Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő az örömlányok...

Elítélendő az örömlányok látogatása, ha ez az ára annak, hogy később az illetőnek boldog családi élete legyen?

Figyelt kérdés

Azért nem írtam a szerelem, szex rovatba, mert oda sok kötekedni vágyó, komolytalan ember jár és a kérdés némileg ide is illik.

Sok embernek szüksége van ifjúkorában egy kis tombolásra, ha azt akarja, hogy a későbbiekben meg tudjon állapodni egyetlen ember mellett. Vannak viszont olyanok, akiknek ez nem adatik meg, mert nincs meg a megfelelő vonzerejük, kommunikációjuk.

Tudvalevő, hogy sok nő elítéli ezeket a férfiakat, de nem jobb, ha ilyen műanyag módszerrel, de mégis megoldja, mintha később a házasságából kacsintana ki rendszeresen, mert képtelen elviselni, hogy akarata ellenére csak egy vagy két nő volt az életében?


2012. okt. 28. 13:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
44%
Nem muszáj kiteregetned a múltat a feleségednek. Hidd el, ő sem fog beszámolni mindenről, amit fiatalon tett...
2012. okt. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 A kérdező kommentje:
Igen, ez nagyon sok esetben így van.
2012. okt. 28. 13:30
 3/84 anonim ***** válasza:
100%

Örömlányok látogatása, mint a későbbi boldog családi élet záloga XD hát szétesem.

Ne haragudj, hogy ezt írom, de szerintem teljesen rosszul gondolod. NEM az fog tudni kitartani egyetlen nő mellett, aki ifjúkorában összevissza... Sőt, inkább az ilyen "forróvérű" ifjak problémája szokott lenni az, hogy hiába szeretnének, nem tudnak megállapodni. Mert eddig nem ezt szokták meg.

Nagy divat ma ez a "ki kell élni magad" hozzáállás, "mert ha nem teszed, akkor később a házasságban jössz rá, hogy mást ki se próbáltál". Én ezzel nem értek egyet. A hűség elhatározás kérdése, és nem azon múlik, hogy hány nővel voltál már előtte. Miért kéne 10-20 nőt kipróbálnod?

Aki csak "gyűjtögetni" akarja a nőket, annak nem való a családi élet.

Oké, vannak, akik tombolni akarnak. Tegyék. Annál tényleg jobb, mint ha a házasságban tennék ugyanezt. Csak nehogy aztán a kicsapongó előélet után túl unalmas legyen a házasság.

Tehát, ha boldog családi életet szeretnél (mert ezt vettem ki a kérdésedből), akkor ne prostituáltakhoz járkálj, hanem keress inkább egy rendes barátnőt, aki később akár a feleséged is lehet. Sok szerencsét!

2012. okt. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
98%

Én nem ítélem el, csak semmi értelmét nem látom.


Olyan ez, mint alkoholmentes sörrel edzeni egy komoly sörivó versenyre.

2012. okt. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
98%

Nem hiszem, hogy van olyan, hogy ma még dugni akarok, aztán hirtelen azt érzem, hogy na jó, elég volt, most már jöhet egy feleség. Jó duma, de azért nem eléggé.

Ha a szex a lényeg, akkor nem kell félrelépni, akkor elég egy párt szerezni.

Ha a hódítás a lényeg, akkor ugye a prosti máris nem jó megoldás, az nem hódítás, az vásárlás.

Ha a mindig mással a lényeg, akkor azt szerintem nem lehet "kinőni".

2012. okt. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
95%

Én egy dolgot nem értek, bár nem ítélkezem.

Hogy lehet az hogy valaki azzal védekezik, hogy azért jár qrvákhoz, mert nem jóképű és nem gazdag.. Nagyon sok férfi ismerősöm van akikre én is azt mondom, hogy ha ők lennének a világo az egyetlen férfiak akkor inkább beköltöznék egy szexboltba a kellékek mellé. Mégis mindegyiknek van barátnője vagy felesége. Pedig nem jóképűek, és nem gazdagok.. Csak mernek mindig udvarolni, ha 100 nőből már 1 elfogadja akkor megérte nekik a próbálkozás. Én hiszem hogy mindenkinek megvan a párja csak éppen a kifogások miatt elmennek mellette.


Viszont ha most nem képes valaki lépéseket tenni, akkor miből gondolja, hogy a qrvák után képes lesz rá?

Ha őszinte lesz az éppen aktuális barátnőjénél akkor a nő akár faképnél is hagyhatja mert nem venné be a gyomra hogy olyan férfival éljen együtt aki évekig qrvákhoz járt. Ha meg nem titokban tartod, akkor esetleg lelkiismeret furdalásod lesz, hogy az asszony őszinte de te nem vagy az..

Mindenki a maga sorsának kovácsa. Ha valaki vállalja a tetteinek következményét akkor nincs semmi gond. Akkor nem számít hogy ki mit gondol arról hogy miként éli a nemi életét. Ha nem képes vállalni, akkor jobb ha bele sem kezd, mert elemészti őt is a következmények súlya.

2012. okt. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
97%

Ez ökörség.

Csupán béna önigazolás arra, hogy miért vagy lusta felszedni csajokat, és miért elég neked az is, ha csak kefélsz. Ha pénzért, hát pénzért.


1. Nem véletlen, hogy sok nő elítéli azt, aki ku.rvához megy... Nem ítélem el személy szerint, egyszerűen csak szánalmasnak tartom és lenézem azt, aki csak pénzért tud magának pi.nát venni. Ennyi...


2. Nem fogsz tudni később még úgy sem csajozni, mint eddig. Ellustulsz. Könnyebb lesz legyinteni, hogy áááá, nem vergődsz feleslegesen tovább, inkább mész fizetőshöz, aki nem kéreti magát. Egyre rövidebb időt adsz a lányoknak, hogy rápattannak a farkadra, vagy "ne kéressék magukat".


3. Ebből következik, hogy egyre rosszabb tapasztalatod lesz a nőkkel. Csak olyanokkal lesz kapcsolatod (fizikai értelemben) akik pénzért kaphatóak, vagy ingyen és nagyon könnyen. Nem fogsz tudni rendes párkapcsolatot kiépíteni olyan nővel, akit lenézel, vagy megvetsz, mert bárki, bármikor megdöntheti. Nem hogy családot alapítani vele....


4. Aki hozzászokott az ilyen jellegű tomboláshoz, az később is ezt keresi. Lehet, hogy életed szerelme nem lesz olyan bevállalós az ágyban, mint egy repedt sarkú szobázós rin.gyó, és neked kevés lesz. El fogsz járni mellőle félredugni, vagy fizetős csajokhoz akkor is.

Ha életed szerelme meg bevállalós, netán kenterbe veri a profi prostikat, akkor te nem fogsz benne megbízni. Azon fog járni az eszed, hogy hol tanult ilyeneket....


Ez a később, ha akar, meg tud állapodni egy ember mellett kb. annyira sza.r duma, mint a "nem vagyok drogfüggő, csak kitombolom magam, de le tudom tenni bármikor, amikor akarom".


A szokás nagy úr...


Ja, és attól, hogy fizetsz, megdugod, hazamész: nem fogod megtanulni, hogy kell felszedni egy nőt, hogy kell meghódítani, pláne megtartani.

Nagyjából nulla az esélyed egy tartós kapcsolatra egy normális, rendes csajjal.


Nagyjából ennyi...


Ha kis eszed van, kotonnal védekezel, nem hül.ye kifogásokkal.

A durva, vulgáris stílus természetesen szándékos. :)

2012. okt. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
0%
Én keféltem össze vissza. Összekurtam egy pesti lakas arat meg 10 milla maradt a bankba nőknél is van így most meg már gondos csaladanya vagyok sose csalnam meg a ferjem van csabitas de megállom mert anno kiéltem magam
2012. okt. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 A kérdező kommentje:

nem kell álszentnek lenni. manapság már sok lány is megcsinálja, hogy pár évet rászán a kicsapongásra, később pedig jó feleség és anya lesz belőlük.

Ők megtehetik ezt, mert alapból rengeteg jelentkezőjük van. Plusz akár saját maguknál sokkal jobb szinten lévő illetőt is megkaphatnak, fordítva már nincs kategóriák közti átjárás.

A férfiak közül csak a legjobbak képesek egy ilyen életmódra, a többieknek csak ez az opció marad.

Az örömlányok alatt természetesen lakáson dolgozó, egészségügyi papírral rendelkező és 10/10-es, értelmes nőket gondoltam.

2012. okt. 28. 13:42
 10/84 anonim ***** válasza:
100%

hmm


ez alkat függő is

ismerek olyan pasit akinek bőven elég ha 2-3-4 havonta szexel -- nem beteg nincs semmi baja neki egyszerűen ennyi elég

és ismerek olyan pasit is aki akár napi 3-4x is akarná


viszont a örömlányoknál nem tanulja meg azt h hogyan kell felszedni egy nőt de még azt sem h hogyan kommunikáljon velük

ök max arra jók h a szexuális energiákat levezesse az ember


a k.rvázás nem tombolás


egy pasi aki a házassága előtt sem tudod kapcsolatba lépni a nőkkel utána sem fog tudni szal még ha nem is volt előtte csak 1-2 kapcsi akkor sem fog tudni kifele kacsintani vagyis akarna de nem fog összejönni neki :-)


a boldog családi élet nem annak a függvénye h a házasság előtt mennyi szexuális viszonya volt valakinek hanem h mennyire kompromisszum kész, tud e változni az adott helyzetnek megfelelően, képes e felülkerekedni saját önző létén, stb.. stb...


ha az a pasi úgy ítéli meg h neki az jó akkor csinálja de titokba !

ne tudjon róla a család ismerősök mert kiderülhet és nem éppen a legjobb pillanatban

nem hiszem h a jövendő felesége díjazná majd ezt

2012. okt. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!