél. Elég felturbóznia magát, jó külcsín, beszélgetésbe elegyedik másokkal és megy is a dolog nemsokára, mint a karikacsapás.

De nem mindig! Ahogyan már írtam, fiús anyák, ketten, egymástól térben és időben távol mondták el. Nekik fiaik vannak, van köztük hatalmas agy nőcsábász is, akinek volt, hogy éppen ő falazott, nehogy lebukjon. Ők nagyon ismerik a lélek rejtelmeit, azt, hogy gyakran milyen kis dolgokon múlik valami. Szöget ütött a fejemben ez a dolog, azóta is próbálok utánajárni.

Biztos vagyok benne, hogy van itt is egy-két olyan ember,. aki találkozott már olyan emberrel, aki bár kellene társalgópartner volt és nem bánta a társaságát, de valahogy mégsem azt érezte, mint egy másik, akár fele olyan szórakoztató ember társaságában. Ezt nem lehet itt ilyen egyszerűen megmagyarázni. Az a válaszoló áll hozzá a legközelebb, aki leírta a típusomat.

2012. okt. 28. 19:03
 50/84 A kérdező kommentje:
"kellemes társalgópartner"
2012. okt. 28. 19:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!